IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Демографията е Фактор

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
    Да директно.Еволюцията е нещо съвсем друго.Както виждаме последните 5000 г човека не е мръднал и милиметър в развитието си.Това с маймуните е някакво недоразумение.Друг е момента че мангалите може наистина да са произлезли от тях.
    Здравей Пешо,

    Всъщност, следи човешкото в поведението, не в гените.
    Говорим за задружност, последователност и т.н.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от econo_miss Разгледай мнение
      Защо, ти директно от човек ли си произлязъл. Не отричай еволюцията
      Да директно.Еволюцията е нещо съвсем друго.Както виждаме последните 5000 г човека не е мръднал и милиметър в развитието си.Това с маймуните е някакво недоразумение.Друг е момента че мангалите може наистина да са произлезли от тях.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Hunter of fools
        Не бъркай, човекоподобни с човеци
        Защо, ти директно от човек ли си произлязъл. Не отричай еволюцията

        Коментар


        • Първоначално изпратено от econo_miss Разгледай мнение
          Емперор, колко цигани и турци (па и евреи) е имало баш в Германия и Япония след войната?

          Били са супер чисти нации
          Освен това, били са инструмент в ръцета на САЩ.
          Играл ли си стратегически електронни игри? Ако да, ме разбираш.
          Всички опасности по-далече от дома.
          Първо се развивам икономически и научно, след това хвърлям едно око на най-близките. После на далечни , но слаби военно и без съюзници и т.н.

          Принципите са винаги едни и същи. Оцеляване (което включва елиминиране на всякакви заплахи).

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
            Чудно, ако след ВСВ германци и японци бяха казали "Мани я Германия, мани я Япония, всичко свърши"? Та те са били в много по-тежко положение от нас !!!

            Нещата са обратими и то за кратък срок, от нас зависи да ги обърнем.
            Емперор, колко цигани и турци (па и евреи) е имало баш в Германия и Япония след войната?

            Били са супер чисти нации

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Hunter of fools
              И през ум не ми минава да оневинявам - ЦИГАНИ!
              Но тази генетична човешка мутация е.... такава. Те са генетична аномалия - нито ще се променят, нито е възможно да еволюират към човек - това имах предвид
              Не си прав. Те са човеци, и знаеш ли защо? Ами има кой да ги организира да ни откраднат парите. А ние, псевдочовеците - пием текила, караме трошки, радваме се на Билла, Метро и т.н. ходим на почивка и си мислим , че сме голяма работа. А те, кошове, боклуци, избирателни урни - все изметта на държавата. Ама на, живи и малко или много (с нашите пари) здрави.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от econo_miss Разгледай мнение
                В родината си (според мен Индия) тия боклуци пият вода от реката, а малко по-нагоре току що са хвърлили мъртви хора.

                Мани я нашата България. Всичко свърши. ДМА са в чужди ръце. Земята - почва битката между турци, евреи и руснаци (те поне са добре дошли). Земеделие - хахахахаха. Какво земеделие в България. 2005 бях на екскурзия в Турция - там между масивите имаше асфалтови пътища. Дрехите - китайски. Банките...............
                ВПК - няма такъв. Кои са ни стратегическите отрасли?????
                Чудно, ако след ВСВ германци и японци бяха казали "Мани я Германия, мани я Япония, всичко свърши"? Та те са били в много по-тежко положение от нас !!!

                Нещата са обратими и то за кратък срок, от нас зависи да ги обърнем.
                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                  Тогава да запитаме защо арменци, евреини не излизат с някакви безумни претенции, с доводът, че са малцинство?

                  Стига с това оневиняване на хъхряците - по цяла Европа и по цял свят те са дивашки и безполезни изроди - и все са невинни, и все другите са им виновни...

                  В родината си (според мен Индия) тия боклуци пият вода от реката, а малко по-нагоре току що са хвърлили мъртви хора.

                  Мани я нашата България. Всичко свърши. ДМА са в чужди ръце. Земята - почва битката между турци, евреи и руснаци (те поне са добре дошли). Земеделие - хахахахаха. Какво земеделие в България. 2005 бях на екскурзия в Турция - там между масивите имаше асфалтови пътища. Дрехите - китайски. Банките...............
                  ВПК - няма такъв. Кои са ни стратегическите отрасли?????

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Hunter of fools
                    Да. Така е - съгласен съм с това!
                    НО! Тази циганска сган е следствието, те не са причината за проблема!
                    Причината/ните на териториално/местно ниво е в най голямата сган върху главите ни - туземната ционистка/комунистическо/милиционерска СГАН! Широко позната и наричана - партии и управляващи. Те са тези които позволяват и разрешават на човекоподобните да вилнеят и да вършат всичко това, което ти си писал и изброявал...
                    За да решиш даден проблем, трябва да намериш първоизточника му!
                    Тогава да запитаме защо арменци, евреини не излизат с някакви безумни претенции, с доводът, че са малцинство?

                    Стига с това оневиняване на хъхряците - по цяла Европа и по цял свят те са дивашки и безполезни изроди - и все са невинни, и все другите са им виновни...
                    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Hunter of fools
                      Да. Така е - съгласен съм с това!
                      НО! Тази циганска сган е следствието, те не са причината за проблема!
                      Причината/ните на териториално/местно ниво е в най голямата сган върху главите ни - туземната ционистка/комунистическо/милиционерска СГАН! Широко позната и наричана - партии и управляващи. Те са тези които позволяват и разрешават на човекоподобните да вилнеят и да вършат всичко това, което ти си писал и изброявал...
                      За да решиш даден проблем, трябва да намериш първоизточника му!
                      Защо не си прав? Ами много е просто. Кой свали неционисткото правителство в Египет - евреите ли?
                      Не. Имат някакво (не е задължително да е цивилизовано) самосъзнание. А нашето....
                      Аз си признавам. Не съм ходил на нито един протест. От 1997 до сега. В края на 1996 и началото на 1997 взимах 50-60 долара и си траях. Тогава родителите ми (учители) взимаха около 10 долара. Питайте ги тях как са даянили.
                      За това говоря. На кой тротоар да застана? От едната страна ГЕРБ и разни плюнки, от другата БСП, ДПС и онзи. Аз по средата ли да застана. Да ме бутне някой луд джигит с кола (като Максим Стави....) Аз да умра, он жив и здрав, че и тренира.

                      Хм...До сега не съм писал така, но ........Взе да ми писва.

                      Коментар


                      • Разбирам те бе, неговата кожа, защо мислиш, че споря с тебе?
                        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                          Да, ама са работили, нали? Мангалите растат, защото им се плащат огромни пари от нашия джоб, за да се размножават. А ако спрем и троха хляб да им даваме?
                          За раждането: какво предлагаш - да спираме Българските момичета от училище на 12 и да ги заплождаме, за да насмогнем на хъхряшките гадини? Това не означава ли да паднем на тяхното ниво? Не - на Българските семейства им стигат по 2-3 деца, но хъхряшката безумна раждаемост трябва да бъде озаптена.

                          Майка ти и баба ти на 12 ли са раждали?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                            Да, ама са работили, нали? Мангалите растат, защото им се плащат огромни пари от нашия джоб, за да се размножават. А ако спрем и троха хляб да им даваме?
                            За раждането: какво предлагаш - да спираме Българските момичета от училище на 12 и да ги заплождаме, за да насмогнем на хъхряшките гадини? Това не означава ли да паднем на тяхното ниво? Не - на Българските семейства им стигат по 2-3 деца, но хъхряшката безумна раждаемост трябва да бъде озаптена.
                            Виждам, че си отдавна във форума, но как да уважавам мнението ти:'Не - на Българските семейства им стигат по 2-3 деца"???
                            Кога си ги виждал тези цифри за последно?????
                            Не говорим за пожелания, а за реалност. Това говоря. Реалност. Ако не плащам за ЦИГАНИ, ще остават повече за мен, жена ми и бъдещите деца под формата на детски, обезщетения за майчинство и т.н.
                            Какво очакваш от държава в която сребърния резерв се харчи??? А??? Кой ще ражда??? 21-ви век отдавна не е век на мечти, а на реалности - икономически. Света се изроди. Всички са меркантилисти. Матраци по 500 лв. А??? Какво ще кажеш???
                            Апартамент 50 кв. - 1000000 лв. А????
                            И.....Понеже знам, че си на тема СФТР и СФ. При определяне на цените на лекарствата (по наредба) се вземат референтни за няколко държави (може би 8). Защо не е така с лихвите, или със заплатите???
                            Emperor, разбираш ли ме?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Hunter of fools
                              Ами това е ключовия въпрос: Кой в каква система живее!
                              Настоящата система на бившата държава БГ - е колониално/териториален ГЕНОЦИД
                              Абсолютно и напълно умишлено се изтребва българския етнос - по всякакъв начин и с всички възможни средства!
                              Вече не я следя статистика на кое челно място сме не само в европа но и в света по:
                              Смъртност
                              Отрицателен прираст
                              Бедност
                              Емиграция
                              Сърдечно съдови заболявания
                              Инсулти
                              Ниво на грамотност
                              Безработица
                              И т.н. - списъка е много дълъг

                              Още един ключов въпрос - ние защо сме бедни
                              Много от тия работи дължим на ромовете - те живеят в мизерия, мрат млади, напук на безплатната здравна помощ, защото са мръсни и непълноценни изроди, те са неграмотните и професионално безработните. Тая античовешка измет ни дърпа надолу и трябва да намерим начин, щото ако не след 10, то след 20 години, да я няма !!!
                              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от econo_miss Разгледай мнение
                                Ами не съм съгласен. Защо? Баща ми - 5 деца - най - младата умря след Тато на 60 год,

                                Най-възрастната - в момента на 88, баща ми на 79. Храна - хляб , боб, леща , лук.
                                Нали се сещаш. Ако си прав , мангалите ще са константна величина. Да, ама не. Растат. А с тях намалява вероятността след врем да се пенсионирам или да получа качествено медицинско обслужване (да не дава господ).
                                Затова..... Раждайте, натискайте за различна система. Тези системи (швейцарски, немски и т.н са за богати държави). Прав ли съм????? Бъдещето ще покаже.
                                Да, ама са работили, нали? Мангалите растат, защото им се плащат огромни пари от нашия джоб, за да се размножават. А ако спрем и троха хляб да им даваме?
                                За раждането: какво предлагаш - да спираме Българските момичета от училище на 12 и да ги заплождаме, за да насмогнем на хъхряшките гадини? Това не означава ли да паднем на тяхното ниво? Не - на Българските семейства им стигат по 2-3 деца, но хъхряшката безумна раждаемост трябва да бъде озаптена.
                                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X