IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 22.02.2013 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Пешо да ти припомням ли, че навремето чорбаджиите са наричали Ботев , Левски, Раковски- хаимани и разбоиници..Тяхните аналози сега са олигарсите- ако си честен човек задаи си въпроса- защо народа ми живее все по - бедно и кого защитавам аз

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
      Сзпоко бре Пешо, не е изтрито, бъгната е системата. Като натиснеш цитат и излиза. Аз го прочетох но не съм съгласен с теб
      Имаш право да не си съгласен.Пояснил съм какво ни очаква ако лумпените надделеят.После няма да мрънкате що нямате ток.Навремето преди 4 годин писах как ще свърши Баце пак получих освирквания и не съгласие.Твоя воля

      Коментар


      • Първоначално изпратено от rover Разгледай мнение
        Прав си, Пешо. От 20 години се опитвам да обясня, че страната е в тежък преход и е необходимо малко търпение. Останаха само още 10-15 години и всичко ще е в пълен ред. Ама тълпата - йок! Сега искали да живеят, всичко да им било евтино. Почти сме я оправили държавата, ама за малко ще я омаскариме.
        ХА ХА ХА, оправили я били. Още малко им трябвало да си покрадат. Свърши веке. Мандалото лопна. Мара обу гащите.
        Баба ме научи на много неща.
        tnm

        Коментар


        • https://www.facebook.com/l.php?u=htt...=aAQFdWf9i&s=1
          Народа може да свали всяка влас, която не е в негов интерес- това е демокрация

          Коментар


          • Пак повтарям народ който допуска да го управлява улицата ще стои на тъмно студено и гладен.Мизерниците и лумпените ако можеха да оправят нещо щяха себе си да оправят.Нима смятате че те ще оправят страната?????????????????Тези хора незнаят какво да правят с живота си и искат някой да ги осинови и да се грижи за тях.Първият им опит за 45г направи всички ни лумпени и прошляци.Искате режим на тока няма проблем не си плащайте сметките?През март става топло а деня дълъг защо ви е ток като и на работа не ходите?Защо не мен като ми е зле не умрат всички?На мен ми е зле искам всички да са зле за да изпитам удоволствие.

            Коментар


            • Суверена е народа и може винаги да смени управлението , което не му харесва. От векове след глад са палени замъците на феодалите и те са се крили и са умирали, затова сегашните политици в Европа се страхуват от народите си, които не ги оставят на мира..Пешо ти какво препоръчваш- ниски доходи, корупция, демагогия и търпение ли

              Коментар


              • Пешо, трият ти мненията, защото не са конструктивни. Защо не изтрият последното ми подлизурско мнение, например?
                Партия была, есть и будет есть!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Батко Пешо Разгледай мнение
                  В този форум явно мненията които не се харесват се трият.Явно гнева се канализира и управлява в изгодна за собствениците на сайта посока.Сега искам просто да кажа че ако не си сменим чипа ще стоим на студено тъмно и гладни.Преди време когато пишех против Бойко пак ми триеха мненията сега пак.Главата на тоя народ не увира лесно и затова още има да я млатят с тоягата.От Боко ще се хвърли на оня с прашките.Еми напълно си заслужава участта.Никой не иска да работи.Всеки иска чрез партия пост о далаверка.
                  Сзпоко бре Пешо, не е изтрито, бъгната е системата. Като натиснеш цитат и излиза. Аз го прочетох но не съм съгласен с теб

                  Коментар


                  • https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater
                    ДА КОМЕНТИРАТ ТРОЛОВЕТЕ

                    Коментар


                    • В този форум явно мненията които не се харесват се трият.Явно гнева се канализира и управлява в изгодна за собствениците на сайта посока.Сега искам просто да кажа че ако не си сменим чипа ще стоим на студено тъмно и гладни.Преди време когато пишех против Бойко пак ми триеха мненията сега пак.Главата на тоя народ не увира лесно и затова още има да я млатят с тоягата.От Боко ще се хвърли на оня с прашките.Еми напълно си заслужава участта.Никой не иска да работи.Всеки иска чрез партия пост о далаверка.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                        От кого те е страх бре. От Ор Яшар Седянката или от Снахата Присъединителка. Те са луднали от шубе и стягат куфарите бре.
                        Чакай ся, фискалиста президен, манков премиер...
                        А за мене какво, питам аз?ш

                        Коментар


                        • Прав си, Пешо. От 20 години се опитвам да обясня, че страната е в тежък преход и е необходимо малко търпение. Останаха само още 10-15 години и всичко ще е в пълен ред. Ама тълпата - йок! Сега искали да живеят, всичко да им било евтино. Почти сме я оправили държавата, ама за малко ще я омаскариме.
                          Партия была, есть и будет есть!

                          Коментар


                          • Най после критична маса от хора разбра, че единственно постоянния уличен натиск може да увеличи заплатите до нивото на европейските.
                            Баба ме научи на много неща.
                            tnm

                            Коментар


                            • https://www.facebook.com/photo.php?v=631754476841887
                              ДА ОЛИГАРСИТЕ СА ИМ ОБЩИ И КОМУНИЗМА Е ТЕХЕН

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                                Още по времето на окупацията на Орлов мост през лятото казах, че до края на мандата на ГЕРБ ще има всекидневни и различни протести и че в един момент те ще се съберат в едно. И именно това се случи днес. В крайна сметка гражданите протестират срещу олигархичния модел на ГЕРБ да се разграбва държавата, да се плячкосва от близки до ГЕРБ олигарси, подчерта Дайнов.
                                Ама те близките до ГЕРБ олигарси са близки и до БСП и до Снахата Присъединителка. Оплетени са като свински черва и трябва да бъдат изметени всички ан блок.
                                Баба ме научи на много неща.
                                tnm

                                Коментар

                                Working...
                                X