IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 22.02.2013 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater

    Коментар


    • Тц!!!

      Коментар


      • Може би на теб са ти донесли защото като гледам явно защитаваш управляващите на България по всичко личи че си им фен погледни за какво става на въпрос

        http://intrigantii.blogspot.com/2013/02/blog-post.html
        Парите на държавата ни

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Соколски Разгледай мнение
          Е ти сигурно затова и само говориш цял живот пълни глупости.А от икономика дали разбираш е отделен въпрос.Нищо то като излезеш, така и като си излееш помията и то супер невежата тъпотия, може да си спокоен нищо хубаво не ни чака.Тъпите социалистически утопии пак ви завладяха.Ще трябва да ви търпим.
          Магистралите са с ниска добавена стойност, Спортните зали са с ниска добавена стойност, ВиК проекти за милиони за села с 5 възрастни хора са с ниска добавена стойност, Ремонтите на обществени сгради са с ниска добавена стойност....

          Попитай една средностатистическа майка от български произход Какво иска да се увеличат майчинските, за да може да купи мляко и памперси за детето или иска Боко да строи и ремонтира детски градини...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от streleca Разгледай мнение
            Не не съм от никаква партия защото всички са еднакви едно говорят а друго вършат после и затова ги мразя всичките политици до един
            И на теб ли не са ти донесли нищо у дома!!!Изчакай малко,може да има кебапчета!!!

            Коментар


            • Не не съм от никаква партия защото всички са еднакви едно говорят а друго вършат после и затова ги мразя всичките политици до един
              Парите на държавата ни

              Коментар


              • Първоначално изпратено от streleca Разгледай мнение
                Нов съм но от две три седмици разглеждам този саит и взе да ме хваща яд за тези управляващи но народа взе да се пробужда вече писна му да го лъжат и грабят
                време е да им покажем че няма да е с тяхната
                младежкото бсп?

                Коментар


                • Нов съм но от две три седмици разглеждам този саит и взе да ме хваща яд за тези управляващи но народа взе да се пробужда вече писна му да го лъжат и грабят
                  време е да им покажем че няма да е с тяхната
                  Парите на държавата ни

                  Коментар


                  • Вие сте болшевики, а се борите с другарите си комунистите за власт. По какво се отличавате от тях- по нищо само дето сте прости и не знаете нищо за икономиката

                    Коментар


                    • Соколски народа е винаги срещу политиците, които го грабят, а ти си с тях. Слугите са по долни от господарите си- те за жълти стотинки продават близките си..Другите тролове се скриха или следят митингите

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от SEBULBA Разгледай мнение
                        E, затова Дянков успешно заличи наследството на Тройната коалиция, изхарчи и последния резерв демек...
                        Е ти сигурно затова и само говориш цял живот пълни глупости.А от икономика дали разбираш е отделен въпрос.Нищо то като излезеш, така и като си излееш помията и то супер невежата тъпотия, може да си спокоен нищо хубаво не ни чака.Тъпите социалистически утопии пак ви завладяха.Ще трябва да ви търпим.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
                          Орешарски и Велчев-Дацов са най добрите финансови министри, а това че го казва РОвч и че съвпада с моето мнение мен не ме притеснява....

                          При вас Будистите е важно не какво се казва, а Кой го казва
                          E, затова Дянков успешно заличи наследството на Тройната коалиция, изхарчи и последния резерв демек...

                          Коментар


                          • Чл. 39. (1) Всеки има право да изразява мнение и да го разпространява чрез слово ...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                              СОКОЛСКИ НАРОДА С ПРОТЕСТИТЕ СИ ВИ ДЕМАСКИРА КАТО ПОРЕДНИТЕ ЛЪЖЦИ, КРАДЦИ И КОМУНИСТИ. Моли се на Буда да не ви помете народния гняв..
                              Ама ти явно си малоумен, кои е НАРОДЪТ, аз, ти или потребителите на инвестора?
                              Кире ти харесваш, Станишев и идеите му явно.Ето ги успех със тях, ето колко е лесно отиваш и гласуваш и мъките ти спират.Малоумник, този целият преход, явно Буда ви го докара.

                              Управлението ни беше висш пилотаж, заяви Румен Овчаров пред делегатите на 48-ия конгрес на БСП днес в НДК. Да си спомним как излязохме от властта, през кои четири години се увеличи двойно пенсията в България, кога безработицата беше 5 процента, изреди той.

                              Чети и се наслаждавай с плодовете на същите тези заради които си с тези диагнози.

                              А ето и нещо съвсем прясно и супер актуално и реално.Ужас.

                              Мисли първо за малкия!
                              Левицата с амбиции да разкрива 250 000 работни места



                              Кириле, ако беше излязъл и казал, че няма как да намери тези работни места и че добре му се роди дете, че да се сети и той.Малоумна ви работа.Можеше и да те разбера.Но това твоето е тролско, вече.

                              Ти вместо да намериш лъжците и ги изобличиш. Ти наричаш мен "демаскиран от народа" аххааааааааааа и лъжец.Ужас.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                                СОКОЛСКИ НАРОДА С ПРОТЕСТИТЕ СИ ВИ ДЕМАСКИРА КАТО ПОРЕДНИТЕ ЛЪЖЦИ, КРАДЦИ И КОМУНИСТИ. Моли се на Буда да не ви помете народния гняв..
                                Ъъъъъъъ-ъъ-П!!!Ху!!!

                                Коментар

                                Working...
                                X