IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво да продам в кризата?!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
    Добре си е цената Какво и е сгрешеното?
    Пропуснал е една нула, че да му излиза по-напред обявявата като търсиш по цена Дребни селски тарикатски номера. Нема кой да даде толкова пари за тая кутийка. Требва да продаваш дрога вътре, че да си избиеш парите

    Коментар


    • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
      Абе мисля, че има криза. Златото не се знае дали няма да балонира много.
      Аз се чудя дали това : http://www.bezbroker.com/bg/show.php...994b81ddbbda27 да продам, но мисля да изкачам двойна цена. В момента е 15000Е. Тази цена е сгрешена.
      Добре си е цената Какво и е сгрешеното?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
        Криза ли ??? Каква криза бе ......
        Продавай Скъпо
        Купувай Евтино
        и НЯМА ДА ИМА КРИЗА ЗА ТЕБ
        Само миналия месец - успях да си увелича "златните резерви" с около 5 % почти без да пипам хартишките
        Абе мисля, че има криза. Златото не се знае дали няма да балонира много.
        Аз се чудя дали това : http://www.bezbroker.com/bg/show.php...994b81ddbbda27 да продам, но мисля да изкачам двойна цена. В момента е 15000Е. Тази цена е сгрешена.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
          Кризата яко върлува навсякъде и аз вече се питам какво да продавам?!
          ......................
          Криза ли ??? Каква криза бе ......
          Продавай Скъпо
          Купувай Евтино
          и НЯМА ДА ИМА КРИЗА ЗА ТЕБ
          Само миналия месец - успях да си увелича "златните резерви" с около 5 % почти без да пипам хартишките
          remember remember the fifth of november

          Коментар


          • Бягай влоговете и преструктурирай финансови активи, така че да ти носят по-висока доходност. Човекозастраховките не можеш да откупиш, защото 100% са ти куци и ще си много назад, можеш само да ги замразиш, ако цакаш яко по тях. Ако се колебаеш между благородните метали - по-скоро избягай малко златце, защото сребърцето има по-голям потенциал за растеж.


            И най-веч тръси начин да изкарваш повече сухо - в криза се инвестира, стига човек да може да си го позволи, а не се бяга.
            Last edited by Императорът; 12.02.2012, 10:16.
            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

            Коментар


            • Здравейте колеги продавам"Севт 3"и"Пегас от вазово" имам по около 10 монети от вид със сертификати са.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                ... и аз вече се питам какво да продавам?!
                .....
                Абе пий си ичкията и си глей живота, че малко ни остава .До една година,максимум , Нибиру ни връхлита и вкупом отиваме при динозаврите .

                В следващите няколко милиона години еволюцията взема тайм-аут и живи организми няма да има докато не се създадат предпоставки за нов цикъл ...
                Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Черкезов Разгледай мнение
                  Преди да продадеш нещо, недей да пиеш три дни поне! След това ми изпрати профила си ако си едър бизнесмен, запази си час при секретаря ми за адекватна и професионална консултация.
                  Абе верно, пил съм! Но не толкова, че да забравя, че ти ще ставаш министър. Ако е така, ще има оферти за съвместна дейност, но не трябва да разбират Гигов и Коки, щото са опозиция! Ти ще ме светнеш, как едробизнесменско-министерски парички ще перем. Щом двамата имаме интерес, другите трябва да ги елиминираме. Дори и физически ако се наложи

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                    Кризата яко върлува навсякъде и аз вече се питам какво да продавам?!
                    Имам резерви от метали, благородни метали, монети, резерви във влог и застраховки, наемател съм си намерил, но сметиките растат заплашително . Аз ще трябва да плата нещо, но очаквам пича да се задържи. Ти не ми поврярва и ми каза, че в 03.00ч. ще се правя на началник. Това, че че ми езължиниятано , тъпата курва в ква дилема ме вкара? Ужас
                    Преди да продадеш нещо, недей да пиеш три дни поне! След това ми изпрати профила си ако си едър бизнесмен, запази си час при секретаря ми за адекватна и професионална консултация.
                    Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

                    Коментар


                    • Ето ви идея какво да продавате през март:
                      http://www.youtube.com/watch?v=k0QG2aRCM2Q

                      Ако бойкотът успее, акциите на големите филмови и звукозаписни компании ще паднат!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                        Абе вкарва ме да я зае..а! Ама и аз се вкарвам тройно на нея. Значи себе си да продам първо. Аз се продавам, но няма кой да ме купи. Всички казват, че навсякъде ме искат, но всеки казва: "Вземи го ти!"
                        То кът оня дет пуснал обява - търся си жена , и получил милиони обаждания с един и същи текст - вземи мойта.
                        Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от KMETA Разгледай мнение
                          Ако ти не беш и малкия не суче - продаи жената ! Да не те вкарва в разходи с храната.
                          Абе вкарва ме да я зае..а! Ама и аз се вкарвам тройно на нея. Значи себе си да продам първо. Аз се продавам, но няма кой да ме купи. Всички казват, че навсякъде ме искат, но всеки казва: "Вземи го ти!"

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                            Кризата яко върлува навсякъде и аз вече се питам какво да продавам?!
                            Имам резерви от метали, благородни метали, монети, резерви във влог и застраховки, наемател съм си намерил, но сметиките растат заплашително . Аз ще трябва да плата нещо, но очаквам пича да се задържи. Ти не ми поврярва и ми каза, че в 03.00ч. ще се правя на началник. Това, че че ми езължиниятано , тъпата курва в ква дилема ме вкара? Ужас
                            На колко водки си? Нищо не ти се разбира. Продай душата си и да се свърши с това наше мъчение.

                            Коментар


                            • Ако ти не беш и малкия не суче - продаи жената ! Да не те вкарва в разходи с храната.
                              Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                              Коментар


                              • Какво да продам в кризата?!

                                Кризата яко върлува навсякъде и аз вече се питам какво да продавам?!
                                Имам резерви от метали, благородни метали, монети, резерви във влог и застраховки, наемател съм си намерил, но сметиките растат заплашително . Аз ще трябва да плата нещо, но очаквам пича да се задържи.
                                Все по-трудно се намират читави наематели. Златото очаквам да расне още и затова се въздържам от всякаква продажба. Среброто също. Споделете какво продавате в криза.
                                Last edited by LANDLORD 31; 12.02.2012, 08:26.
                              Working...
                              X