IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 22.02.2013 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от diletant
    Киро, плащат ми бе, плащат. Докато плащат съм с тях. А след изборите - пак, щото ББ ще ги спечели.
    Не се накокържвай прекалено

    Коментар



    • Коментар


      • Първоначално изпратено от kat123 Разгледай мнение

        Коментар


        • http://www.dnes.bg/obshtestvo/2013/0...borisov.179648

          Коментар


          • Нали искаш другия мандат да си на Позитано- там да слугуваш- то Вие сте си поредната фракция на комунистите- те ви качиха на власт - те ще ви свалят. Сега ми обясни защо ако не ти плащат им слугуваш

            Коментар


            • [QUOTE=Kiro;1059386574]Дилетанчо ти нямаш нужда да ти дават- все си ги пишеш глупостите- само вие предателите и слугите на комунистите избирате господарите си ту на исток, ту на запад. Нормалните хора в тази държава са патриоти , а не слуги като вас- те искат да се махнат корумпираните, крадливи и продажни политици и народа им да живее нормално и човешки..Ама слугите тези работи не ги разбират те обичат да обслужват господарите си и все търсят нови такива[/QUOTE


              Киро, прав си, че нямам нужда да ми дават пари. Аз си имам свои изработени и спечелени. А ти нещо не си в ред с логиката - аз пиша против Станишев и БСП, ти ми крещиш в лицето, че съм комунист. И как да бъда слуга, като не ми плащат. Абе нещо не мислиш, като пишеш. Вече ти казах, че си дилетант в писанията си в тази тема. Що ми взимаш непрекъснато ника бе? Ще те съдя, ако продължаваш!

              Коментар



              • Коментар


                • Абе Теди Москов им го каза, че управляват лакеите на Комунистите. Забавляваме как неизбежно се свличат към помията на историята

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                    Не няма аз не съм комунист или анархист ТАМ ТЪРСИ фОРЕКСОВ, но то сега комуНистите и клонингите им от ГЕРБ са корумпирани и грабят без мярка. Днес прочетох , че сме били солидарни с пестящите- то хубаво , ама все едно бедния да е солидарен с принца когато намали яденетата си от 15 на 12 и като ги НАМАЛИ БЕДНЯКА С 3 МАСАТА МУ ОСТАВА ПРАЗНА. АМА ТОЛКОВА ПРАЗНОГЛАВИ УПРАВНИЦИ НИКОГА СМЕ НЯМАЛИ
                    Кире , не им се връзвай на простите ГЕРБаджии. Какъвто им е онбашията, такива и те: т.е. той е прост и те са прости. Затова са такива коне с капаци. Като няма какво да напишат, почват да цвилят "комунистиии", сякаш не са от същото котило. Половината министри са рода на бивши соц. величия или бивши членове на БКП

                    Коментар


                    • https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater

                      Коментар


                      • Дилетанчо ти нямаш нужда да ти дават- все си ги пишеш глупостите- само вие предателите и слугите на комунистите избирате господарите си ту на исток, ту на запад. Нормалните хора в тази държава са патриоти , а не слуги като вас- те искат да се махнат корумпираните, крадливи и продажни политици и народа им да живее нормално и човешки..Ама слугите тези работи не ги разбират те обичат да обслужват господарите си и все търсят нови такива

                        Коментар


                        • Не няма аз не съм комунист или анархист ТАМ ТЪРСИ фОРЕКСОВ, но то сега комуНистите и клонингите им от ГЕРБ са корумпирани и грабят без мярка. Днес прочетох , че сме били солидарни с пестящите- то хубаво , ама все едно бедния да е солидарен с принца когато намали яденетата си от 15 на 12 и като ги НАМАЛИ БЕДНЯКА С 3 МАСАТА МУ ОСТАВА ПРАЗНА. АМА ТОЛКОВА ПРАЗНОГЛАВИ УПРАВНИЦИ НИКОГА СМЕ НЯМАЛИ

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                            Дилетанчо имам една, ама за едни други - вашите маики често се сещат бедните, безработните и мизертстващите. Аз имам деца, ама ти имаш ли- дават ли ти господарите ти да им създадеш нови слуги
                            Киренце, нямаш само една, не лъжи. Партията ти е майка, да знаеш! А ти за Хидбула ли си или за Асад, или за иранската бомба? Кажи бе, Киренце миличък!

                            Дават ми дечица, Киренце, дават! И парички дават, та да сбъдна мечтите им - да отидат да следват в Русия, да въртят бизнес със Сирия и Иран, да станат пиарчета на Хизбула!

                            ППКиро, караш ме да пиша глупости, ама какво да правя. Нали знаеш, с какъвто се събереш......!

                            Коментар


                            • Дилетанчо имам една, ама за едни други - вашите маики често се сещат бедните, безработните и мизертстващите. Аз имам деца, ама ти имаш ли- дават ли ти господарите ти да им създадеш нови слуги

                              Коментар


                              • Кире, ми ся като земете властта, ше вземете ли от богатите и да раздадете на бедните?

                                Коментар

                                Working...
                                X