IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Предизвестения край на "инвестицията" влогЪ

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ами те каквито са болшевики може да забранят и притежанието и търговията със злато, а защо не и да го конфискуват

    Коментар


    • Може да го гласуват , но след изборите;

      Коментар


      • Първоначално изпратено от malkia Muk Разгледай мнение
        Откъде накъде да има данък върху парите, а данък върху злото да няма ?
        Късно е чадо... Не може да се даде заден ход. Не сега. Главният мошеник отвъд океана обяви че златото не е пари - http://www.youtube.com/watch?v=OghDOApA-1k
        Last edited by Forex Master; 10.10.2012, 18:45.
        Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
          Не леж на тая. Скоро трябва да обложат и сделките със злато. Всяка продажба на злато- 10%ДОД.
          Нали се сещаш че това няма как да стане? Когато Иван продава на Драган някоя жълтица, те няма да бият барабани. Златото е най-демократичните пари. Не зависят ни от банки ни от правителства. Покупко-продажбата на физическо злато между Иван и Драган засяга само тях и никой друг. Няма никакъв смисъл от закони които няма как да се налага спазването им!
          Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от malkia Muk Разгледай мнение
            Може да последва и данък върху златните инфестиции. Откъде накъде да има данък върху парите, а данък върху злото да няма ? Ами нали само това повтаряте, че златото замествало парите !?? Давай Дянков !!!
            Ако прочетеш историята такава е била практиката когато златото е било официално пари. Новите царе са изсичали монети и със закон са ги вкарвали в обръщение. За целта старите се прибирали от населението с 20% редукция на стойността или грамажа.

            Абе вървим към средните векове
            I don't call equity bulls 'cockroaches.' Do you understand?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от malkia Muk Разгледай мнение
              Toчно навреме, за да може Дянков да ти изплющи новия данък върху златното покритие
              Точно тъй малкия , щом златото е пари , требе да има данък и върху златото на хартия , а и требе да се въведе закона за конфискация на Рузвелт за физическото злато и доброволно да се предаде на данъчните

              С изпълнителна заповед 6102 Рузвелт задължава частното злато да бъде обменено в долари на съответната стойност.
              http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9D%...B5%D0%BB%D1%82

              Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

              Коментар


              • Първоначално изпратено от MILOM Разгледай мнение
                личи си въздействието на стажа в милицията
                абе тия влогове банките какво ги правят
                не дават ли същите тези пари на инициативните
                като кредити,не купуват ли ДЦК на същата държава
                А, дават ги бе, дават ги ( и то необезпечени достатъчно) на инициативни главно като Божков Банев и сие, като Захариев или заровени в скраб (ПИБ) или си ги въртят с мажо така че не можеш им хванеш края (ЦКБ) и т.н.
                Имам и от двете,главно ЦКБ, така че не ме нарочвайте веднага за суркач на цените.
                Просто това е за мене истината.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                  На мен пък ми дреме на капата... Скоро ще съм изцяло със златно покритие!
                  Не леж на тая. Скоро трябва да обложат и сделките със злато. Всяка продажба на злато- 10%ДОД. Както е като върнеш вторични суровини. Независимо дали от юридическо или физическо лице. Дори в заложната къща да върнеш синджирче- 10%ДОД

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от MILOM Разгледай мнение
                    личи си въздействието на стажа в милицията
                    абе тия влогове банките какво ги правят
                    не дават ли същите тези пари на инициативните
                    като кредити,не купуват ли ДЦК на същата държава
                    Е какво върху лихвите по ДЦК-тата няма ли да има данък !??? Ако ще е върху всички инвестиции, нека да има и върху лихвите по ДЦК, защо само по депозитите !????
                    E тогава ще стане интересно
                    търся преподавателка, за уроци по пиано, математика, масаж и испански

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                      +1 Това ще е ефектът който кратуните не искат да признаят. Ама като ВЛОГЪ им е бил единствената инвестиция през живота....
                      Ей голяма работа са това бездомните мишки, вече замечтаха и за вдигане на данъка върху имотите. Както аз си плащам данъци върху наемите, така и МИШКА трябва да си плаща данък върху лихвите!
                      личи си въздействието на стажа в милицията
                      абе тия влогове банките какво ги правят
                      не дават ли същите тези пари на инициативните
                      като кредити,не купуват ли ДЦК на същата държава
                      http://milom.blog.bg/

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                        На мен пък ми дреме на капата... Скоро ще съм изцяло със златно покритие!
                        Toчно навреме, за да може Дянков да ти изплющи новия данък върху златното покритие
                        търся преподавателка, за уроци по пиано, математика, масаж и испански

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                          Какво се заяждаш бе Мастър. Нали и ти трябва да си с 2 ръце ЗА.
                          Това ще налива вода и в твойта златна мелничка.
                          Аз заемите ги мразя, последно имах лизинг за колата и го ликвидирах точно за 1 година, няма плащам лихви я...

                          Лихвата дали 1% или 10% ще е няма значение. Такъв данък трябва да подейства малко отрезвяващо на ганювеца и да му подсети закърнялите сиви клетки че има и други начини за спестяване или поне запазване стойността на хартишките наречени пари. Вкл. и в злато.
                          А и пишман бизнесмените ни вместо да си държат кеша по банките малко от малко ще се замислят как да го развъртят по добре.
                          +1 Това ще е ефектът който кратуните не искат да признаят. Ама като ВЛОГЪ им е бил единствената инвестиция през живота....
                          Ей голяма работа са това бездомните мишки, вече замечтаха и за вдигане на данъка върху имотите. Както аз си плащам данъци върху наемите, така и МИШКА трябва да си плаща данък върху лихвите!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от IvanG Разгледай мнение
                            Това се казваа изтупване на чувала...Туй си е баш робство, само се чудя как ще го кръсти историята
                            Може да последва и данък върху златните инфестиции. Откъде накъде да има данък върху парите, а данък върху злото да няма ? Ами нали само това повтаряте, че златото замествало парите !?? Давай Дянков !!!
                            търся преподавателка, за уроци по пиано, математика, масаж и испански

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                              Естествено че си. Всеки бедняк който изплаща кредити част от които е загробил на бфб-то и няма пукната стотинка заделена настрана, ще бъде ЗА. Само че от това нито ще ти намалят лихвите по кредитите нито ще се вдигнат цените на кациите. Даже тъкмо наобратно ще стане. Гарантирано!
                              Какво се заяждаш бе Мастър. Нали и ти трябва да си с 2 ръце ЗА.
                              Това ще налива вода и в твойта златна мелничка.
                              Аз заемите ги мразя, последно имах лизинг за колата и го ликвидирах точно за 1 година, няма плащам лихви я...

                              Лихвата дали 1% или 10% ще е няма значение. Такъв данък трябва да подейства малко отрезвяващо на ганювеца и да му подсети закърнялите сиви клетки че има и други начини за спестяване или поне запазване стойността на хартишките наречени пари. Вкл. и в злато.
                              А и пишман бизнесмените ни вместо да си държат кеша по банките малко от малко ще се замислят как да го развъртят по добре.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ТАТО Разгледай мнение
                                ''Данък върху лихвите все пак ще има''
                                На мен пък ми дреме на капата... Скоро ще съм изцяло със златно покритие!
                                Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                                Коментар

                                Working...
                                X