IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 22.02.2013 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
    Браво Мечо - да сме патриоти и да обичаме и браним народа си
    Така е Киро. Долу мекеретата !!! Да живей България и българския боен дух. Одрин сме превзели на юруш майка му стара, ся тука словоблудствата на комунистите няма да ни уплашат и объркат !!!
    Баба ме научи на много неща.
    tnm

    Коментар


    • Пешо да те изберем тебе, като си такъв психолог и знаеш повече от народа..Не ме интересуват какви са и как се наричат- леви десни, монархисти, комунисти, герберасти- искам народа ми да живее човешки

      Коментар


      • Първоначално изпратено от rover Разгледай мнение
        Абе откъде-накъде ще наричате хората стадо. лумпени и т.н.? Познавате ли ги лично?
        Да!!!Познавам стадото от ляво,познавам стадото и от дясно!!!На тия ако не им сервираш безплатно,няма демокрация!!!Те затова носят знамената!!!За съжаление те са прекалено голям процент в България!!!Не съм против протестите!!!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
          Само предателите , мекеретата и мършите наричат народа си тълпа и стадо
          И троловете !!!
          Баба ме научи на много неща.
          tnm

          Коментар


          • Браво Мечо - да сме патриоти и да обичаме и браним народа си

            Коментар


            • Диана Тодорова
              Много ми хареса този коментар и си позволявам да го цитирам.

              "НАЧЕЛО на всички монополи е кабинета на Боко тиквата,така че основния протест трябва да е срещу престъпника буда и неговата банда."

              Коментар


              • Гошо Първи Тарабата

                Боко Последни Тиквата

                Стига са ни управлявали пияни тараби и бандитски тикви.
                Баба ме научи на много неща.
                tnm

                Коментар


                • Само предателите , мекеретата и мършите наричат народа си тълпа и стадо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                    Пешо да ти припомням ли, че навремето чорбаджиите са наричали Ботев , Левски, Раковски- хаимани и разбоиници..Тяхните аналози сега са олигарсите- ако си честен човек задаи си въпроса- защо народа ми живее все по - бедно и кого защитавам аз
                    Прав си Кире. Дръж здраво. Философите сме с тебе. Прав си по всички възможни логики и истини. И съзнанието е с теб и битието и истината от последна инстанция. Комунизма си отива на бунището на историята, където му е мястото !!!
                    Баба ме научи на много неща.
                    tnm

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                      https://www.facebook.com/l.php?u=htt...=aAQFdWf9i&s=1
                      Народа може да свали всяка влас, която не е в негов интерес- това е демокрация
                      А бре Кире ми тая власт кой я докара.Като ви думах преди 4 годин какво ще стане оти ме ругахте и ми викахте комунист?Мнението за сегашната власт съм го изказал много отдавна и много пъти.Да припомня само че това са най простите страхливи агресивни и бекадърни управници от как Аспарух е създал България.Сега запомни от мен че червените прашки не са алтернатива.Народа се е озлобил и озверял.Всеки който взима 1000 кева за него е мошеник.С огромно настървение и удоволствие желае на такъв да му се наложат 90% данъци.Най лошото е че няма алтернатива.Кой Мая Янко Мутрата Бинев Ярешки Куневица или Драгалевския мангал да сложим????/

                      Коментар


                      • Абе откъде-накъде ще наричате хората стадо. лумпени и т.н.? Познавате ли ги лично?
                        Партия была, есть и будет есть!

                        Коментар


                        • Абе Пешо ти отрече историята направо- с бунтовете и революциите. Ще ме спукаш от смях

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Батко Пешо Разгледай мнение
                            Пак повтарям народ който допуска да го управлява улицата ще стои на тъмно студено и гладен.Мизерниците и лумпените ако можеха да оправят нещо щяха себе си да оправят.Нима смятате че те ще оправят страната?????????????????Тези хора незнаят какво да правят с живота си и искат някой да ги осинови и да се грижи за тях.Първият им опит за 45г направи всички ни лумпени и прошляци.Искате режим на тока няма проблем не си плащайте сметките?През март става топло а деня дълъг защо ви е ток като и на работа не ходите?Защо не мен като ми е зле не умрат всички?На мен ми е зле искам всички да са зле за да изпитам удоволствие.
                            Батко Пешо,в България,ако не си със стадото не си желан!!!
                            И по телевизиите е непрекъснато стадото!!!
                            И политиците непрекъснато използват стадото!!!

                            Коментар


                            • Българи Юнаци !!!

                              Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                              https://www.facebook.com/l.php?u=htt...=aAQFdWf9i&s=1
                              Народа може да свали всяка влас, която не е в негов интерес- това е демокрация
                              Юнаци сме, не сме рая !!!
                              http://www.youtube.com/watch?v=Grr1D...yer_detailpage
                              Баба ме научи на много неща.
                              tnm

                              Коментар


                              • Пешо, я да ти обясня нещо. Тези протести почти сигурно няма да намалят цените на тока, но поне могат да ни предпазят от по-нататъшното им повишаване. Защото не знам дали си спомняш, че преди няколко дни ни обясниха, че щели да въведат няколко нови тарифи за деня, че сезонни такива, че плаващи според цените на енергоносителите... Ако всичко това не те засяга, пий си ракийката и не отнемай правото на хората на протест. За каквото и да било.
                                Партия была, есть и будет есть!

                                Коментар

                                Working...
                                X