IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 22.02.2013 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Джеи не се отваря материала

    Коментар


    • Аве Джей, какви са тези глупости??
      Last edited by Наивник; 08.02.2013, 09:44.

      Коментар


      • http://www.pik.bg/gotsev-shte-premah...tane-nenuzhen/

        Коментар


        • Бойко Борисов замесен в нов...... СЕКС скандал.... http://borsi.blog.bg/politika/2013/0...kandal.1051009

          http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

          Коментар


          • Plamen Darakchiev
            Понеже виждам, че много хора се притесняват от това, че БСП ще дойде на власт, искам да кажа, че не споделям тази тревога. Ето какви са моите аргументи.
            Първо. Всички знаем, че БСП не може и не иска да управлява. В това отношение комунистите са вече тежко невротизирани. Защо -- всички знаем.
            Второ. БСП няма да може да управлява даже и с ДПС. Това ще рече да се поставят на изпитание буквално от първия ден на управлението си. Ерго изключвам и тази коалиция.
            Трето. Тройна коалиция (БСП, ГЕРБ, ДПС) няма да има. Ако пожарникарят опита такъв вариант, ще го линчуват в ЕНП. А той е без Европа е нищо Какво друго му остава на човек с миналото като него, освен цял живот да драпа не да го чисти, а да го прикрива.
            Е, кажете ми сега кой ще управлява? Защото аз мисля, че тъкмо това е проблемът.
            А на онези, които са готови отново да преглът на пожарникаря пред перспективата БСП, ще кажа: слушайте внимателно какво говорят на "Позитано". Чуйте също така и ДПС. ПРизивите за експертно правителство съвсем не са случайни.
            Неща зациклят и дето се вика може да се окажем съвсем неочаквано на края, даже съвсем на края на прословутия преход. А питайте един комунист какво значи това и веднага ще ви цитира определението на В.И.Ленин за революционна ситуация, т.е. когато масите не искат, а управляващите не могат.

            Коментар


            • http://svejo.net/1880634-gotvi-se-na...ka-v-tazi-obla
              http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

              Коментар


              • http://www.segabg.com/article.php?id=635823

                Коментар


                • ГЕРБ отказа забрана на строежи на плажа

                  в. Сега

                  Комисията по околна среда в Народното събрание отказа да разгледа предложението за забрана на строителството по Черноморското крайбрежие, внесено от БСП. Депутатите от управляващата партия са на мнение, че е безсмислено темата да се обсъжда. В момента се готвят промени в законите, които се отнасят за застрояването, и така ще се предотвратят нередностите, твърдят те.

                  Предложението да не се обсъжда забраната внесе Костадин Язов от ГЕРБ. То бе прието с 10 гласа "за" и 5 "против". Според Язов първо трябва да се изчака приемането на поправките в Закона за устройство на Черноморското крайбрежие, Закона за устройство на територията и Закона за горите. Депутати от ГЕРБ упрекнаха БСП, че прави политическа акция, като внася подобни предложения. Според Петър Курумбашев от БСП пък мораториум върху сделките по Черноморието не би попречил на законовите промени. Той заяви, че управляващите се страхуват да коментират темата. И бе категоричен, че предложението им ще влезе в пленарна зала.

                  Коментар


                  • "Миче, дай ако обичаш едно кафе, ама с 4 лъжички захар, както го пие другаря Тодор Живков. А сега кажете нещо де !!! "

                    Това от един стар комунистически виц. Който от наборите го знае да се посмее без пари.
                    Баба ме научи на много неща.
                    tnm

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Факушкa Разгледай мнение
                      Кире, ми ся като земете властта, ше вземете ли от богатите и да раздадете на бедните?
                      Това Рузвелт го е правил и щатите все още са първа сила.
                      Баба ме научи на много неща.
                      tnm

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                        пичове,

                        я не се излагайте! тука докато се псувате...въпросните политици (ББ,гея, доган, костов) отмарят в суперлукс след обилна вечеря и не им дреме за вас.

                        гледайте как да си наредите живота и ги 'манете' тия боклуци политици.

                        лека
                        Рядко може по-добре да се каже.

                        ПП
                        Бе това аз ли съм... да съм на едно мнение с Берта

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
                          ЕМЖУДЛ
                          Сакаш ли превод Факушке?
                          Що питаш? Разбира се!

                          Коментар


                          • Чудя се къде е прокуратурата, икономическа полиция, къде е министерството на икономиката, къде е Бойко и си обяснявам мълчанието на тия, само с участието им в кражбите, както и с това, че делят явно печалбите с монополистите, за да оставят безнаказани всички тия беззакония.

                            200 млн. лв. "подарил" Семерджиев на ЕРП-тата http://news.ibox.bg/news/id_1849062947
                            http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                              Аз пък се опитвам да се сетя за какво трябва да уважавам Дърева. Припомнете ми моля
                              Примерно, защото е 90 % обективен журналист и 10 % човек ( със всичките недостатъци на човеците - пиене, пушене и политичеки пристрастия ...)

                              Де да та знам...може пък бареков да харесваш....

                              пп Лорда пак е пиян....

                              Коментар


                              • Божидар Данев: 344 хиляди закрити работни места, 100 хиляди са прекратили бизнеса си

                                Гладът е по силен от страха и когато хората са гладни те стават престъпници. За това предупреди председателят Българската стопанска камара (БСК) Божидар Данев, който изнесе данни от последното изследване камарата.

                                От началото на кризата в България са закрити 344 хиляди работни места, 100 хиляди самоосигуряващи се също са прекратили бизнеса си, сочи изследването на БСК.

                                Според данните от 350 хиляди действащи фирми в 150 хиляди има нула заети. Това показва връзка между безработицата и престъпността, посочи Данев. Той предупреди, че ако не се намери заетост на нискоквалифицираните хора, престъпността ще залее държавата.

                                Данев съобщи още, че по информация на синдикатите на работници се дължат 400 милиона лева за заплати.
                                БСК предлага държавата и общините да дават преференциално земя на бедни и на арендатори, които разкриват работни места. Държавата има собственост три милиона декара, върху които е легнала като кучето върху сламата, което не я дава. Ние предлагаме тази земя да бъде предоставена за десет години на предприемачи, включително социално слаби или безработни, които да създадат по едно работно място на два декара.

                                Необходимо е и преразглеждане на политиката ни по отношение на ГМО храните. България е най-големият износител на зърнени храни и направихме революция в производството на зърнени храни без ГМО, но с малко производство, но си го кътаме ГМО-то като внасяме непрекъснато продуктите отвън, каза още Данев.

                                За синдикатите в момента е необходима реформа, която да гарантира редовното плащане на заплатите. 400 милиона лева са дълговете на бизнеса за труд. Една трета се дължат от държавни и общински фирми. Най-много заплати все още се дължат в строителството. КНСБ предлага промени, които да спрат тази практика, посочи президентът Пламен Димитров.

                                Стандарт

                                Данев: Престъпници ще залеят България, ако няма работа

                                Ако не осигурим работа на нискоквалифицираната работна ръка, България ще бъде залята от престъпност. Никой не говори как да се осигури работа, а броят на тези хора в трудоспособна възраст расте. Гладът е по-силен от страха и когато хората са гладни, те стават престъпници.

                                http://dnes.dir.bg/news/rabota-bozhi...13035834?nt=10
                                Чл. 39. (1) Всеки има право да изразява мнение и да го разпространява чрез слово ...

                                Коментар

                                Working...
                                X