IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 22.02.2013 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
    "Роденият да пълзи не може да лети" М.Горки/ Хемницер
    Това пък е най-голямата глупост, която някога съм чел. Имайки предвид, че птиците са произлезли от влечугите.

    съни(тя), днес наистина не си на себе си. Доста си семпла, да не кажа по-остра дума.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
      Може ли някакво ясно и пълно определение на "Десен"?
      Автономност от държавата, предприемчивост, малък пъбличен сектор, регулации даващи възможност за конкуренция, а не елеминиране на играчи от пазара, равенство на възможностите, образование, свободен пазар на труда (в момента регулациите го убиват), отчитане приноса на всеки един в осигурителната система. Клишета общо взето, но в нюансите са съществените разлики.
      Сега, БСП като обещават намаляване на пенсионната възраст и ми щръква косата.

      Съни, протестите тръгнаха като такива, срещу монополите. Не трябваше да се подменя темата. За мен това е предателство спрямо тези, които излязаха по улиците. Това, което трябваше да се направи е одит и в ДКЕВР, и в ЕРП-тата и в договорите, и защо са такива- ощетяващи потребители и държава. Кой ги е сключвал? Защо не е защитил държавния и обществен интерес? Това са въпросите.
      Не може гафове, а то не са точно гафове, на висши чиновници да бъдат само регистрирани и да се вдигат рамене.
      Врагът не е там където го търсите.

      Преди няколко години излязаха СРС-та с едни разговори на магистратит за едни хора в енергетиката. Е, какво произтече от това? Нищо!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
        направи си една извадка само в този форум, колко хора са скептични и колко други се опитват да изкарат протеста или ...лумпенски, или - безмислен

        "Роденият да пълзи не може да лети" М.Горки/ Хемницер
        Във форума има много платени драскачи. Пишат от много никове и се създава изкривена картина.
        Баба ме научи на много неща.
        tnm

        Коментар


        • Първоначално изпратено от andi Разгледай мнение
          детето ми е не 3г. и 10 месеца
          ще го гледам на 17-18 градуса ако живея у вас.аз съм почти на 40.израснал съм на нафтова печка на 25-30 градуса....ще мътя на баба ти хвърчилото...де ВИНКЕЛ ДЕ
          25-30 градуса???? Нещо си се объркал.
          Ама детето си е твое, да ти е живо и здраво.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
            Приятелю, всички сме били деца, само че по едно друго време. И по това време израснахме на по 17-18 градуса в стаята здрави, закалени и без алергии.

            Ако ти искаш да мътиш, вместо да отглеждаш детето си, и 1000 лева месечно няма да ти стигнат. Престанете да икубирате децата си. Отглеждайте ги.
            детето ми е не 3г. и 10 месеца
            ще го гледам на 17-18 градуса ако живея у вас.аз съм почти на 40.израснал съм на нафтова печка на 25-30 градуса....ще мътя на баба ти хвърчилото...де ВИНКЕЛ ДЕ
            Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
              Двора на България е разграден. Краде се юнашки. Хората за това са бедни. Не искат да рушат, а да заградят двора и да се спре източването на страната. Източване което води до многократно по ниски доходи на българите, спрямо доходите на гражданите в другите европейски държави.
              Мечобиков, най-големите грабежи на държавите са се случвали по време на хаоса в тях или непосредствено след него. Ти към това призоваваш. В момента единствената партия, която е в състояние да управлява е ГЕРБ. Добра или лоша.
              Ще видиш какво ще стане след предсрочните избори. Вече оставката е факт и няма да го възприемеш като "плашене". Когато чуеш след изборите израза: "Правим коалиция и съставяме правителство, защото сме националноотговорни", направо си стягай багажа за някоя друга държава.

              Призивите от сорта - "всички са маскари" са в угода на хората "зад завесата".

              Коментар


              • Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
                Америка и Русия.....воюват на наша теретория за разпределение на трафика ....все пак сме коридор 9 азия европа......Путин подкрепя Серго.....Камеран и Обама Бойко......такава въртелешка ни спретнаха .....Че вобще няма дасе очудя Бойко с ново правителство с мнозинство.....Не напразно отказа поканата на Путин в кремъл и подаде оставка.....
                Вероятно си прав. И да не е съвсем баш тъй, е нещо подобно на това. Обаче нещо не си премериха действията и лъва скъса синджиря, което е хубаво. Има реален шанс гражданите да вземат властта и да се оправим.
                Баба ме научи на много неща.
                tnm

                Коментар


                • Първоначално изпратено от OldMan Разгледай мнение
                  Ставаме пример за съседите: http://temadaily.bg/publication/8123...F%D0%B8%D0%BC/
                  Предлагам в неделя в цялата страна да се организира най голямото в света изгаряне на сметки за парно, ток, вода и т.н. Който има възможност, да покани представители на 'Гинес'. Абсолютно сигурен съм, че няма записан такъв рекорд.
                  направи си една извадка само в този форум, колко хора са скептични и колко други се опитват да изкарат протеста или ...лумпенски, или - безмислен

                  "Роденият да пълзи не може да лети" М.Горки/ Хемницер

                  Коментар


                  • Америка и Русия.....воюват на наша теретория за разпределение на трафика ....все пак сме коридор 9 азия европа......Путин подкрепя Серго.....Камеран и Обама Бойко......такава въртелешка ни спретнаха .....Че вобще няма дасе очудя Бойко с ново правителство с мнозинство.....Не напразно отказа поканата на Путин в кремъл и подаде оставка.....
                    Животът е огледало.....усмихвай се

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                      Тези дни ще ми дойде фактурата от ЧЕЗ. Ще ти я постна.
                      Не разбирам за какво лъжа?

                      Няма как разни реотанови печки да харчат като инверторен климатик. Обаче съседи си споделят сумите за ток. Тези с инвертора казват "имам 150 лева ток", а онези с калорифера имат 350 лева за същата квадратура. И по стар български обичай, вместо да почистим собствения си двор, тръгваме да рушим чуждия - в случая двора на България.
                      Двора на България е разграден. Краде се юнашки. Хората за това са бедни. Не искат да рушат, а да заградят двора и да се спре източването на страната. Източване което води до многократно по ниски доходи на българите, спрямо доходите на гражданите в другите европейски държави.
                      Баба ме научи на много неща.
                      tnm

                      Коментар


                      • Малко факти за циркаджията:
                        http://www.facebook.com/photo.php?fb...4885699&type=1
                        платформа за инвалиди

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от andi Разгледай мнение
                          дете имам.
                          Приятелю, всички сме били деца, само че по едно друго време. И по това време израснахме на по 17-18 градуса в стаята здрави, закалени и без алергии.

                          Ако ти искаш да мътиш, вместо да отглеждаш детето си, и 1000 лева месечно няма да ти стигнат. Престанете да икубирате децата си. Отглеждайте ги.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                            Когато става дума за политика Анон лъже и изкривява данни и факти. Фино, но ги изкривява и понякога направо лъже. Предполагам, че е заинтересован, но не мога да го докажа. На същата позиция като Чунчо е, само че е много по умен.
                            Тези дни ще ми дойде фактурата от ЧЕЗ. Ще ти я постна.
                            Не разбирам за какво лъжа?

                            Няма как разни реотанови печки да харчат като инверторен климатик. Обаче съседи си споделят сумите за ток. Тези с инвертора казват "имам 150 лева ток", а онези с калорифера имат 350 лева за същата квадратура. И по стар български обичай, вместо да почистим собствения си двор, тръгваме да рушим чуждия - в случая двора на България.

                            Коментар


                            • Ставаме пример за съседите: http://temadaily.bg/publication/8123...F%D0%B8%D0%BC/
                              Предлагам в неделя в цялата страна да се организира най голямото в света изгаряне на сметки за парно, ток, вода и т.н. Който има възможност, да покани представители на 'Гинес'. Абсолютно сигурен съм, че няма записан такъв рекорд.
                              ________________________________________
                              без паника

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                                Ами хайде сметни го:
                                Имаш хладилник по 15 лева на месец.
                                Колкото и да готвиш, повече от 20-30 лева месечно не можеш докара. Аз съм на газ и затова не ми е много ясен разхода зе готвене. Пране, осветление, черна техника - сложи ги още 30 лева. Стават към 70 лева.

                                Остават климатиците - ако си ги надул 24 часа в денонощието, сметката е 0,8*24*30,5 дни = 585 kWh. Ама това е преко сили и в къщи да държиш денем и нощем както се казва "баня". Та тези климатици едва ли ще ти изхарчат на този максимален режим повече от 100-120 лева.

                                Сметката става 200-215 лева и явно си без парно.

                                И много ли ти е това за отопление?
                                писал съм 340лв ти снимка ли искаш.дете имам.никво парно нямам.само не ми обяснявай какво и как да смятам,смятъм от малък...еле сметки, фърси съм.то не е да ми обясняваш фундамента и да те слушам внимателно
                                миналата година имах рекорд 570 лв..не помня февруари или януари...
                                и 1000 лв да са пак ще ги платя.не е там проблема.ако са 1000 лв сметките на твоите родители те ще ги платят ли.след 2-3 години ще им се налага...или пак не разбра
                                Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

                                Коментар

                                Working...
                                X