IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 22.02.2013 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от KomuNiska Разгледай мнение
    Най добрият Премиер до момента. Наля в икономиката над 20 милиарда лева в повече от Тройната коалиция с което парира ефекта на кризата. Ако не го беше сторил сега щяхте да ме питате : Къде серат гладните?
    Искаш да кажеш взе от икономиката 7 милиарда. и още 3 милиапда дълг. След като преди това дори тройната коалиция увеличиха резерва с толкова и намалиха дълга с толкова. Верно се получава 20 милиарда, но по-малко от тройната коалиция. А те както всички знаем не бяха цвете за мирисане

    Коментар


    • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
      така е на повърхността
      но скритата коалиция е ГЕРБ - ДПС
      не забравяйте приказките на Доган точно преди изборите 2009 и до какво водеха те

      узаконените заменки и нетърсенето на никаква отговорност, въпреки заплахата от санкции на ЕС...също
      коалициите по места за президентските избори, въпреки крясъците на Борисов срещу БСП и съюзника му ДПС

      Борисов е най-големия Позьор на прехода!
      Най Малкото Зло
      Last edited by mechobikov; 21.02.2013, 16:13.
      Баба ме научи на много неща.
      tnm

      Коментар


      • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
        така е на повърхността
        но скритата коалиция е ГЕРБ - ДПС
        не забравяйте приказките на Доган точно преди изборите 2009 и до какво водеха те

        узаконените заменки и нетърсенето на никаква отговорност, въпреки заплахата от санкции на ЕС...също
        коалициите по места за президентските избори, въпреки крясъците на Борисов срещу БСП и съюзника му ДПС

        Борисов е най-големия Позьор на прехода!
        Най добрият Премиер до момента. Наля в икономиката над 20 милиарда лева в повече от Тройната коалиция с което парира ефекта на кризата. Ако не го беше сторил сега щяхте да ме питате : Къде серат гладните?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от KomuNiska Разгледай мнение
          Бая голяма софра, Вчера следобед във фейсбук за 6 часа се събрха 25000 подписа в негова защита. Хората сами дойдоха в София от страната защото виждат промените.
          а не като сергей да вози 40 рейса с екскурзианти за сметка на БСП. Има разлика нали. Ако магистрала Тракия не стане до лятото ви проклинам. Господ да ви накаже!
          Той Ви е наказал вече ,че ви е дарил с овчи мозъци!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от KomuNiska Разгледай мнение
            Бая голяма софра, Вчера следобед във фейсбук за 6 часа се събрха 25000 подписа в негова защита. Хората сами дойдоха в София от страната защото виждат промените.
            а не като сергей да вози 40 рейса с екскурзианти за сметка на БСП. Има разлика нали. Ако магистрала Тракия не стане до лятото ви проклинам. Господ да ви накаже!
            Той Ви е наказал вече ,че ви е дарил с овчи мозъци!
            Кажете къде са тези подписи че нещо не мога да ги намеря

            http://www.facebook.com/groups/43007...ref=ts&fref=ts

            Цели 231 човека са подкрепили Бойко

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Батко Пешо Разгледай мнение
              Нещо си се объркал.Бойко дойде на власт благодарение на Болен Лидеров и Драгалевския мангал.После купи помиярите на Янко и Волен и те така.
              така е на повърхността
              но скритата коалиция е ГЕРБ - ДПС
              не забравяйте приказките на Доган точно преди изборите 2009 и до какво водеха те

              узаконените заменки и нетърсенето на никаква отговорност, въпреки заплахата от санкции на ЕС...също
              коалициите по места за президентските избори, въпреки крясъците на Борисов срещу БСП и съюзника му ДПС

              Борисов е най-големия Позьор на прехода!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от коки Разгледай мнение
                Востание може да има, само ако са налице хората.За съжаление е....м... на града.Он обезлюдя и ми е болно за това.А какъв живец имаше ...
                В руси ли ва?
                Custodite sortem vestram

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                  Как върви востанието у Русе
                  Востание може да има, само ако са налице хората.За съжаление е....м... на града.Он обезлюдя и ми е болно за това.А какъв живец имаше ...
                  Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Vladislavvv Разгледай мнение
                    С тия пиянски приказки сте много силни на маса
                    То колчем като за една не много голяма софра сте всичките
                    Бая голяма софра, Вчера следобед във фейсбук за 6 часа се събрха 25000 подписа в негова защита. Хората сами дойдоха в София от страната защото виждат промените.
                    а не като сергей да вози 40 рейса с екскурзианти за сметка на БСП. Има разлика нали. Ако магистрала Тракия не стане до лятото ви проклинам. Господ да ви накаже!
                    Той Ви е наказал вече ,че ви е дарил с овчи мозъци!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от коки Разгледай мнение
                      Също мисля ,че е недопустимо http://vbox7.com/play:255b86dd7d&r=emb Буда да се заиграва с етническия мир в България!.Ако Доган е поръчал действително убийството му , защо Прокуратурата досега не е образувала следствено дело по тази информация? Как се управлява обществото ни и по какви правила въобще!?Отвратена съм днес от тоя цирк който се разигра вътре в НС и отвън .

                      Как върви востанието у Русе
                      Last edited by mechobikov; 21.02.2013, 16:03.
                      Баба ме научи на много неща.
                      tnm

                      Коментар


                      • това ми е последното писание към теб, не съм вярвал, че можеш да паднеш толкова ниско - точно ти ли ще ме наричащ бойковист, бе комуноиден боклук!!! Аз съм писал против Тиквата преди ти да знаеш за съществуването на този форум.
                        А специално събитията от 89-та в Шумен съм ги гледал от балкона на братовчедите ми до Руски паметник, та хайде да не си ги мерим
                        Имам толкова хубави спомени от шумен и познавам толкова готини хора от ам, но все ще се намери един борсук да развали меда с черпака катран
                        Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                        Лъжеш еничарин, лъжеш. В разпръскването на демонстриращите против насилието български граждани участваше твоят кумир Бойко Борисов. Той беше командирован от София тук. Прочети му биографията. И пожарните дето пръскаха хората бяха софийски. Вътрешни войски, милиционерските формирования вършеха това гнусно престъпление. И аз съм го видял с очите си. И не беше на Руски паметник, очевидно само това знаеш, ами беше на улицата до пазара.
                        Още тогава, като офицер не съм се притеснявал да изразя своята позиция. Вярно, че я изразих на партийно събрание, а не пред подчинените си, но го казах още тогава ясно.
                        И не съм си променил позицията. Престъпление е да насъскваш една част от българския народ срещу друга!
                        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от KomuNiska Разгледай мнение
                          ЩЕ ЯДЕТЕ БРЪМБАЛОТО!
                          С тия пиянски приказки сте много силни на маса
                          То колчем като за една не много голяма софра сте всичките

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                            Лъжеш еничарин, лъжеш. В разпръскването на демонстриращите против насилието български граждани участваше твоят кумир Бойко Борисов. Той беше командирован от София тук. Прочети му биографията. И пожарните дето пръскаха хората бяха софийски. Вътрешни войски, милиционерските формирования вършеха това гнусно престъпление. И аз съм го видял с очите си. И не беше на Руски паметник, очевидно само това знаеш, ами беше на улицата до пазара.
                            Още тогава, като офицер не съм се притеснявал да изразя своята позиция. Вярно, че я изразих на партийно събрание, а не пред подчинените си, но го казах още тогава ясно.
                            И не съм си променил позицията. Престъпление е да насъскваш една част от българския народ срещу друга!
                            ДПС, БСП и ГЕРБ, не са част от българския народ. Идвайте на протестите да ги изметем гнусните крадци !!!

                            Лъвът скъса синджиря !!!
                            Баба ме научи на много неща.
                            tnm

                            Коментар


                            • Също мисля ,че е недопустимо http://vbox7.com/play:255b86dd7d&r=emb Буда да се заиграва с етническия мир в България!.Ако Доган е поръчал действително убийството му , защо Прокуратурата досега не е образувала следствено дело по тази информация? Как се управлява обществото ни и по какви правила въобще!?Отвратена съм днес от тоя цирк който се разигра вътре в НС и отвън .

                              Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

                              Коментар


                              • Не вярвам на очите си ама ей на, пиша го.
                                Приятно изненадан съм от Президента.
                                Показа еманципиране и принципна позиция.

                                Коментар

                                Working...
                                X