IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Предизвестения край на "инвестицията" влогЪ

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
    ! Криеш си парите като мишок на влог, а не реинвестираш в реално прозиводство- ДАНЪК!

    Ти затова ли инвестира в НИ? Щото не си мишок? Защо ти не инвестира в производство?

    Коментар


    • Все пак с въвеждането на този данък в този форум ще трябва да отчетем личната заслуга Дянков, за пренасочване на огромни парични потоци от банковите депозити към Българска фондова борса, че чак да не повярваш...., че ще стане.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от termit Разгледай мнение
        2% ама сумата ще си остане тайна и няма разни данъчни слагачи да ми искат обяснения,ревизии и т.н.Кой е съгласен да му развяват сметките?
        Ами кой е съгласен да му развяват имотите, ами колите. По твоята логика де....

        Коментар


        • Предизвестения край на "инвестицията" влогЪ
          Спестяванията са единственият капитал. Само при спестяванията имаме отложено потребление. Ето защо без спестявания няма капитал, а без капитал пък няма капитализъм. Така че, горното ми звучи като "Предизвестения край на капитализма"... Добре дошли в неофеодализма! Някои му казват още корпоративен феодализъм!

          За съжаление на автора на тази тема обаче, инвестицията в недвижими имоти е и ще бъде една от най-губещите през настоящото десетилетие. Цените на НИ ще се увеличат последни, едва след като са се увеличили цените на всички други групи активи!
          Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
            Да бе! на 2 % лихва Айде нема нужда
            Откъдето и да го погледнеш, е блестящ ход на правителството. Няма мърдане за страхливите врогарчета
            Защо си мислиш, че хората от страх ги държат там?

            Някой събират за нещо, други искат сигурност, не риск, трети не знаят в какво друго да инвестират.

            В какво да ги инвестират? В НИ? Как точно това ще помогне на икономиката? Или на борсата?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
              Да бе! на 2 % лихва Айде нема нужда
              Откъдето и да го погледнеш, е блестящ ход на правителството. Няма мърдане за страхливите врогарчета
              2% ама сумата ще си остане тайна и няма разни данъчни слагачи да ми искат обяснения,ревизии и т.н.Кой е съгласен да му развяват сметките?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от СоколовВвВ Разгледай мнение
                Викаш да ти пипат парите от правителството е брилянтен ход ли? аххаха
                Напълно нормално. Как ми пипат спечелените парички с които съм си купувал имоти, като ми ги облагат? Как ми пипат спечелените парички с които съм си купувал коли, като ми ги облагат? Та така и с депозитите.....Нормална европейска практика! Криеш си парите като мишок на влог, а не реинвестираш в реално прозиводство- ДАНЪК!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                  Да бе! на 2 % лихва Айде нема нужда
                  Откъдето и да го погледнеш, е блестящ ход на правителството. Няма мърдане за страхливите врогарчета
                  Да, блестящ ход на Правителството към срива на банковата система, във връзка с предстояща операция "Бурканбанк".

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                    Да бе! на 2 % лихва Айде нема нужда
                    Откъдето и да го погледнеш, е блестящ ход на правителството. Няма мърдане за страхливите врогарчета
                    Викаш да ти пипат парите от правителството е брилянтен ход ли? аххаха

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ТАТО Разгледай мнение
                      Ха така значи приключихме с банковата тайна . Досега отчет пред данъчните нямаше щото нямаше лихва . А сега ако имаш 1000000 и ги държиш на 5% лихва като внесеш 5000 като данък на тез 50000 дето банката ти дава като лихва ,ти лъсва задника пред данъчните че имаш 1000000
                      Е това се казва ТАРИКАТСКА РАБОТА
                      Евала на тоз който го е измислил
                      Затуй набивайте бимбериците в човекозастраховки или пенсионни фондове, та да пратите Дянков при Любо Пенев.
                      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от termit Разгледай мнение
                        И сега всички депозити у немско или швейцарско.
                        Да бе! на 2 % лихва Айде нема нужда
                        Откъдето и да го погледнеш, е блестящ ход на правителството. Няма мърдане за страхливите врогарчета

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ТАТО Разгледай мнение
                          Ха така значи приключихме с банковата тайна . Досега отчет пред данъчните нямаше щото нямаше лихва . А сега ако имаш 1000000 и ги държиш на 5% лихва като внесеш 5000 като данък на тез 50000 дето банката ти дава като лихва ,ти лъсва задника пред данъчните че имаш 1000000
                          Е това се казва ТАРИКАТСКА РАБОТА
                          Евала на тоз който го е измислил
                          И сега всички депозити у немско или швейцарско.

                          Коментар


                          • аз наистина не мисля, че такава простотия ще влезе някога в сила...

                            Коментар


                            • Ха така значи приключихме с банковата тайна . Досега отчет пред данъчните нямаше щото нямаше лихва . А сега ако имаш 1000000 и ги държиш на 5% лихва като внесеш 5000 като данък на тез 50000 дето банката ти дава като лихва ,ти лъсва задника пред данъчните че имаш 1000000
                              Е това се казва ТАРИКАТСКА РАБОТА
                              Евала на тоз който го е измислил
                              Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                                Напротив, създава се икономическа ефективност. Бамките ще споделят част от ресурса който просто изнасят в чужбина с държавата, а субектите които влагат в тези баМки, ще се сетят че има и друг пристан за страхливите им парички. Откога чаках страхопъзливите парички на бате Пешо да изпълзят от трезора!
                                Ами едва ли не точно ефективност и то икономическа, едва ли.
                                Тези пари се дават от същите банки за кредити, едното е свързано с другото.А не са "страхливи пари".А също и не изнасят парите ти от депозита в чужбина.А това как го прецени.С какво ще дават кредити.

                                Коментар

                                Working...
                                X