IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оланд спечели! Да живее Франция

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение

    vive françois hollande
    МОЯ ЧОВЕК СПЕЧЕЛИ!!!!!!!!!!!!! Ще ударя две курвоазиета тази вечер! Вчера си го купих в трескаво очакване. Пак щях да го изпия в мъка или радост!
    Но ще е с радост!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


    Коментар


    • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
      Давай Оландчо!
      По всичко личи че оландчо даде.

      ПС
      В тази връзка, заедно със случващото се в Гърция, може да се заложи, че долара ще поскъпне.
      А това си е безплатен съвет!

      Коментар


      • Давай Оландчо!

        Коментар


        • Оланд с неговите левичарски напъни да открива десетки хиляди нови постове за държавни чиновници може да докара положението с дефицита и държавния дълг като в Гърция ..., като неговите другари от ПАСОК, само че в много по-голям мащаб.

          Но Сарко има шанс да обърне нещата , защото тенденциите от последната седмица са интересни:

          Дата------ Hollande--- Sarko

          27-04-2012--- 55---- 45
          30-04-2012--- 54---- 46
          01-05-2012--- 53.5- 46.5
          02-05-2012--- 53---- 47
          03-05-2012--- 53---- 47
          04-05-2012--- 52---- 48

          Sondage réalisé par Ifop
          Don't work hard, work smart!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
            ти добре ли си?
            Ти глупав ли си? Това е основната платформа на Оланд, долу захранване на частните банки от ЕЦБ, директно наливане от нея в икономиката за да няма оскъпяване за бизнеса!

            vive françois hollande

            Коментар




            • В началото Сарко малко трепереше, защото не е лесно да говориш с такъв "субект" срещу себе си.
              После го смля, за жалост който и да изберът нещата не са на добре за Фр... С Оланд просто ще е доста по-бързо и катастрофално.
              А водещите бяха доста пристрастни и изобщо не спираха Оланд, като прекъсваше нон-стоп Сарко

              Коментар


              • Е ся трябва да запееш и Интернационала и цена няма да имаш
                Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                ОЛАНД СПЕЧЕЛИ! Ура ЛА Франс!Браво на националистите и социалистите, нокога повече лоша едрокапиталова Франция! Директни пари от ЕЦБ, долу частните банкери!

                Коментар


                • Не трябваше да елиминират ДСК

                  Коментар


                  • Брей, много французи в тази тема бе!
                    Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от DartVador Разгледай мнение
                      Явно следиш политиката на Франция от доста дълго време, хахах...
                      Оланд ако спечели не ми се милси какво ще остане от истинската Франция, Той не може да изложи една мисъл като хората... Само популизъм... Даже не съм сигурен дали ще успее да прекара "поп-реформите" му...
                      Едно е сигурно Monsieur Arnault няма да гласува за него )
                      Аз ще гласувам за мосю Arnault по всяко време. Много обичам шампанското му.
                      Custodite sortem vestram

                      Коментар


                      • Единствено Тони Монтана мрази социалистите повече от мен.
                        Custodite sortem vestram

                        Коментар


                        • RIP Франс

                          Явно следиш политиката на Франция от доста дълго време, хахах...
                          Оланд ако спечели не ми се милси какво ще остане от истинската Франция, Той не може да изложи една мисъл като хората... Само популизъм... Даже не съм сигурен дали ще успее да прекара "поп-реформите" му...
                          Едно е сигурно Monsieur Arnault няма да гласува за него )

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                            ОЛАНД СПЕЧЕЛИ! Ура ЛА Франс!Браво на националистите и социалистите, нокога повече лоша едрокапиталова Франция! Директни пари от ЕЦБ, долу частните банкери!
                            ти добре ли си?
                            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 4ubaka Разгледай мнение
                              изборната активност КЪРТИ,
                              80%
                              На времето - в 70 те години, участието в изборите помня бе задължително. Бях малък, но имам спомен, че даскалът на брат ми по френски, си бе хванал самолета за Франция за да гласува. Нямаха право да гласуват и от чужбина. Сега не зная как е, но активността наистина кърти още повече си нямат Цветелин Кънчев и Цар Киро да ги подкарват към урните.

                              Не съм следил изборите, нито много ме вълнуват, но който и да спечели не мисля, че ще има голяма разлика. Саркози също не е десен. Човек който предлага да се качват данъците, не може да е десен. Във Франция никога не е управлявала дясна партия. Въртят се общо взето голисти и социалисти, основно са на власт голистите. Във външната си политика Саркози обаче води и тъй като той бе тоя който навремето измъкна сестрите ни от Либия ми е малко по-симпатичен, макар да си няма понятие от икономика и да иска да въвежда единен банков данък в ЕС, което ще скапе инвестициите в Европа и ще пренасочи капиталите към страни където няма такъв. А и за какво са му на един политик данъци? Кога данъците са решавали кой да е проблем откак финикийците са създали парите? Става винаги точно обратното - колкото повече данъци, толкова повече проблеми.

                              За управлението на социалистите пък имаше един лаф - "Банка Ротшилд е преживяла войните на Наполеон, всички революции, комуната, Първата и Втората световна война, финансовите и икономически кризи, но не успяла да преживее социалистите"

                              Те я бяха национализирали и тя фалира набързо, под мъдрото им държавно управление
                              http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                              Коментар


                              • изборната активност КЪРТИ,
                                80%

                                Коментар

                                Working...
                                X