IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 22.02.2013 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Диктатурата е тука. Ще си купуваме цигари с полиция и...

    http://zahariada.blog.bg/politika/20...iciia-i.675168
    Писаното в блога е малко старо - преди около 2 години - но точно затова може да се види какво се е сбъднало или подобрило за тези 2 години
    Който има търпението да го изчете до край - ще види и КАКВО ЩЕ ОСТАНЕ ОТ БЪЛГАРИЯ СЛЕД БОЙКО БОРИСОВ И & - (снимката най-накрая)
    remember remember the fifth of november

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
      Май си прав. Тъжна картина. И все пак.
      1. Има ли светлина в края на тунела ???
      2. Ако да, от влака ли е или от слънцето ???
      мисля че шансовете ти са по-големи от колкото си мислиш...

      ... въпреки намаляващите ти възможности с увеличаване на "правата ти"

      Обратно погледнато - и на тях не им е лесно... въпреки превзетите позиции... е трудно с контрола...

      Светлината в тунела, зависи от "надстройката", а тунела е безкраен!

      Колкото и нива да прескачаш, все ще има нужда от едно по-високо... а ако стигнеш до първото, после сам ще сложиш по-долното
      Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от iivanoff Разгледай мнение
        много е тънка границата! Както и сам забелязваш, те пък са лишени от... инструмента

        - гледат да не преваряват жабата в тенджерата!

        и най-главното от всичко - никой не може да "разпечатва" пари!

        - дори и да се объркаш да превземеш нещо - ти трябва пара - това е двупосочно оръжие, чрез него хем те държат да не бягаш, хем те пре/из-"точват"
        Май си прав. Тъжна картина. И все пак.
        1. Има ли светлина в края на тунела ???
        2. Ако да, от влака ли е или от слънцето ???
        Баба ме научи на много неща.
        tnm

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
          А всъщност някой мое ли да ме светне, каква е ползата от забрана за доставка на цигари онлайн?
          Няма как Дянков да контролира такива доставки. Тъй че изтърва акциза. А така неговия и Бойковия джоб не се пълнят!
          Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
            Хората им тарашат мазетата за "безакцизен" алкохол - тази калинка:
            Юлиана Иванова: Грешка е, че продавах цигари, ще си поема санкциите
            http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=5525371

            Тия пък - незаконна регистрация на коли
            Полиция влезе в КАТ-София, двама арестувани
            http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=5525671
            ПЕЙ СЪРЦЕ ................
            А всъщност някой мое ли да ме светне, каква е ползата от забрана за доставка на цигари онлайн?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
              Ми те ЗАКОНОВИТЕ помощници вече станаха толкова много, че ако рекат, могат да превземат на юруш не Одрин ми Цариград. Искам да кажа, че тъй като вече са многобройни и наподобяват армия, няма ли опасност да се осъзнаят и да се фратернизират с целокупното народонаселение.
              много е тънка границата! Както и сам забелязваш, те пък са лишени от... инструмента

              - гледат да не преваряват жабата в тенджерата!

              и най-главното от всичко - никой не може да "разпечатва" пари!

              - дори и да се объркаш да превземеш нещо - ти трябва пара - това е двупосочно оръжие, чрез него хем те държат да не бягаш, хем те пре/из-"точват"
              Last edited by iivanoff; 14.02.2013, 13:47.
              Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от iivanoff Разгледай мнение
                Не е работа На пресонала, разбира се!

                персонала си има изпълнителни ЗАКОНОВИ помощници за тази работа...
                Ми те ЗАКОНОВИТЕ помощници вече станаха толкова много, че ако рекат, могат да превземат на юруш не Одрин ми Цариград. Искам да кажа, че тъй като вече са многобройни и наподобяват армия, няма ли опасност да се осъзнаят и да се фратернизират с целокупното народонаселение.
                Баба ме научи на много неща.
                tnm

                Коментар


                • Такова нарушаване на законите от ВЛАСТИМАЩИТЕ не е било НИКОГА!!!

                  Хората им тарашат мазетата за "безакцизен" алкохол - тази калинка:
                  Юлиана Иванова: Грешка е, че продавах цигари, ще си поема санкциите
                  http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=5525371

                  Тия пък - незаконна регистрация на коли
                  Полиция влезе в КАТ-София, двама арестувани
                  http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=5525671
                  ПЕЙ СЪРЦЕ ................
                  remember remember the fifth of november

                  Коментар


                  • https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater

                    Коментар


                    • Коментар


                      • Първоначално изпратено от kat123 Разгледай мнение
                        Фирма на новия шеф на ДКЕВР продавала незаконно цигари онлайн
                        Тази поредна "калинка" до 24 часз ще е аут!
                        Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                        Коментар


                        • Не е работа На пресонала, разбира се!

                          персонала си има изпълнителни ЗАКОНОВИ помощници за тази работа...
                          Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от iivanoff Разгледай мнение
                            Това не е тяхна работа /както и никога не е била!/

                            ТЕ си имат други решения за нещата... но не са ме питали дали смятам че ще им излезне сметката
                            Не е работа на "такъвия" персонал, или не е работа на "световните" свини ???
                            Баба ме научи на много неща.
                            tnm

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                              А как ще се справят с протестите ???
                              Това не е тяхна работа /както и никога не е била!/

                              ТЕ си имат други решения за нещата... но не са ме питали дали смятам че ще им излезне сметката
                              Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

                              Коментар


                              • Фирма на новия шеф на ДКЕВР продавала незаконно цигари онлайн

                                http://www.dnevnik.bg/biznes/2013/02...konno/?ref=rss

                                Ето онлайн магазина от където са продавани цигарите -

                                http://babbetshop.com/about

                                Някой може ли да ме светне, какви точно са контактите на тази новата шефка на ДКЕВР с Цветелина Бориславова?

                                Коментар

                                Working...
                                X