IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 22.02.2013 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
    Ми запознай се с публичната информация, в тоя форум сме отдавна, така че твоето мнение ми е интересно
    Ден и половина не ми се струва много отдавна.
    Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
      Ако са го гръмнали баш на конференцията, турската дума може и да е уйдурма, ама може и да не е. Не знам как е на турски отклоняване на вниманието. Не мога да знам всичко.
      Ми запознай се с публичната информация, в тоя форум сме отдавна, така че твоето мнение ми е интересно

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
        Емоциите за Буда са актуалната тема в момента

        Може би малко по нататък пак ша те помоля да коментираш атентата с/у Доган
        Ако са го гръмнали баш на конференцията, турската дума може и да е уйдурма, ама може и да не е. Не знам как е на турски отклоняване на вниманието. Не мога да знам всичко.
        Баба ме научи на много неща.
        tnm

        Коментар


        • http://www.segabg.com/pic/11048/635431-l.jpg

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
            ДПС са турци. Ако ми кажеш какво е станало, като признат полиглот, ще ти кажа коя е турската дума. Иначе не я следя от близо политиката. От акъл го докарвам. Ум е българската дума.
            Емоциите за Буда са актуалната тема в момента

            Може би малко по нататък пак ша те помоля да коментираш атентата с/у Доган

            Коментар


            • Че никой не може да ме убеди да гласувам за престъпник, това е ясно.


              Освен това много мразя лъжците. Страшно много!
              А Бойко Борисов тази сутрин излъга в ефир МНОГОКРАТНО.
              Излъга че е представлявал оперативен интерес за службите защото "охранявал Тодор Живков като ходели по митинги" Нагла гнусна лъжа! По какви митинги ходеше Живков 1997г? Пък и представлявал интерес .... Нагъл лъжец!
              Друга лъжа. Службите се интересували от него щото охранявал Царя и ходели на предизборни обиколки. Пак НАГЛА лъжа. През 1997г Царя не участва в изборите. Мръсен герберски лъжец.
              Друга лъжа. Делото "Буда" било заведено заради взривената кола на Цветелина. Пак нагла лъжа. Делото е заведено един месец ПРЕДИ взрива.
              Да не говорим за простотиите за Костов и Атанасов.

              Само за десетина минути премиерът на България изръси толкова много лъжи, че стигат за оставките на десетина премиери в Европа, а в Япония щеше да има двайсетина сепуку,
              Last edited by X_Y; 06.02.2013, 09:29.
              Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
                Мечок, да коментираш какво се случи в НДК по време на ДПС конференцията

                ПС. каква е турскат дума Уйдурма ли
                ДПС са турци. Ако ми кажеш какво е станало, като признат полиглот, ще ти кажа коя е турската дума. Иначе не я следя от близо политиката. От акъл го докарвам. Ум е българската дума.
                Баба ме научи на много неща.
                tnm

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                  ... Не са ли престъпните групировки част от репресивния апарат на държавата ??? Помагал е на държавата значи....
                  По принцип си прав!

                  И сър Хенри Морган е помагал на Короната - разбира след като е избесил всички флибустери които не е познавал ( но преди това изрично ги е предупредил да се откажат от занаята ,след като самия той е назначен за губернатор на Ямайка) ....Към днешна дата ползата от файдата е ,че гроба на Съра потъва в морето след едно от големите земетресения след смъртта му - виж в уйкипедията,че сега ме мързи....

                  Друг по печален случай е Алфонс Капоне - служил вярно и предано на родината си (въпреки че е дете на италиански имигранти...) по време на "Сухия режим",изрично е предупреден да не се самозабравя и да не участва в изборите за кмет на Чикаго ( с най-многолюдни италиански емигранти и днес)през 1934 г. ....Ал обаче им тегли една майна и нататък Историята всички я знаем - изфабрикувано обвинение за укриване на данъци и т.н......

                  Поуката е - когато се смеси властта от подземния свят с тази от реалната политика - резултатите са плачевни за държавата!

                  Неслучайно в Италия,САЩ ,а дори и в Русия днес, мафията не излъчва явни кандидат-политици....

                  Но понеже ние сме първобитно племе с корени от Средна Азия,сме много назад с матрияла !
                  Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                    Нищо...Да си беше останал там.....Що му трябваше да става мин. председатал ?
                    За да ни разнасят по света, че мафията си има държава !!! ?
                    Че тя мафията, ако си няма държава, тогава кой я пази от народната любов ???
                    Баба ме научи на много неща.
                    tnm

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                      Бил е в престъпна групировка. И какво от това. Не са ли престъпните групировки част от репресивния апарат на държавата ??? Помагал е на държавата значи. То ако не беше така, самото олицетворение на държавата , царят, нямаше да го избере за главен секретар на МВРто.
                      Мечок, да коментираш какво се случи в НДК по време на ДПС конференцията

                      ПС. каква е турскат дума Уйдурма ли

                      Коментар


                      • Asen Jordanow в шоуто на Слави: "Има още документи за агент Буда" .Не знам как ще будува след тия думи агент Буда,ама Баце сън нема да го хване.


                        И такааааа шоуто продължава ТВ “Ал Джазира”, която често отправя посланията на терористите. Та она съобщи ,че .Хизбула” отрича каквато и да е съпричастност към атентата в Бургас> http://www.pik.bg/hizbula-otreche-at...el-bil-glupav/


                        пп.Джей ,,Биволът'' си е ок .Споко не е хакнат .
                        Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                          Бил е в престъпна групировка. И какво от това.
                          Нищо...Да си беше останал там.....Що му трябваше да става мин. председатал ?
                          За да ни разнасят по света, че мафията си има държава !!! ?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                            Даааа, и зрителите на БТВ ще научат истината за "Буда".

                            Собственика на сайта беше при Слави и ясно и категорично потвърди, че Бойко е бил бандит. И ТОВА е важното, а не дали е донасял за контактите си на ЦСБОП. Всъщност ако беше донасял, щеше да има някакво минимално извинение. Ама той си е бил ВЕРЕН на престъпната групировка.

                            И ми е много интересно как медиите изкривяват скандала.
                            Когато беше скандала с Мишо Бирата огромна част от медийния интерес беше насочен към това КАК е изтекла информацията(СРСто). А това ИЗОБЩО не е важно. Важно беше ДАЛИ разговорът е автентичен. Пък как е изтекъл....

                            Сега пак. Въпросът който медиите коментират е ДАЛИ Бойко е донасял на службите. А важното е ДАЛИ е бил в престъпна групировка.

                            Явно медийните манипулатори са много умели. Както и платените герберски писачи по форумите.
                            Бил е в престъпна групировка. И какво от това. Не са ли престъпните групировки част от репресивния апарат на държавата ??? Помагал е на държавата значи. То ако не беше така, самото олицетворение на държавата , царят, нямаше да го избере за главен секретар на МВРто.
                            Баба ме научи на много неща.
                            tnm

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                              И ти като тиквата не знаеш какво пишеш. Направо изби тъпомера......
                              И като ги включат в списъка и гръмнат бомбите( защото арабите така отмъщават) , ти къде ще бъдеш ? А децата ти ? А близките ти ?...

                              Днес направо затънахте като пилета в калчища.....Пяна ви излиза около устата....На кой пяна , на кой течност.....
                              За това му плащат. Да прави свирки на властта.
                              Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                                И ти като тиквата не знаеш какво пишеш. Направо изби тъпомера......
                                И като ги включат в списъка и гръмнат бомбите( защото арабите така отмъщават) , ти къде ще бъдеш ? А децата ти ? А близките ти ?...

                                Днес направо затънахте като пилета в калчища.....Пяна ви излиза около устата....На кой пяна , на кой течност.....
                                А, чичовото, аз съм си наред. Кирчо каза, че съм платен от Позитано, та те ще ме включат и мен в списъка.
                                А защо да сме затънали в кълчища? Нали се видя що за глупав компромат е Буда. Дори заклетия комунист Райдовски ви го каза. Абе работата е на Румен Петков, какво искаш от него. То и за това понякога се иска интелект.

                                Коментар

                                Working...
                                X