IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Предизвестения край на "инвестицията" влогЪ

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Точно това е системната цел - докато си го начуквате взаимно да ви го начукат и на двамата!!
    Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
      10% се оказаха твърде малък данък. Лихвите още твърде високи. Според мен равновесието ще се постигне при лихва 3% по влог и 20% данък на всички влогове, без чистите разпл. сметки. Иначе мишките никога няма да спрат да мишкуват
      Данъчните оценки на имотите също се оказват малки.Ставката на имотния данък също е ниска.Затова фасадите и общите части на сградите тротоарите и улиците пред тях са в окаяно състояние.Данъчните оценки за София трябва да се повишат с около 60% за да се изравнят с пазарната оценка.А ставката трябва да стане 1% от данъчната оценка както е в западния свят.Трябва да се променят и други закони с които жестоко да се наказва всяко преустройство без проект и разрешение от общината.Фасадите и общите части трябва да се поддържат в състояние и ред указан от общината.Общините трябва да имат правомощия включително да гонят и продават апартаментите на имотниците които отказват да поддържат имотите си според нормите и законите.Безотговорни хора не може да имат собственост.Паркирането на каляски пред блока се регламентира като за всеки апартамент има поне едно паркомясто за което се плаща на общината годишна такса независимо от квартала.Който не иска да плаща яка глоба и в метрото.За второ и трето жилище данъка съответно двоен и троен.Такса смет също трябва да се промени и да е според количеството боклук.

      Коментар


      • 10% се оказаха твърде малък данък. Лихвите още твърде високи. Според мен равновесието ще се постигне при лихва 3% по влог и 20% данък на всички влогове, без чистите разпл. сметки. Иначе мишките никога няма да спрат да мишкуват

        Коментар


        • Първоначално изпратено от UNSS Разгледай мнение
          ей туканка по подробно
          http://doseng.org/girls/77898-oblada...-brazilii.html
          ама ТАТО не видя убаво дупе никъде
          Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

          Коментар


          • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
            ,,,, Е ли влог разплащателната сметка и т.н.
            Не е бре! Ама и за нея важи долуспоменатия култов ден - но по-добре виж доколко гаранциите се простират и върху фирмите,че ся не ми се ще да си развалям рахатлъка за неща дето не ме интересуват ....

            Но безсрочните депозити,които често се ползват и като разплащателни сметки от физ.лица,са си директно облагаеми освен ако Законодателя не е решил друго ....И към Него,за повече подробности, трябва да се "обърне" и Еблев ....
            Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Ебльо Еблев Разгледай мнение
              И какво ще стане на путкин ден ? че ми стана интересно и кога се пада този ден и на каква дата ?
              http://vz.ru/photoreport/609864/#ad-image-0

              Коментар


              • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение
                Е ми дойде путкин ден ...Облагат се само гарантираните от държавата депозити,а останалите кучета ги яли....Ама ти не отваряй очите на слепите щото шоуто тепърва започва ....За тъпаците никога не ми е било жал - просто такива са Законите на Природата!
                И какво ще стане на путкин ден ? че ми стана интересно и кога се пада този ден и на каква дата ?
                Хората губят ума си на тълпи , а се връщат към здравия разум бавно и един по един .

                Коментар


                • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение
                  Е ми дойде путкин ден ...Облагат се само гарантираните от държавата депозити,а останалите кучета ги яли....Ама ти не отваряй очите на слепите щото шоуто тепърва започва ....За тъпаците никога не ми е било жал - просто такива са Законите на Природата!
                  Не че имам влогове и ме е.е, но ме накара да се замисля.
                  Що е влог? Е ли влог разплащателната сметка и т.н.
                  Last edited by el.t; 07.12.2012, 21:36.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                    ... ще им трябва късмет на влогарите. Всички не може да изкарат късмет обаче..
                    Е ми дойде путкин ден ...Облагат се само гарантираните от държавата депозити,а останалите кучета ги яли....Ама ти не отваряй очите на слепите щото шоуто тепърва започва ....За тъпаците никога не ми е било жал - просто такива са Законите на Природата!
                    Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                      Я вижте какво изрових от сайтовете на ПИБ и КТБ.На Дянков пак му го завряха отзад.На 31 12 ще си прибера петцифрените лихвички по преференциалните безсрочни сметки и депозит+ и ще си свиркам а имотите да им .....мамата.Лорда да не се коси ще го почерпя.Много злорадства но напразно.Долу милицията
                      http://www.corpbank.bg/news_462.html
                      http://www.fibank.bg/uploads/_Tariff...s/Bulletin.pdf
                      Пешо нищо нидей прибира ами ги остави кат ТАТО да се капитализират
                      Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

                      Коментар


                      • Бате Пешо

                        Със сигулност няма да свърши Света.
                        D.Y.F-091066

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                          Късмет ! Още две седмици има , ще им трябва късмет на влогарите. Всички не може да изкарат късмет обаче..
                          Трейдърко ти си се побъркал.На 21 няма да свърши света.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от iivanoff Разгледай мнение
                            После ще ни сложат още по-противни, не се притеснявай...
                            Тоя не само е тъп и неграмотен той е арогантен простак.

                            Коментар


                            • Бате Пешо

                              Късмет ! Още две седмици има , ще им трябва късмет на влогарите. Всички не може да изкарат късмет обаче..
                              D.Y.F-091066

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                                ...Тоя цъклатия психопат толкова ми е опротивял че се чудя как да го изтърпя още половин година.
                                После ще ни сложат още по-противни, не се притеснявай...
                                Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

                                Коментар

                                Working...
                                X