IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 22.02.2013 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
    Асен каза че причината за забавянето на публикуването на Буда2 е че просто е изчаквал Службите и Боко да излъжат
    Това си бе пределно ясно.В час съм .Много преди он да посте инфото ,бях писала да се очаква от него продължението на Буда 2
    Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от коки Разгледай мнение
      Нормално явление за МВР Они излъгаха , че папката "Буда" съдържа само два документа. Много повече са... Досието "Буда" Част IIЦък >https://bivol.bg/buddah2.html
      Асен каза че причината за забавянето на публикуването на Буда2 е че просто е изчаквал Службите и Боко да излъжат

      Коментар


      • Нормално явление за МВР Они излъгаха , че папката "Буда" съдържа само два документа. Много повече са... Досието "Буда" Част IIЦък >https://bivol.bg/buddah2.html
        Last edited by коки; 04.02.2013, 21:39.
        Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

        Коментар


        • ОК, аз не мога да разбера следното Баце Буда е вкаран в Управлението на държавата, като човек на службите-ДС или на мутрите... Май ще се окаже най-уродливата комбинация Баце Буда е зависим, както от службите така и от мутрите...

          ПС. Подкрепям всеки един пост на УНСС на Макс!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
            Статията е от 2006... че тогава кой не е карал такава кола - особено търгуващите на БФБ
            Брей още малко и ще ти повярвам ,че по него време всеки е имал възможност да си купи Ламборгини Контач с 12-цилиндров двигател – единственото такова в света. На стойност някъде между два и четири милиона евро.Не ставай смешен .Знаеш ли къде е проблема ,че тоя де ми го афишира по- долу Гигов, си е както и останалите апаратчици ,които уж ги разследват и в един моментт фоку -мокус и хоп няма престъпление .Следите към него се изпарили
            Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
              ... - 90% от хората искаха "твърда ръка"....
              И от цял чувал с твърде ръце улучиха една мутра с мека китка - страхлив до козирката ....

              Вярно е,че човек трябва да внимава кво си пожелава за да е наясно какво го очаква!

              Ей ти пример за дисциплина!

              Бумер - Москва-Магадан - http://www.youtube.com/watch?v=tH8iuRxvkJA
              Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                Аз затова му писах 5
                Ккаво трябва да направи за да му пишеш 2 ... да убие някой по някоя медия ли...
                То не бяха ъндарграунд ,то не беше корупция ,то не беше неграмотност...
                то не бяха провали и издънки е

                Коментар


                • 3--

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                    И какво и е твърдото на тази ръка..Това , че битовата престъпност е в огромни размери въпреки рекордните средства за полицията, че икономиката не работи, че безработицата расте..Това е псевдо твърда ръка- да се кара на работничката с кромида и на журналистите...Ама нали далаверата им върви какво ги интересува другото..
                    Аз затова му писах 5
                    За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                    Коментар


                    • И какво и е твърдото на тази ръка..Това , че битовата престъпност е в огромни размери въпреки рекордните средства за полицията, че икономиката не работи, че безработицата расте..Това е псевдо твърда ръка- да се кара на работничката с кромида и на журналистите...Ама нали далаверата им върви какво ги интересува другото..

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от коки Разгледай мнение
                        Стуци Ламборгинито първо му отнеха достъпа до класифицирана информация и после СВОП почна да го разследва за далавери.И както винаги всичко се потули

                        пп:Нещо от архива за тоя образ Как един обикновен офицер се сдоби с необикновено "Ламборгини" http://www.segabg.com/article.php?is...d=5&id=0001102
                        Статията е от 2006... че тогава кой не е карал такава кола - особено търгуващите на БФБ
                        За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                          Много добре си спомням - 90% от хората искаха "твърда ръка".... познай защо Сега сигурно искат друго... какво точно ? От личен опит знам, че трябва да внимаваш какво си пожелаваш...
                          Пълен хладилник и работа....
                          Преди търсеха мръстници ,но установиха ,че нито мръстниците ги изловиха а загубиха пълния хладилника и работата ,но спечелиха зрелища....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                            Гледам, че залиташ по БорисоФ...
                            Ами върни се във времето , когато никой не знаеше че министър на МВР е Петканов а гл. секретар БорисоФ ,който беше окупирал както и сега всички медии...
                            Премиер беше Симеон..... Един от участниците от тройната коалиция..
                            Много добре си спомням - 90% от хората искаха "твърда ръка".... познай защо Сега сигурно искат друго... какво точно ? От личен опит знам, че трябва да внимаваш какво си пожелаваш...
                            За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                              Не знам. А ти знаеш ли?

                              "Ферари" имаше бившия началник на "Военните клубове" о.р. Стоян Стоянов-Стуци. Ето този.

                              И ферарито му беше купено още при комунизма. Познавам го защото беше началник на Военния клуб (тогава ДНА) в Шумен. Човека е маниак на тази тема. Харчеше цялата си заплата за ферарито. Жена му го напусна заради това. И как няма?! Човекът държеше цяла година двигателя разглобен в апартамента, в хола, на масата. Пълна откачалка.
                              Стуци Ламборгинито първо му отнеха достъпа до класифицирана информация и после СВОП почна да го разследва за далавери.И както винаги всичко се потули

                              пп:Нещо от архива за тоя образ Как един обикновен офицер се сдоби с необикновено "Ламборгини" http://www.segabg.com/article.php?is...d=5&id=0001102
                              Last edited by коки; 04.02.2013, 21:13.
                              Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                                Щерката не бих задявал - сигурно баща и спи с пищов под възглавницата
                                За БФБ - малко ми е странна тая търговия, но съм доволно на +.... Сигурно защото не се правя на разбирач или скалпер ..... пък и мога да изчакам 5-6г :confused:
                                Гледам, че залиташ по БорисоФ...
                                Ами върни се във времето , когато никой не знаеше че министър на МВР е Петканов а гл. секретар БорисоФ ,който беше окупирал както и сега всички медии...
                                Премиер беше Симеон..... Един от участниците от тройната коалиция..

                                Коментар

                                Working...
                                X