IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 22.02.2013 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от UNSS Разгледай мнение
    Ок...... Аз съм твърд привърженик за Белене, явно Кунева не е моя човек....

    Моя глас след 6месеца ще струва 20-50лв, НОаз не го продавам.......

    Ясно е че Герп е тумор, проказа и т.н.? Защо да гласувам за БСП, трябва да отговорите на този въпрос?

    Аз съм за този, който ще построи държавна, 51%, АЕЦ Белене!
    +1

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Батко Пешо Разгледай мнение
      Има ли модератор тука?До кога този Чунчо ще бъде търпян?Инвестор вие сайт за възхвала на Бойко Борисов и ГЕРБ ли сте?И защо на едни забранявате достъпа а други си продължават с простотията
      за мен чунчо, дилетанта, кат, гигов и тн.. полит писарушки са еднакво досадни и нямат място в този форум.

      не виждам никакъв смисъл хора, които нямат инртерес към акции, НИ, форекс, бизнес ... да висят по цял ден и да пълнят форума с политически ангажирани мнения...за мен това са си платени драскачи и е редно да се шунтират.
      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

      Коментар


      • Има ли модератор тука?До кога този Чунчо ще бъде търпян?Инвестор вие сайт за възхвала на Бойко Борисов и ГЕРБ ли сте?И защо на едни забранявате достъпа а други си продължават с простотията

        Коментар


        • Бюджета на МВР е 1 200 000 000 лв. Повече от всичко друго в държавата, а къде отива, се вижда. После да не се чудите като ви откраднат бурканите, защо ченгетата само вдигат рамене. Хората както се вижда са заети с много по-важни дела

          Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение


          Ей, ама не се научиха платените ГЕРБави писари да махат инструкциите си, като пишат постове под новините на нюз.агенциите.



          http://www.standartnews.com/biznes-b...00348#comments

          Потребител · 02:18 · 04.02.2013
          Браво министър Дянков, вие спасихте държавата от финансов колапс и дадохте живот на дребния, средния и едрия бизнес. Вие поддържате финансовата стабилност и ни изравнихте с най-големите европейски държави. Браво и за позицията за тютюнопушенето, само истински човек като Вас, би се грижил за здравето на народа.

          --->>> Да се напише похвално мнение под статията във в-к Стандарт за министър Дянков. Екзалтирано да се изтъкнат най-големите ползи от министъра и специално финансовата стабилност. Да се похвали борбата с тютюнопушенето.
          Отговор · Неуместен коментар · 2 · 1
          http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

          Коментар


          • ХА-ХА ГОЛЕМИ ТРОЛОВЕ

            Коментар




            • Ей, ама не се научиха платените ГЕРБави писари да махат инструкциите си, като пишат постове под новините на нюз.агенциите.



              http://www.standartnews.com/biznes-b...00348#comments

              Потребител · 02:18 · 04.02.2013
              Браво министър Дянков, вие спасихте държавата от финансов колапс и дадохте живот на дребния, средния и едрия бизнес. Вие поддържате финансовата стабилност и ни изравнихте с най-големите европейски държави. Браво и за позицията за тютюнопушенето, само истински човек като Вас, би се грижил за здравето на народа.

              --->>> Да се напише похвално мнение под статията във в-к Стандарт за министър Дянков. Екзалтирано да се изтъкнат най-големите ползи от министъра и специално финансовата стабилност. Да се похвали борбата с тютюнопушенето.
              Отговор · Неуместен коментар · 2 · 1
              http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

              Коментар


              • Възможно ли е държавно ведомство да изхарчи двойно повече пари, от колкото му е отпуснал парламентът, но в края на годината да излезе, че дори има спестявания? Отговор на този въпрос дава "Труд" на вътрешна страница: Да, ако става дума за Министерския съвет. В закона за бюджета за 2012 г. администрацията на Министерския съвет е получила право на 67 466 000 лв. разходи за годината. В следващите 12 месеца обаче план-сметката на ведомството е актуализирана многократно и разходната част е набъбнала повече от 2 пъти - на 151 244 155 лв. Реално изразходваните средства за годината обаче са 149 076 340 лв., сочи отчетът на администрацията Така излиза, че хем "Дондуков" 1 е спестил близо 2 млн. лв. на данъкоплатците, хем е изхарчил 82 млн. лв. повече, отколкото са му отпуснали депутатите.

                Коментар


                • "Това е пълна глупост!", заявява премиерът Бойко Борисов пред в. "Преса" по повод публикуваната от сайта "Биволъ" информация, според която Борисов е бил информатор на някогашната Централна служба за борба с организираната престъпност-ЦСБОП с псевдонима "Буда".

                  "Винаги сме помагали на МВР. Многократно съм сътрудничил на службите и винаги ще им сътруднича. Вероятно ЦСБОП са правили опити да се свържат с мен, писали са си предложение, за което аз не знам, но веднага са разбрали, че съм отказал, и са ме свалили от отчет", посочва Борисов.

                  По думите на Борисов този документ излиза сега, за да "изкара нещо, което, дори и да е положително, да излезе лошо". "Слави Бинев и кръгът "Банкя", са в основата на това", смята премиерът.

                  "Когато сайтът "Биволъ" публикува един документ /предложението/, защо не публикува и другия - отказа за сътрудничество. Тогава всичко ще се види", призовава още Борисов.
                  Досието "Буда" на Бойко Борисов
                  3 фев 2013 21:20
                  1007
                  Две години след като вътрешният министър Цветан Цветанов бе принуден под обществен натиск да забрани даренията, МВР изнамери нов начин да получава скъпи вещи от бизнесмени, които разследва. За новата схема, по която министерството получава облаги от частния сектор, алармира на първа страница "Сега".

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Факушкa Разгледай мнение
                    Ами така е, писах го по-долу на унсс, че пуг ме обвини за герберист. Монти пък на право ме прати да се записвам.
                    Имам едно виждане по въпроса за евентуално решение , но не знам доколко е приложимо. Българина като цяло реагира първосигнално, и затова си го връткат едни и същи хора. Произлезли от едно място.
                    Политбюро
                    Баба ме научи на много неща.
                    tnm

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от коки Разгледай мнение
                      Факушка лошото е че независимо от цветовете си всички магарета са от една майка родени Обаче се чудя как някой хорица тук не могат да го асимилират .
                      Ами така е, писах го по-долу на унсс, че пуг ме обвини за герберист. Монти пък на право ме прати да се записвам.
                      Имам едно виждане по въпроса за евентуално решение , но не знам доколко е приложимо. Българина като цяло реагира първосигнално, и затова си го връткат едни и същи хора. Произлезли от едно място.

                      Коментар


                      • Ей, ама не се научиха платените гербери да махат инструкциите си, като пишат постове под новините на нюз.агенциите. http://www.standartnews.com/biznes-b...00348#comments

                        Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

                        Коментар


                        • Факушкa- Мдааа, краставите магарета през девет дерета се надушват.
                          Факушка лошото е че независимо от цветовете си всички магарета са от една майка родени Обаче се чудя как някой хорица тук не могат да го асимилират .
                          Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

                          Коментар


                          • Мдааа, краставите магарета през девет дерета се надушват.

                            Коментар


                            • Всичко е ясно....сивата инфраструктора панелките ....хората с мазни коси облечени в черно намръщени озверени и обесърчени......няма оправия..ама никога ......поне още 100г....такаче збогом На Бг инвеститорите.....инвестирайте в себеси....живее се един път.....в тази кочина трябва даси психопат зада просъществуваш....Збогом БГ ....терминал 2 е мой...утре отпатувам....със чувство на съжаление...Касмет на истенските демократи и предприемчиви младежи.
                              Животът е огледало.....усмихвай се

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от BOBAN1 Разгледай мнение
                                Баси........как имате сила и нерви...............или наистина ви плащат
                                ++++++++++
                                http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                                Коментар

                                Working...
                                X