IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Предизвестения край на "инвестицията" влогЪ

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от OMG Разгледай мнение
    Не се сещам да познавам такива.

    Имот на всеки член от семейството звучи твърде самоцелно, тва да не е гардероб ... и така да е, поддръжката на четири-пет партмента изискват и известни резерви в банката. При всички случаи недвижимата собственост в голямо количество не заслужава издигането в култ, но дано не го усетиш в някой момент ...
    Едно време в края на социализма, беше нормално човек да има две деца и на двете да им е подсигурил по един апартамент докато още не са станали абитуриенти.
    Не е твърде самоцелно. Издигането в култ на многоимотничеството го усещам не в някой момент, а във всеки един момент, но всеки си носи кръста нали.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
      Не може нормален човек да държи на депозит пари колкото за един имот, освен ако няма голямо семейство и да е осигурил всичките му членове с по един имот и депозита му се явява в добавка.
      А разни влогари с подобни суми на влог, които живеят на квартира в БГ са си направо за психиатъра

      Ми да се запознаем Лорде!
      Аз през януари бях тук.
      Оня лудия със шапката в океана съм аз.
      А ти къде беше?
      Attached Files

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
        Не може нормален човек да държи на депозит пари колкото за един имот, освен ако няма голямо семейство и да е осигурил всичките му членове с по един имот и депозита му се явява в добавка.
        А разни влогари с подобни суми на влог, които живеят на квартира в БГ са си направо за психиатъра
        Не се сещам да познавам такива.

        Имот на всеки член от семейството звучи твърде самоцелно, тва да не е гардероб ... и така да е, поддръжката на четири-пет партмента изискват и известни резерви в банката. При всички случаи недвижимата собственост в голямо количество не заслужава издигането в култ, но дано не го усетиш в някой момент ...
        Yeah

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Батко Пешо Разгледай мнение
          Объркал си се яко.Някои имаме жилища за всеки член от семейството и влогове за поне още 4-5 софийски кимизарника от 100 квадрата.Ма това ти няма как да го вденеш щото от милиционерска пенсия и заплата няма как да стане.
          Ами аз нещо по-различно ли съм написал?!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
            Не може нормален човек да държи на депозит пари колкото за един имот, освен ако няма голямо семейство и да е осигурил всичките му членове с по един имот и депозита му се явява в добавка.
            А разни влогари с подобни суми на влог, които живеят на квартира в БГ са си направо за психиатъра
            Объркал си се яко.Някои имаме жилища за всеки член от семейството и влогове за поне още 4-5 софийски кимизарника от 100 квадрата.Ма това ти няма как да го вденеш щото от милиционерска пенсия и заплата няма как да стане.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от OMG Разгледай мнение
              Абе, човек, все се чудя защо така плътно теглиш чертата между хората, държащи депозити и собствениците на имоти. Не мислиш ли, че те често се оказват едни и същи?
              Не може нормален човек да държи на депозит пари колкото за един имот, освен ако няма голямо семейство и да е осигурил всичките му членове с по един имот и депозита му се явява в добавка.
              А разни влогари с подобни суми на влог, които живеят на квартира в БГ са си направо за психиатъра

              Коментар


              • Първоначално изпратено от OMG Разгледай мнение
                Абе, човек, все се чудя защо така плътно теглиш чертата между хората, държащи депозити и собствениците на имоти. Не мислиш ли, че те често се оказват едни и същи?
                Mи щото той няма депозити а кредит и то не малък.А с пенсия как се връща кредит и се издържа семейство.А забравих и някакви мижави наеми.Злоба и яд го тресат.И понеже се е набутал не може да търпи тези които не са.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
                  На кипърците им дават да теглят до триста евро на ден.
                  http://www.dnevnik.bg/sviat/2013/03/...reshi_teglene/
                  Предлагам на българските влогаритковци да им се позволи да теглят до 300 лева на седмица
                  Ти предлагаш - но Пазаря разполага
                  Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
                    На кипърците им дават да теглят до триста евро на ден.
                    http://www.dnevnik.bg/sviat/2013/03/...reshi_teglene/
                    Предлагам на българските влогаритковци да им се позволи да теглят до 300 лева на седмица
                    Абе, човек, все се чудя защо така плътно теглиш чертата между хората, държащи депозити и собствениците на имоти. Не мислиш ли, че те често се оказват едни и същи?
                    Yeah

                    Коментар


                    • На кипърците им дават да теглят до триста евро на ден.
                      http://www.dnevnik.bg/sviat/2013/03/...reshi_teglene/
                      Предлагам на българските влогаритковци да им се позволи да теглят до 300 лева на седмица

                      Коментар


                      • В блатото с име "пазар на НИ" шараните вече свършиха.Новите сега се раждат.Новио балон ,Клони и сие лорделов да чекат след има няма 18-20 години(ако не им паднат панеляците до тогава) и не са забравили от старческата деменция.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение

                          http://banks.dir.bg/2013/03/27/news13473187.html


                          ПАДАТ ЛИХВИТЕ ПО ДЕПОЗИТИ!


                          П.П. Аналогов, от първи септември ще ти спрат сигнала и няма да можеш да плащаш никакви наеми. Щерка ми не е и сънувала подобно нещо.
                          Пак се обърка

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение

                            [SIZE="5"]http://banks.dir.bg/2013/03/27/news13473187.htmlПАДАТ ЛИХВИТЕ ПО ДЕПОЗИТИ


                            П.П. Аналогов, от първи септември ще ти спрат сигнала и няма да можеш да плащаш никакви наеми. Щерка ми не е и сънувала подобно нещо.
                            Още един път :
                            Надай се *уре на пияна жена.И в този тон дигане на имотятата ти от наричаните от вас "балъци"

                            Много интересен момент съзирам наричате хората с пари -балъци щото ви нещат бетооните л*айна.
                            А вие като сте тарикатите що немате нищо? Пък в ежедневието хората разполагащи с пари не изглеждат балъци,баламурници ми изглеждат псевдолордовци с една камари кредити и шише бензин с кибрит в джоба(черен хумор)
                            Само питам.

                            КОИ ВЛИЯЕ НА ПАЗАРА НА ВСЯКА ЕДНА СТОКА-БАНКИТЕ И ХОРАТА С ПАРИ Т.Е БАЛЪЦИТЕ-А НЕ ЦИМЕНТОИМАЩИТЕ.

                            Смешници-наивници

                            Last edited by van05; 27.03.2013, 21:59.

                            Коментар


                            • Сбогом влог, сбогом яка инвестициьо!


                              http://banks.dir.bg/2013/03/27/news13473187.html


                              ПАДАТ ЛИХВИТЕ ПО ДЕПОЗИТИ!


                              П.П. Аналогов, от първи септември ще ти спрат сигнала и няма да можеш да плащаш никакви наеми. Щерка ми не е и сънувала подобно нещо.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
                                ГДъщеря ми в момента има 4 детски стаи в четири имота.
                                Супер. Надявам се си плаща редовно наемите.

                                Коментар

                                Working...
                                X