IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Колко ЦИФРЕН сте?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
    Кво не им хареса на прасенцата Не виждаш ли, че темата Лордчето я пусна за бъзик. Кой ще му каже колко цифрен е на сериозно.
    Единият пита как се перат пари с чейнч, другият колко цифрен си???? Аман от герберистки номерца
    Ами пич, аз съм си написал в послеписа, като те е шубе, не пиши и не спами, който не го е страх от мечки да не ходи в гората. Ти си на всяка манджа мерудия! Аз съм си написал колко цифрен съм и очаквам други, които нямат фобии от управляващи или престъпници да си напишат размера на портфолиото. А такива като теб обичат да загатват колко са големи, ама иначе страх да не ви разбера колко данъци сте скрили с мишкуване. Егати аномалията верно. Тодоров е прав!
    Имот на 700м. Добре, че не съм Gastarbeiter!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от t.todoroff Разгледай мнение
      Аномалия...
      Кво не им хареса на прасенцата Не виждаш ли, че темата Лордчето я пусна за бъзик. Кой ще му каже колко цифрен е на сериозно.
      Единият пита как се перат пари с чейнч, другият колко цифрен си???? Аман от герберистки номерца

      Коментар


      • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
        Абе Тодорофф, що ми изтри прасетата на 69?
        Аномалия...

        Коментар


        • Абе Тодорофф, що ми изтри прасетата на 69?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от equal Разгледай мнение
            Десет цифрен съм.

            Но то това си е в реда на нещата, при десетична бройна система повечето сме такива.

            Специално уточнение за Музолорда:
            Във всеки един момент портфейла ми се изразява с комбинация от цифрите от 1 до 9 плюс 0.
            Мани ги тия заигравки, говорим за брой цифри.
            Имот на 700м. Добре, че не съм Gastarbeiter!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от музовир Разгледай мнение
              Заглавието на темата ми хрумна от пуснатата тема на Тони 1975 за кой как е започнал на БФБ, за което му благодаря!
              Та ми хрумна всеки да каже колко цифрен е портфейла му, ама честно и без да раздува глупости!
              Понеже знаете отношението ми към спестяванията , гледам да ги натискам да са под 5-цифрени и в момента са подтиснати 4-цифрени. Отношението ми към БФБ обаче в момента е много възторжено, така, че там ще гоня 4 и 5 цифри. В злато и сребро съм също 4 цифрен.
              В имоти съм 6-цифрен, ама повечето опоненти в имотните теми гледат да ме направят 5-цифрен. Някой може да сподели и бизнеса на колко го оценява. Но реално без изхвърляния.

              П.П. Хора със слаби сърца, които ги е страх от отвличания, или нямат връзка с реалността или да гледат да си избият комплексите, моля да не пишат!
              това ли са ви новите поръчения от Вожда - обмяна на знания

              Коментар


              • 69-10-тична
                1000101 -2-ична
                69=1000101

                Коментар


                • Двуцифрен
                  Last edited by t.todoroff; 02.12.2012, 13:40.

                  Коментар


                  • Десет цифрен съм.

                    Но то това си е в реда на нещата, при десетична бройна система повечето сме такива.

                    Специално уточнение за Музолорда:
                    Във всеки един момент портфейла ми се изразява с комбинация от цифрите от 1 до 9 плюс 0.
                    |^^^^^пиво^^^^\\|""\\_,_
                    |___________||__|___|)
                    (@)(@)""*|(@)(@)**(@)

                    Коментар


                    • Колко ЦИФРЕН сте?

                      Та ми хрумна всеки да каже колко цифрен е портфейла му, ама честно и без да раздува глупости!
                      Last edited by музовир; 21.09.2015, 12:42. Причина: цитати
                      Имот на 700м. Добре, че не съм Gastarbeiter!
                    Working...
                    X