IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как успях да намаля сметката си в М-тел от 150 на под 20лв

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
    Здравейте,
    След няколко години, при които заплащах сметки от порядъка на 60-150 лева, най-накрая след дълги разправии, пазарлъци и подаване на молба за прекратяване на договора успях да намаля сметката си на под 20 лв месечно. .........
    НАЙІНАКРАЯ предстои да платя сметка под 20лв за месец, без да си понижавам значително разговорите от предходните месеци. МОЖЕЛО ЗНАЧИ???!!!!!!!!!!!
    УСПЕХ на всички!!!!!
    Хайде обясни по-подробно на нас будалите,как стана тази работа.
    Семейството ми ползва 3 глобул,2 мтел и1 вива.Наблюденията ми са,че "всички са маскари!"

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Shemata Разгледай мнение
      + М-Тел имат много лошо обслужване на *88 и офисите им, нямат абсолютно никакво сравнение с Глобул и Виваком.
      Да ве да. Нека да е по-лошо обслужването на мтел. Картинка е отчайваща. Да не говорим пък за кол центъра на виваком, пълна боза е.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от antodim Разгледай мнение
        До рукито от NYSE:
        Основната причина да ти паднат толкова сметките вероятно е, че цените на разговорите са паднали от 2003 г. досега няколко пъти.
        паднаха непосредствено след смяната на оператора 2003 въпреки , че болшинството от контактите ми тогава бяха с ментелски номера
        за цените на разговорите от тогава насам е безсмислено да се говори. мисля , че е очевидно
        в момента за същото количество разговори плащам около 30 лв
        Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

        Коментар


        • До рукито от NYSE:
          Основната причина да ти паднат толкова сметките вероятно е, че цените на разговорите са паднали от 2003 г. досега няколко пъти.

          Коментар


          • Всъщност и аз не можех да разбера с какво точно действие си е намалил сметката. Интересно ми стана. Но от моя опит ще кажа, че досега веднъж съм имал висока сметка и то е защото си бях говорил много.

            Коментар


            • всъщност,
              така и не разбрахме какво точно е направил автора на темата, че да си намали сметката
              не, че ме интересува особено. избягах от тях още 2003 г. и нито за момент на съм съжалил, а в резултат тогавашните ми сметки паднаха от 150-170 на 60-70 лв

              апропо, с билинг системата се осраха ,щото опитаха да направят едно трикче дето сънрайз го направиха в Швеицария 2002. за разлика от тях обаче мтелските програмисти са галфони и пуснаха акито във вентилатора
              Last edited by NYSERookie; 26.08.2011, 13:44.
              Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

              Коментар


              • Охохо ,
                МТел се провали в положителния ПР бе, юнаци. И целия офис да се регистрирате, все тая. Шефовете ви се подиграха с клиентите, първо със "системата" след това с договорите. Върха на наглоста беше някаква ПР кукувица, която се изцепи "Не се обсъжда промяна в договорите... " и това при положение, че първо Виваком и след това Глобул подеха подобни стъпки. Сега разбрахте ли защо клиентите ви бягат, а тия на Виваком (мобилни) растат ?

                Коментар


                • В тая тема се появиха подозрително много поддръжници на М-телНещо на "невинна" реклама ми понамирисва,покрай проблемите на оператора със сметките от последните месеци.Новорегистрирани участници във форума с по едно мнение,абе съмнителничко си е

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение
                    Виваком и Глобул не са по-малки скапаняци от мтел!
                    А и как точно да мине човек към тях, като повечето номера са в мтел.
                    Така излиза скъпо, ако човек говори.
                    Е, ако не се налага да върти телефони и оборудва родата с виваком-става, но иначе не.
                    Основната проблемация е, че нашите така наречени управници им позволяват да си разиграват коня толкова години.
                    Напълно съм съгласен. Ако минеш към Виваком или Глобул набутвацията ще е по-голяма.

                    Коментар


                    • Виваком моце би са най-неприятния оператор. Преди време бях на тях и уж имах 200 минути безплатни и говорих само с абонати на Виваком и фиксирани мрежи, плащах по 30 и нагоре лева.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                        Ти си се набутал бе пич, кво толкова има да казваш на жената Е, все пак има и по лошо от това. Да има жена ти безплатен номер към теб
                        нищо, ама по 10 пъти на ден
                        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                          като имам един безплатен номер (към жената) - там говоря колкото си искам без пари,
                          Ти си се набутал бе пич, кво толкова има да казваш на жената Е, все пак има и по лошо от това. Да има жена ти безплатен номер към теб

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение
                            Виваком и Глобул не са по-малки скапаняци от мтел!
                            А и как точно да мине човек към тях, като повечето номера са в мтел.
                            Така излиза скъпо, ако човек говори.
                            Е, ако не се налага да върти телефони и оборудва родата с виваком-става, но иначе не.
                            Основната проблемация е, че нашите така наречени управници им позволяват да си разиграват коня толкова години.
                            +1, това е и основната причина още да съм на тях, другата е, че са спонсори на Левски, а глобул на чорбата Много силен довод е това, че другите оператори не искат да пуснат тарифа с много минути към всички мрежи на цена към 50 кинта за абонамент и така да избият рибата. Въпреки че скоро май ще се съдим с мтел, просто нямам алтернатива на техния план, при който плащам 50 кинта, срещу които получавм 80 лева за разговори с когото си пожелая, като имам един безплатен номер (към жената) - там говоря колкото си искам без пари, 6 приятеля от мтел, скоито говоря на 5 стинки или нещо от сорта и към всички останали съм на 32 стинки. Като мина 80-те лева си плащам естествено, ама това е доста трудно, поне за мен.

                            Питах едно време едни високопоставени господа от мобилен оператор, защо не се мъчат да отнемат клиенти от мтел и отговорът ме смая - най-много кинти се правят, когато, някой от клиентите на мтел звънка на друг оператор....., та така
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                              Moже би Виваком са най добрите.Определено е най евтино при тях.Мтел са откровени мошеници.И упорито не искат да пуснат план примерно за 100 безплатни минути в тяхната мрежа за 5 кинта.
                              Е, да но М-тел имат "Семейство и приятели", което е доста добра услуга.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                                Здравейте,
                                След няколко години, при които заплащах сметки от порядъка на 60-150 лева, най-накрая след дълги разправии, пазарлъци и подаване на молба за прекратяване на договора успях да намаля сметката си на под 20 лв месечно.
                                Усилията ми за намаляване на разговорите не успяха да ми понижат сметката под 60 лв месечно. Имах усещане, че при всяка поголяма сметка заплатена от мен, следващите не се понижаваха за нищо на смета, дори и да се ограничавах в разговорите си.
                                След много разправии и най-различни оферти /които бяха така скроени, че да не си намалявам таксата, а само да увеличавам консумацията/ успях най-накрая да договоря настоящия ми план.
                                Нямаше смисъл да ми пускат разпечатка от сметката, защото М-тел щеше да ми предостави такава, в която всичко щеше да е изрядно и нямаше да мога нищо да докажа.
                                Беше нещо като омагьосан кръг, не мога да прекратя договора без значителна наказателна такса, но и сметките ми не се понижаваха.
                                НАЙІНАКРАЯ предстои да платя сметка под 20лв за месец, без да си понижавам значително разговорите от предходните месеци. МОЖЕЛО ЗНАЧИ???!!!!!!!!!!!
                                УСПЕХ на всички!!!!!
                                Ами нормално е условията да се предоговарят - цената на интеркънекта между операторите падна от 21 ст. на 13 стотинки тоест около -38%. МТЕЛ годишно правят по 250 - 300 млн. печалба.
                                В тази връзка е логично всеки да си предоговори условията. Тези, които са с дълги договори - кофти. Така че едни - 50% спрямо сметка от преди година и повече ми се струват напълно резонни.

                                Коментар

                                Working...
                                X