IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 22.02.2013 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от UNSS Разгледай мнение
    ОК, ще преценя за кой ще гласувам непосредствено преди изборите, Защо не и за БСП...

    Не отписайте Царя!
    НДСВ няма как да влезе. Голяма част от кадрите отидоха при Кунева. Например в Шумен председателката на местната структура на НДСВ стана председател на структурата на Кунева, въпреки че е избрана за общински съветник от листата на НДСВ. Царя ще вземе до 2%, не повече.
    Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
      Че ти сам отговаряш на въпроса си.

      Аз съм ЗА демокрация, но и ЗА Белене.
      Единствената демократична парламентарна партия е БСП. Преди се заблуждавах че и СДС са демократична партия и даже го твърдях във форума до преди година, но ... Не може демократична партия да изключва своите депутати от партията! Това е нечувано! А в БСП не изключват никого. Ей на! "Поразяващата уста" Татяна Дончева що приказки изприказва против БСП, против Станишев ... Създаде и някакво "Движение 21" и нищо. Не я изключват. Дори е в ръководството на БСП. Член на Националния съвет.
      Вярно че и "Атака" са за Белене, ама те са фашисти. Нямам им вяра. А Волен е л..но.
      А за по-малко партии няма да гласувам, защото през 2009 гласувах за НДСВ и половината ми глас отиде при Бойко. Никакви такива вече.
      ОК, ще преценя за кой ще гласувам непосредствено преди изборите, Защо не и за БСП...

      Не отписайте Царя!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от BOBAN1 Разгледай мнение
        Баси........как имате сила и нерви...............или наистина ви плащат
        Не бе, не ми плащат. Аз им правя дарения.
        Ама снукърът ми завърши, а и заспивам много късно, чак към три часа.
        Сега ще почета малко и ще лягам.
        Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от BOBAN1 Разгледай мнение
          Баси........как имате сила и нерви...............или наистина ви плащат

          Коментар


          • Първоначално изпратено от UNSS Разгледай мнение
            Ок...... Аз съм твърд привърженик за Белене, явно Кунева не е моя човек....

            Моя глас след 6месеца ще струва 20-50лв, НОаз не го продавам.......

            Ясно е че Герп е тумор, проказа и т.н.? Защо да гласувам за БСП, трябва да отговорите на този въпрос?

            Аз съм за този, който ще построи държавна, 51%, АЕЦ Белене!
            Че ти сам отговаряш на въпроса си.

            Аз съм ЗА демокрация, но и ЗА Белене.
            Единствената демократична парламентарна партия е БСП. Преди се заблуждавах че и СДС са демократична партия и даже го твърдях във форума до преди година, но ... Не може демократична партия да изключва своите депутати от партията! Това е нечувано! А в БСП не изключват никого. Ей на! "Поразяващата уста" Татяна Дончева що приказки изприказва против БСП, против Станишев ... Създаде и някакво "Движение 21" и нищо. Не я изключват. Дори е в ръководството на БСП. Член на Националния съвет.
            Вярно че и "Атака" са за Белене, ама те са фашисти. Нямам им вяра. А Волен е л..но.
            А за по-малко партии няма да гласувам, защото през 2009 гласувах за НДСВ и половината ми глас отиде при Бойко. Никакви такива вече.
            Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
              То е видно!



              Четири пропуснати години за България!
              Братовчед ми има строителна фирма, 2008г. - над 120 човека на трудов договор, сега - само 4 човека, плащат се заплати за да може фирмата да се изправи някога...

              Герп = ЧУМА!

              Коментар


              • Баси........как имате сила и нерви...............или наистина ви плащат

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4un4o Разгледай мнение
                  Източва държавата като строи болници, магистрали. детски градини обществени сгради.и т,н,
                  То е видно!

                  Само 1.3% от строителните фирми имат достъп до прехвалените проекти на ГЕРБ

                  ...........................
                  Докладът не съдържа окончателни финансови резултати, но прогнозно оценява произведената продукция през 2012 г. на около 11 млрд. лв., което връща строителството 6 години назад. Според националната статистика 52 хил. души от сектора са останали без работа от януари до септември 2012 г., но според анализи на строителната камара реалното число е над 100 хил., тъй като голяма част са в сивия сектор.

                  НЕДОВОЛСТВО
                  Браншът се сблъсква с "тежки и понякога абсурдни тръжни процедури" при обществените поръчки. Строителните компании искат типови търгове и конкурси, които да изчистят дискриминационните условия. Като пречки са посочени големият обем дублираща документация, различни тълкувания на текстовете, липса на прозрачност при оценка на проектите, забавено подписване на договорите. Критикува се и все още невъведеното електронно обслужване, от което ще могат да се възползват само 5000 фирми от всички съществуващи.
                  Четири пропуснати години за България!
                  Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                    Ти си знаеш. Аз не те агитирам. Аз бях привърженик на Кунева и дори бях на първото, на учредителното събрание на сдружение "България на гражданите". Може да провериш, че беше с читалище "Добри Войников" в Шумен. Но позицията на Кунева първоначално против АЕЦ "Белене" и последвалия бойкот на референдума ме отказаха.
                    Преди това не ми хареса прилепянето към Кунева на разни сини активисти и особено на бившия плевенски кмет Найден Зеленогорски и Прошко Прошков. Тези са твърде десни за мен. Друго, което ме отказа е двусмислената позиция на Кунева към бъдеща коалиция. Както е добре известно Станишев твърдо гарантира, че НЯМА да прави коалиция с ГЕРБ за нищо на света. Докато Кунева само си приказва. Вече не и вярвам.

                    И извинявай, ама ако името на Сергей Станишев завършва на гей, той педераст ли е, че така си го изписал? Че наскоро ходих до КозлодУЙ, ама видях само АЕЦ и "Радецки". УЙ не видях. Ако искаш да дискутираш с мен сериозно не слизай на нивото на чунчо.
                    Ок...... Аз съм твърд привърженик за Белене, явно Кунева не е моя човек....

                    Моя глас след 6месеца ще струва 20-50лв, НОаз не го продавам.......

                    Ясно е че Герп е тумор, проказа и т.н.? Защо да гласувам за БСП, трябва да отговорите на този въпрос?

                    Аз съм за този, който ще построи държавна, 51%, АЕЦ Белене!

                    Коментар


                    • http://borsi.blog.bg/novini/2013/02/...a-pech.1049214
                      http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от UNSS Разгледай мнение
                        Съгласен, ако СтанишеФ е крал Нека веднага да влезе в панделата, а ти Гигов да му носиш червена роза....... Майтап

                        Извинявай задавам следващия въпрос, Защо да не гласувам за Кунева, а за СерГей?
                        Ти си знаеш. Аз не те агитирам. Аз бях привърженик на Кунева и дори бях на първото, на учредителното събрание на сдружение "България на гражданите". Може да провериш, че беше с читалище "Добри Войников" в Шумен. Но позицията на Кунева първоначално против АЕЦ "Белене" и последвалия бойкот на референдума ме отказаха.
                        Преди това не ми хареса прилепянето към Кунева на разни сини активисти и особено на бившия плевенски кмет Найден Зеленогорски и Прошко Прошков. Тези са твърде десни за мен. Друго, което ме отказа е двусмислената позиция на Кунева към бъдеща коалиция. Както е добре известно Станишев твърдо гарантира, че НЯМА да прави коалиция с ГЕРБ за нищо на света. Докато Кунева само си приказва. Вече не и вярвам.
                        Last edited by X_Y; 04.02.2013, 10:45.
                        Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                          Колко ли още пари ще ни струва проклетия пожарникар?



                          След несполучливият опит за убийство пожарникарят се е смръзнал от страх, да не го гръмнат и него за отмъщение. Каквото търси-това ще намери.
                          Източва държавата като строи болници, магистрали. детски градини обществени сгради.и т,н,
                          А БСП Червената Чума иска да спре ""Източването""
                          Много огладняхте мнооооогоооо. Пак искате да крадете от Бюджета,.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 4un4o Разгледай мнение
                            Станишев е ташака на революциата, и е некадърен и да открадне, но той с некадърното си управление позволи на Р.Ов. Догоан, Масларова, Гагаузов и други да крадат на поразия. И вината е изцяло негова като министър председател. Той командва парада на крадците!
                            Колко министри кметове и съдии даде на прокурора станишев и колко от тях уволни за некадърност. Ти си!
                            Чунчо говори ми за Буда, а не за СерГея. Гигов говори за СерГей!

                            Герпаджии са некадърници, крадци и наглеци!!!!.......... Да ме убедиш че не съм прав

                            За съжаление имаш много ниска хигиена!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                              Ами първо да се спре източването на държавата. Освен празни приказки за "кражбите на БСП" никой така и не показа някакви доказателства. Естествено е имало корупция. И в САЩ има, ама беше доста по-поносима и под натиска на ЕС правителството на Станишев подобряваше нещата. Именно при него Батко беше даден под съд.
                              Ама положението в коалицията беше много сложно. И особено с тотално перверзната схема 8-5-3.
                              Но ти ако си слушал внимателно Станишев, той каза че няма да приеме схема на коалиция, като при предното правителство, ами ще иска кабинет от експерти, а не от политически лица. И Станишев е достатъчно силен в този момент, силен в своята партия, за да наложи на съпартийците си подобен кабинет.
                              Какви догазателства като вашите червени прокурори проваляха всички дела. Защо свидетелите против Масларова се отказаха от показанията си. Ами ясно е заплашени са. Ама сега трябва да ги осъдят по 10 години за лъжесвидетелстване да видиш как ще изплюят камъчето.

                              Коментар


                              • Колко ли още пари ще ни струва проклетия пожарникар?

                                Борисов вече реже ленти при засилени мерки за сигурност

                                При засилени мерки за сигурност ще текат вече рекламните изяви на премиера Бойко Борисов. В събота той откри ремонтирани отделения на разградската болница "Св. Иван Рилски", а в неделя - във варненската "Св. Анна". Церемониите не започнаха, преди присъстващите да преминат щателни проверки. В Разград през детектор за метал, поставен на улицата,
                                След несполучливият опит за убийство пожарникарят се е смръзнал от страх, да не го гръмнат и него за отмъщение. Каквото търси-това ще намери.
                                Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                                Коментар

                                Working...
                                X