IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво да продам в кризата?!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
    тука има някаква пикантерия, която явно е само за 2-3 ма човека
    като ще се ругаете тука я поне разкажете, че така и така ви четем глупостите ...барем да сме в час.

    лорде,
    да не си притиснат до стената с разходи... ако наистина имаш депозити - то те са ти ливидни, защото имотите дето се перчеше с тях са силно недвижими...освен ако не ги подаряваш.


    поздрави
    Ливидни, предполагам, че значи ликвидни. Депозит имам само един, щото по принцип ненавиждам влогарите, които са най-големите врагове на икономиката.

    Коментар


    • тука има някаква пикантерия, която явно е само за 2-3 ма човека
      като ще се ругаете тука я поне разкажете, че така и така ви четем глупостите ...барем да сме в час.

      лорде,
      да не си притиснат до стената с разходи... ако наистина имаш депозити - то те са ти ливидни, защото имотите дето се перчеше с тях са силно недвижими...освен ако не ги подаряваш.


      поздрави
      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

      Коментар


      • Първоначално изпратено от dosadnik Разгледай мнение
        Което за пореден път потвърждава теорията ми, че в тоя форум пишат крайно разорени индивиди на социални помощи, облизващи се да прилапат некоя стинка
        Досадна конско мухо! Първо всеки инвестор участник би трябвало да знай, че в три през нощем не набикалят кредитори, щото ше ги бия или шиб..м!
        2. Добре пригласяш на най-големия мошеник след Мадоф. Да не си му рода??

        Коментар


        • Първоначално изпратено от valio1900 Разгледай мнение
          Я разкажи в 3.00часа кредиторите минаха ли?
          Монетите ли им даде или Ева?
          Което за пореден път потвърждава теорията ми, че в тоя форум пишат крайно разорени индивиди на социални помощи, облизващи се да прилапат некоя стинка

          Коментар


          • Първоначално изпратено от valio1900 Разгледай мнение
            Тези заплахи от снощната среща ли ги пресъздаваш?
            Знаех си, че покана за среща на кафе, ще ти прозвучи като заплаха. Ех вальо 1900милиграмов!

            Коментар


            • Хладилника празен но ние ще си пуснеме бащицата по телевизията и, че си го гледаме и случаме и, че си мечтаеме.
              Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                Хубаво е, че се познаваме задочно. Но ти малко грешиш заради един холандски хахавел. Затова посочваш нищонезначещи имена.
                Интересно ще е да се видим на живо. Този филм съм го гледал веднъж.
                Почва се едно, ама извинявай, не съм искал така да кажа, не съм те познавал, може ли да си запаля цигара в твое присъствие или смея да те попитам все пак!
                СПОКО! Няма да се срещнем. Това е само демо версия за смелчаци. Ти си със заешко сърчице.
                Тези заплахи от снощната среща ли ги пресъздаваш?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от valio1900 Разгледай мнение
                  Я разкажи в 3.00часа кредиторите минаха ли?
                  Монетите ли им даде или Ева?
                  Хубаво е, че се познаваме задочно. Но ти малко грешиш заради един холандски хахавел. Затова посочваш нищонезначещи имена.
                  Интересно ще е да се видим на живо. Този филм съм го гледал веднъж.
                  Почва се едно, ама извинявай, не съм искал така да кажа, не съм те познавал, може ли да си запаля цигара в твое присъствие или смея да те попитам все пак!
                  СПОКО! Няма да се срещнем. Това е само демо версия за смелчаци. Ти си със заешко сърчице.

                  Коментар


                  • Я разкажи в 3.00часа кредиторите минаха ли?
                    Монетите ли им даде или Ева?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от valio1900 Разгледай мнение
                      Опс, само полицай не съм бил до сега......
                      Знам, няма и да бъдеш. Трябва да изкараш психотест.
                      На него може да те питат за онези 400 бона, нале знаеш

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                        Що питаш ми е интересно, като ти си другата колежка 40+
                        Знаех си, че не трябваше да се занимавам с теб. Много си некоректна!


                        Опс, само полицай не съм бил до сега. Запази си го.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                          Заради такива сбъркани обяви с по една нула по малко, спадат цените на имотите като цяло. Всичко е заради статистиката. Иначе относно малката кутийка, видяхте ли в предаването "разсоледване" с водещ Васил Иванов, как семейство Начкови от магазинче 15кв.м, каква къща в Мировяне е построил?
                          Ще я видиме сега тая къща, комисията Кукушкарев дали нема да я гепи

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от valio1900 Разгледай мнение
                            другата колежка 40+?
                            Що питаш ми е интересно, като ти си другата колежка 40+
                            Знаех си, че не трябваше да се занимавам с теб. Много си некоректна!


                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                              В момента е 15000Е. Тази цена е сгрешена.
                              Това малко некореспондира с първия ти пост в тази тема. Назор ли си или си правиш експерименти? Ева знае ли, че продаваш? Тя ли е героинята в първия ти пост или другата колежка 40+?
                              Last edited by valio1900; 12.02.2012, 18:56.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                                Добре си е цената Какво и е сгрешеното?
                                Заради такива сбъркани обяви с по една нула по малко, спадат цените на имотите като цяло. Всичко е заради статистиката. Иначе относно малката кутийка, видяхте ли в предаването "разсоледване" с водещ Васил Иванов, как семейство Начкови от магазинче 15кв.м, каква къща в Мировяне е построил?

                                Коментар

                                Working...
                                X