IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Демографията е Фактор

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • http://www.segabg.com/article.php?id=664045

    Коментар


    • http://www.dnes.bg/politika/2013/08/...plovdiv.196680
      цитат:Нашите хора искат реално представителство на всички етажи във властта на страната. Това е необходимо и на страната реално
      "Начинът да гледаш право в Слънцето,без да ослепееш е ти самият да светиш..."

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
        Дреме ми на самолетът за Доверие, аз не съм от Доверие. А който е от тях, да си смени фондът, има това право. Ако не смени и окрадат - кьорав карти не играе.
        О мамин убавец днес е Доверие утре Алианц и те така до края на света

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
          Мите утре да не ми ревеш във форума че умните и красивите са окрали Доверие
          Дреме ми на самолетът за Доверие, аз не съм от Доверие. А който е от тях, да си смени фондът, има това право. Ако не смени и окрадат - кьорав карти не играе.
          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
            Мите утре да не ми ревеш във форума че умните и красивите са окрали Доверие
            Тук и аз се уплаших и веднага си преместих партидата в Алианц. Не ми хареса особено, щото там имам и детска застраховка, а не обичам всички яйца в една кошница.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
              Пешов - в моментът чета за около 18-ий път една от любимите си книги "Как се каляваше стоманата"... и виждам какви ги вършат "грозните и гладните".... такива, че после умните и красивите сто години не могат да им оправят бакиите.

              Не се чудете на четивото ми - човекът, ако е широко строен, може да се възхищава на една книга, дори и ако въобще не споделя идеологията и. За комунистите Павката Корчагинов е образец на истинският комунар, за мен - психопат и извратеняк, което не го прави несилна личност.

              Мите утре да не ми ревеш във форума че умните и красивите са окрали Доверие

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                Митко ти няма ли да осъзнаеш че няма как интелигентните умните и красивите да са мнозинство.Проумей че грозните гладните са мнозинство навсякъде.
                Пешов - в моментът чета за около 18-ий път една от любимите си книги "Как се каляваше стоманата"... и виждам какви ги вършат "грозните и гладните".... такива, че после умните и красивите сто години не могат да им оправят бакиите.

                Не се чудете на четивото ми - човекът, ако е широко строен, може да се възхищава на една книга, дори и ако въобще не споделя идеологията и. За комунистите Павката Корчагинов е образец на истинският комунар, за мен - психопат и извратеняк, което не го прави несилна личност.
                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                  Митко ти няма ли да осъзнаеш че няма как интелигентните умните и красивите да са мнозинство.Проумей че грозните гладните са мнозинство навсякъде.
                  То затова куцат протестите. Февруари беше истинска революция, в София излязоха 20-30 хиляди, във Варна - 70000. Боко се наака и се скри в правителствена болница, а сега едва по 2-3000 в София преко сила умни и красиви.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                    Ами хубаво бе, Пешов - дай да раздаваме на всеки мангасар по 2 бимберици на месец и по 1 Б на чааве, та да си имат и да си харчат !!!!

                    Ти сам се чуй какво говориш. Ами и аз искам някой да ми дава пари всеки месец, ей-така, без нищо, за да правя оборот на дребните магазинчета и фирми - обещавам всичките да ги изпивам по кръчмите и само от малки магазинчета да си купувам каквото си искам.

                    Сам влез в реалността и се осъзнай - парите, които паразитните античовеци харчат, някой балък като мене и тебе ги е заработил с труд !!! Защо сами да не си ги изхарчим? Защо да не бъдат раздадени на родителите ни - работили цял живот за тая държава? Докога ще гледаме как от супермаркетите неработилите никога угоени мангали излизат с препълнени торби, а пенсионерите - с един хлебец и с едно млекце?
                    Митко ти няма ли да осъзнаеш че няма как интелигентните умните и красивите да са мнозинство.Проумей че грозните гладните са мнозинство навсякъде.

                    Коментар


                    • Ами хубаво бе, Пешов - дай да раздаваме на всеки мангасар по 2 бимберици на месец и по 1 Б на чааве, та да си имат и да си харчат !!!!

                      Ти сам се чуй какво говориш. Ами и аз искам някой да ми дава пари всеки месец, ей-така, без нищо, за да правя оборот на дребните магазинчета и фирми - обещавам всичките да ги изпивам по кръчмите и само от малки магазинчета да си купувам каквото си искам.

                      Сам влез в реалността и се осъзнай - парите, които паразитните античовеци харчат, някой балък като мене и тебе ги е заработил с труд !!! Защо сами да не си ги изхарчим? Защо да не бъдат раздадени на родителите ни - работили цял живот за тая държава? Докога ще гледаме как от супермаркетите неработилите никога угоени мангали излизат с препълнени торби, а пенсионерите - с един хлебец и с едно млекце?
                      Last edited by Императорът; 17.08.2013, 19:07.
                      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                        Че ако няма пари на ръка - как Мангау Хъхрев ще си купи ракия?
                        Мите чудя се главата ти за какво е.Да питам ами този дето е произвел ракията дали ще може да я продаде?А по веригата от лозето до акциза и държавния бюджет.Човек преди да плямпа простотии трябва да мисли.Без да съм защитник на циганите да питам само имаш ли някаква представа колко фирми и дребни магазинчета зависят от тях?И сега да не вземеш да ми брулиш глупости че съм защитник на мангали или пък на раздаване на пари без труд.Ако сме истинска държава за тези простотии да си в панделата отдавна.Чудя се дали изобщо си здрав или си избягал от едно място...Влез в реалността и се осъзнай.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Martingale Разгледай мнение
                          един закон, който живее навън повече от 2 години да си губи гражданството и любезно да ги приканим да се насочат от 2014 навън. Това са падането на гранцитите за трудоват миграция и помощите е исторически шанс да се отървем от тия боклуци.
                          Мислиш че за тези който говорим ще тръгнат да работят навън ли ?Това от 2014 засяга тези които искат да работят,т.е. отиваш на интервю , харесват те , почваш.Отваря се трудовия пазар, това е.Англичаните се жалват защото знаят че ще дойдат не тези който ще висят на социални помощи , а тези който биха им взели работата(инженери, лекари , банкери и пр.), т.е. от средна ръка нагоре.
                          Тези ,който сами се грижат за прехраната си не ми пречат.
                          А питал ли си твои приятели или роднини работещи в чужбина какво мислят за идеята ти?
                          Mind tricks do not work on me, only money

                          Коментар


                          • един закон, който живее навън повече от 2 години да си губи гражданството и любезно да ги приканим да се насочат от 2014 навън. Това са падането на гранцитите за трудоват миграция и помощите е исторически шанс да се отървем от тия боклуци.

                            Коментар


                            • Че ако няма пари на ръка - как Мангау Хъхрев ще си купи ракия?
                              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                              Коментар


                              • Пак питам - Защо им се дават помощите за деца на калпак по сметка?.Отстъпки ли ще е, купони ли и нещо друго - ок.Пари на ръка за деца - НЕ!
                                Mind tricks do not work on me, only money

                                Коментар

                                Working...
                                X