IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 22.02.2013 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • http://www.pik.bg/dokumenti-razkriva...-e-agent-buda/

    Коментар


    • http://www.pik.bg/bojko-borisov-rezh...voto-ds-dosie/

      Коментар


      • М да след изнасянето на досието ,,Буда '' ще ни се разиграва сценката .,,Не знам ,не чух , не видях '' >
        Петканов пред ПИКЗа досието на Борисов се обърнете към МВР


        Бойко Борисов бе назначен за главен секретар на МВР от тогавашния министър на вътрешните работи Георги Петканов.

        По тази причина агенция ПИК потърси мнението на г-н Петканов, който след оттеглянето си от поста бе и конституционен съдия.

        “Дали знам, че Бойко Борисов е имал принадлежност към Държавна сигурност? Това е важен въпрос. Моят отговор е следният: Най-добре се обърнете към МВР. Толкова по този въпрос”, лаконично коментира проф. Петканов.

        На въпрос, била ли е извършена кадрова справка при назначаването на Борисов на високия пост, проф. Петканов също бе кратък: “Не мога да ви кажа нищо повече от това, което ви отговорих преди малко.”http://www.pik.bg/petkanov-pred-pik-...rnete-kam-mvr/
        Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Факушкa Разгледай мнение
          Еее мечобиков, къде се изгуби бре, чудех се по едно време абе да не е потънало старото корито бе?

          ПП
          Коки, коя е голямата мечка?
          И колкото да не ти се вярва .... иде реч за кагебееца Путина ))
          Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

          Коментар


          • Ха ха в отпуск съм! в отпуска съм ,моля не ме занимавайте ....D Цък http://www.pik.bg/mladen-georgiev-pr...ni-pretsenyat/

            Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Факушкa Разгледай мнение
              Еее мечобиков, къде се изгуби бре, чудех се по едно време абе да не е потънало старото корито бе?

              ПП
              Коки, коя е голямата мечка?
              Искарах късмет и съм жюф. Ся като се прибера дома ще изпия един компот
              Баба ме научи на много неща.
              tnm

              Коментар


              • Еее мечобиков, къде се изгуби бре, чудех се по едно време абе да не е потънало старото корито бе?

                ПП
                Коки, коя е голямата мечка?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от коки Разгледай мнение
                  Мечо написах го освен в тоя и в предният пост кой е ,но явно ти е убегнало
                  Е, малко се поизложих. Нооо, тънката ми мисъл беше политбюро. Може би няма на кои други да се доверят кукловодите ли що ли. Разсъждавам си на глас.
                  Баба ме научи на много неща.
                  tnm

                  Коментар


                  • коки
                    Платените гербаджии са като посрани след изнесеното инфо за Бацето.Няма спиране .Завъртя се колелото вече.И колкото да драпате дните ви са преброени Така е наредила голямата мечка .
                    Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                    Не знам що ми се струва, че за да се изнесе такова инфо за бацето, значи някой е разрешил да се изнесе такова инфо. Този някой вече ще да си е наумил ново баце или кака.

                    По политбюро ще ги познаете
                    Мечо написах го освен в тоя и в предният пост кой е ,но явно ти е убегнало
                    Що ли ми се струва ,че инфото което сега изнесоха за Баце е с благословията на голямата мечка ?Подготвя се почва за новият играч който ще ни го назначат
                    Last edited by коки; 03.02.2013, 15:02.
                    Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от коки Разгледай мнение
                      Платените гербаджии са като посрани след изнесеното инфо за Бацето.Няма спиране .Завъртя се колелото вече.И колкото да драпате дните ви са преброени Така е наредила голямата мечка .
                      Не знам що ми се струва, че за да се изнесе такова инфо за бацето, значи някой е разрешил да се изнесе такова инфо. Този някой вече ще да си е наумил ново баце или кака.

                      По политбюро ще ги познаете
                      Баба ме научи на много неща.
                      tnm

                      Коментар


                      • Платените гербаджии са като по**ани след изнесеното инфо за Бацето.Няма спиране .Завъртя се колелото вече.И колкото да драпате дните ви са преброени Така е наредила голямата мечка .
                        Last edited by Beti; 03.02.2013, 15:34.
                        Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

                        Коментар


                        • Главният секретар на ДАНС вербувал Бойко Борисов

                          Бойко Борисов е бил вербуван за агент на Държавна сигурност от Младен Георгиев по времето, когато той е работил в ЦС БОП. От около 5 години Георгиев е главен секретар на Държавна агенция “Национална сигурност” (ДАНС).

                          Кариерното израстване на Младен Георгиев е изключително любопитно.


                          Младен Георгиев в момента е главен секретар на ДАНС.
                          Оказа се, че той е разследвал бомбената атака срещу приятелката на Бойко Борисов – Цветелина Бориславова, през 1997 г. След края на досъдебното производство, което така и не довело до разкриването на зловещото престъпление, Младен Георгиев е бил уволнен от тогавашния си началник ген. Кирил Раде, заради професионални нередности.

                          Георгиев е бил подозиран, че е покровителствал контрабанден канал за цигари.

                          “Дали познавам Младен Георгиев? Без коментар. Трябва ми време, за да събера повече информация по този въпрос. Моля да ме разберете”, коментира пред ПИК Кирил Радев. Така той демонстрира странна загуба на памет за един от най-скандалните си служители. Интересно е дали ген. Радев не се страхува да атакува Георгиев заради високия пост, който заема в момента.

                          Оказа се, че след уволнението му от системата на МВР, Младен Георгиев е бил приютен от Бойко Борисов, който е го е назначил за директор на “Ипон”. След като в продължение на няколко години ръководи охранителната фирма, Георгиев отново става част от силовите институции. Назначен е за главен секретар на родното ФБР.

                          Той е бил поканен да заеме важната позиция лично от Петко Сертов. Това на практика означава, че Младен Георгиев се ползва както с подкрепата на Тройната коалиция, така и с тази на управляващата партия ГЕРБ.
                          http://www.pik.bg/glavniyat-sekretar...bojko-borisov/
                          Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                            Тоест "лопатите не са лопати", както и "совите не са това, което са"
                            В тълкувателните книжки пише, че фрази, като лопатите не са лопати, са опит да се предаде учението на хора, които не си падат много по четене на умозрителни сутри.
                            Баба ме научи на много неща.
                            tnm

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                              Тоест "лопатите не са лопати", както и "совите не са това, което са"
                              Що ли ми се струва ,че инфото което сега изнесоха за Баце е с благословията на голямата мечка ?Подготвя се почва за новият играч който ще ни го назначат
                              Last edited by коки; 03.02.2013, 14:25.
                              Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                                "Нищо не е такова каквото изглежда."
                                Буда

                                Мъдър човек е бил. Бих добавил от мене си, че едно нещо изглежда или такова за каквото се представя то самото, или такова каквото си го представя наблюдателя, или нещо средно между двете.
                                Тоест "лопатите не са лопати", както и "совите не са това, което са"
                                Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                                Коментар

                                Working...
                                X