IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Най-РЕТРОГРАДНОТО Правителство!Спасете АО Рожен!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 4un4o Разгледай мнение
    България(ГЕРБ) договори над 20% отстъпка в цената на руския газ
    http://www.investor.bg/ikonomika-i-p...ia-gaz,142898/
    Виждам, че вече правилно изписваш държавата- БЪЛГАРИЯ(ГЕРБ)

    ГЕРБ=БЪЛГАРИЯ. Другите са толкова компрометирани, че по-.добре да ги забранят
    Не е хубаво ГЕРБ да управлява като единствена партия около 45 години, но поне 16 може.
    Имот на 700м. Добре, че не съм Gastarbeiter!

    Коментар


    • България(ГЕРБ) договори над 20% отстъпка в цената на руския газ
      http://www.investor.bg/ikonomika-i-p...ia-gaz,142898/

      Коментар


      • Културна революция...http://en.wikipedia.org/wiki/Cultural_Revolution
        Custodite sortem vestram

        Коментар


        • gigow

          Много е зле в Шумен , ЗАЩО ? Имате разлика от един цял век спрямо други градове ! За кого гласувате , какво сте направили ?
          D.Y.F-091066

          Коментар


          • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
            Не забелязваш ли глупостите, които си написал?
            Защото признаваш, че ТИ, умния и работливия, си гласувал ЗА Бойко, а после ме обвиняваш, че АЗ, който от самото начало съм ПРОТИВ Бойко, съм бил бранил средите, които са го родили?
            А пък ако военната служба беше толкова лесна работа, то пред военните училища щеше да има навалица от желаещи, ама нямаше. Щото е много по-лесно като студент денонощно да гониш студентките от УНСС, после като инженер или икономист да се развличаш с колежките от счетоводството, отколкото като курсант да те гонят от сутрин до вечер по плаца в продължение на 4-5 години, после като офицер да мръзнеш по полетата и учебните полигони десетина години, докато достигнеш длъжност да излизаш на полеви учения само един месец годишно.
            Я го изкомандувай образа на Гейтс да изпълнява 12км. марш на скок в зимни условия, та да го питам по-удобно ли ще му е да си бърка в носа пред компа!
            Имот на 700м. Добре, че не съм Gastarbeiter!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
              не се гордея..ако прочетеш малко ще видиш,че ме е яд, че съм гласувал за герб и съм притеснен, че няма за кой да гласувам на идващите избори

              и да те питам....а ти гордееш ли се , че цял живот си бил айляк (най мързеливите ставаха военни и полицаи по тошово време) и сега продължаваш да браниш средите превърнали българи в държава на мафията...и родили въпросният ти нелюбим премиер....
              Не забелязваш ли глупостите, които си написал?
              Защото признаваш, че ТИ, умния и работливия, си гласувал ЗА Бойко, а после ме обвиняваш, че АЗ, който от самото начало съм ПРОТИВ Бойко, съм бил бранил средите, които са го родили?
              А пък ако военната служба беше толкова лесна работа, то пред военните училища щеше да има навалица от желаещи, ама нямаше. Щото е много по-лесно като студент денонощно да гониш студентките от УНСС, после като инженер или икономист да се развличаш с колежките от счетоводството, отколкото като курсант да те гонят от сутрин до вечер по плаца в продължение на 4-5 години, после като офицер да мръзнеш по полетата и учебните полигони десетина години, докато достигнеш длъжност да излизаш на полеви учения само един месец годишно.
              Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                Ако мислиш че съм платен писач, значи само пишеш без да четеш.
                И вярно, че напоследък не се изявяваш като гербер, за разлика от преди година-две, например. Ама пък си призна, че си гласувал за криминалния престъпник Бойко Борисов. Който, като главен секретар нареди човек да бъде унищожен с противотанкови гранатомети. Ти гордееш ли се с такъв премиер?
                не се гордея..ако прочетеш малко ще видиш,че ме е яд, че съм гласувал за герб и съм притеснен, че няма за кой да гласувам на идващите избори

                и да те питам....а ти гордееш ли се , че цял живот си бил айляк (най мързеливите ставаха военни и полицаи по тошово време) и сега продължаваш да браниш средите превърнали българия в държава на мафията...и родили въпросният ти нелюбим премиер....
                Last edited by bertram; 15.11.2012, 10:39.
                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                  писал съм те по линия на политическите ти коментари...а не конкретно по темата.
                  ако мислиш, че съм гербер...значи само пишеш и не четеш....

                  а за това, че форума се напълни с платени писачи - съжалявам не само аз, а всички нормални участници във форума на инвестора.

                  накрая ще спрем въобще да пишем и ще оставим форума на ВАС (да и теб визирам)
                  Ако мислиш че съм платен писач, значи само пишеш без да четеш.
                  И вярно, че напоследък не се изявяваш като гербер, за разлика от преди година-две, например. Ама пък си призна, че си гласувал за криминалния престъпник Бойко Борисов. Който, като главен секретар нареди човек да бъде унищожен с противотанкови гранатомети. Ти гордееш ли се с такъв премиер?
                  Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                    писал съм те по линия на политическите ти коментари...а не конкретно по темата.
                    ако мислиш, че съм гербер...значи само пишеш и не четеш....

                    а за това, че форума се напълни с платени писачи - съжалявам не само аз, а всички нормални участници във форума на инвестора.

                    накрая ще спрем въобще да пишем и ще оставим форума на ВАС (да и теб визирам)
                    +1000
                    "The most valuable commodity I know of is information." Gordon Gekko

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                      bertram,
                      много се радвам че бойковистите ме сънувате нощем. Явно ви настъпвам по мазола , ама пък точно в тази тема, за Рожен, изобщо не съм се обаждал. Не съм. Може да провериш.
                      писал съм те по линия на политическите ти коментари...а не конкретно по темата.
                      ако мислиш, че съм гербер...значи само пишеш и не четеш....

                      а за това, че форума се напълни с платени писачи - съжалявам не само аз, а всички нормални участници във форума на инвестора.

                      накрая ще спрем въобще да пишем и ще оставим форума на ВАС (да и теб визирам)
                      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                        съни, гигов и тн...

                        казах ви, че това в Рожен не е най-важното нещо, че да се хвърляте като матросов на амразурата.
                        bertram,
                        много се радвам че бойковистите ме сънувате нощем. Явно ви настъпвам по мазола , ама пък точно в тази тема, за Рожен, изобщо не съм се обаждал. Не съм. Може да провериш.
                        Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                          Да си кажа честно въпреки, че съм фен на науката точно обсерваторията в Рожен за мен не е науката за която бих искал да отиват данъците ми...

                          Големият проблем е простотията във властта. Хората са казали рибата се вмирисва откъм главата. Намират пари за хеликоптери, за возене на футболисти с правителствения авиоотряд (само да не обесняват, че си били плащали...аре нема нужда). За нови коли в нагласени търгове. И тн и тн, а в същото време няма пари за лечение на деца с церебрална парализя, за трансплантации, за нормални болници, за реформа на бърза помощ и тн и тн....

                          Слугинажите от БТВ, НОВА и БНТ .. да не говорим за медиите на свинята майка и отрочето и ни облъчват с какви ли не ленторязания през час, а в същото време на всеки поискал средства от властта се казва " криза е пари няма"

                          иначе Рожен е прекрасно място да си гледаш звездите особено ако не си капризен и си над парите.
                          съни, гигов и тн...

                          казах ви, че това в Рожен не е най-важното нещо, че да се хвърляте като матросов на амразурата. В крайна сметка пари се намериха и за пореден път Бойко си направи евфтин ПР (само 250К) с държавни пари...демек с вашите данъци.

                          За мен много по-обезпокоителни са хаотичните решения в МФ, батака в съдебната система (щурма на 'юристите' от милиционерското школо) и тн неща , които пемиера няма и не може да реши с патос. Такива неща минават на заден план , когато виете срещу дребни теми като тази в Рожен.

                          Вие правите така, че бащицата да изглежда всевиждащ и загрижен за всички...дори за дребните нужди на астрономи и физици в рожен....

                          та такива ми ти работ.

                          Явно е , че този форум става място за среща на платени ПР-и с различна политическа окраска. ...

                          Малоумника чунчо явно му бавят чека и затова мълчи

                          ама не е само той ....
                          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                          Коментар


                          • И за да е точна ситуацията - въпросните 250 хил.лв. не са субсидия, дарение или благоволение, а нови договори към 2 министерства.
                            Т.е. предплащане за бъдеща работа, но с парите да спасят сегашни борчове - после проблемът отново изскача...
                            За развиване на наука, забравете - Борисов е поръчал да се наблюдават горите и земите http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=5288411

                            Коментар


                            • абе и там може да се оптимизира, но на фона на циганите и прасетата/ченгетата/ са направо светци....ама никой нищо не е роформирал.

                              Коментар


                              • Какво са писали в сайта си, астрономите:

                                През 1967 г. Ханс Бете получи Нобелова награда, защото почти тридесет години преди това показа как термоядрените реакции зареждат звездите с енергия.

                                Модерният свят разбира къде са скрити правилните отговори на въпросите, от които зависи нашето бъдеще и продължава да инвестира милиарди в изучаването на Космоса.


                                В същото време ние тук и днес, 30.10.2012 г. си задаваме въпроса: Да затворим ли „Космическите очи на България” ?

                                Кой е Ханс Бете ->http://en.wikipedia.org/wiki/Hans_Bethe

                                Коментар

                                Working...
                                X