IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика- архив до 01.09.2011

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от йосиф Разгледай мнение
    а ти гледам пишеш само добри думи ... нали ?

    аз съм обяснил защо така пиша и то специално към тебе ... защото си груб , циничен лъжец и манипулатор ...
    Каквото почукало такова се обадило...мисля знаеш тази поговорка.
    Ама темата е "Политика".
    Като толкова ти се коментира "gigow" направете си заедно с многониковия Софидил и SoKoLoV една нова тема "Да оплюем "gigow" и си плюйте на воля.

    p.s. Многократно съм доказвал, че лъжецът си ти. Чак и веднъж сам си го призна с думите: "Да, лъжец съм". И както писах по-рано, не аз те обиждам. И го доказах с извадка от постовете ти. Ти си този, дето седи във форума с единствена цел да плюе по всеки, който каже нещо нелицеприятно за ГЕРБ.
    Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
      Никак не ми беше трудно да ги открия, защото освен обиди, ти друго не пишеш.
      а ти гледам пишеш само добри думи ... нали ?

      аз съм обяснил защо така пиша и то специално към тебе ... защото си груб , циничен лъжец и манипулатор ...
      Каквото почукало такова се обадило...мисля знаеш тази поговорка.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от йосиф Разгледай мнение
        този "дарител" е бил такъв и при СДС и при НДСВ и при БСП+ДПС+НДСВ.....така ,че важен факт би било дали сега е по-голям дарител или преди...
        цитат :Прогрес
        ,,Даренията за МВР рязко нарастват, след като ГЕРБ взема властта. В края на управлението на тройната коалиция МВР съобщи, че през 2008 г. е получило едва 2.1 млн.лв. Когато Цветан Цветанов заяви, че само за първите три месеца на годината са получени 6.5 млн. лв. дарения, вътрешните министри от правителствата на Иван Костов и Сергей Станишев - Емануил Йорданов и Михаил Миков, коментираха, че МВР никога не е събирало толкова много пари. Те обявиха, че трябва да има много по-строг контрол при получаването на дарения и да се изясни дали някои благодетели на МВР всъщност не са си осигурявали "чадър''
        http://www.segabg.com/online/new/art...=16&id=0000101

        и днес няма ли по интересна тема ,че ни занимаваш с някакъв местен бандит .....
        Ако за теб е маловажна тая новина за мен не е такава.Напротив същата показва ,че Цвъки излъга .Май трябва да ти напомня ,че гордо се изпъчи и заяви ,че сред дарителите им няма криминално проявени След това което ти поснах се оказа ,че има такива.Друго което си забравил и то е ,че Бойко и Цвъки преди да дойдат на власт нееднократно заявяваха ,че партията им идва с нов морал и ще се борят с корупцията а какво се оказва??Една голяма лъжа.МУТРА и то не от днес http://www.dnevnik.bg/bulgaria/2002/..._cenko_chokov/ спонсорира МВР! Ако се разровят журналята кой знае какво ще излезе и за другите .За какво мислиш ,че точно такива лица спонсорират нашата полиция ??И преди бях писала тука ,че в нормална страна подобни разкрития водят мигновено до оставки на целия ръководен състав на министерството... Тук няма подобно нещо Най-много Цвъки да си купи още един апартамент с парите на тъщата! МВР е една пиявица на бюджета/най -големият/ която се до спонсорира с мръсни пари!И най -важното е,че министърът им няма никакво намерения да направи реформа в същото .
        Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Софиянец80 Разгледай мнение
          Този Гигов! Не е наричал никого във форума със следните прекрасни изрази?
          Точно така лъжецо diletant!
          Не съм наричал така никого ОТ ФОРУМА.
          И хиляда пъти да повториш лъжите си, няма да станат истина.
          Айде сега бегай да върнеш парите, които получаваш за тролене по форума. Казах ти: Не можеш да ме изгониш, защото говоря истината. За разлика от платените писачи като теб.

          Естествено, понякога съм отвръщал на обидите на Соколов и Йосиф, но никога без да съм предизвикан чрез обиди.
          Last edited by gigow; 04.08.2011, 09:39.
          Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
            ...
            Хайде на бас, че много трудно ще намериш мой пост, където те обиждам.
            Този Гигов! Не е наричал никого във форума със следните прекрасни изрази?

            "идиот, простаци, гъзолизка на ББ, ядете всичко, което ББ е повърнал и се кефите..., осиране, неандерталци като теб, ми е през ......какви ги дрънкате, нали се сещаш през кое ми е....., поредното тъпо и несвързано бръщолевене на един болен мозък, тъпчо, ти неграмотнико, тъпанар, а ти да го ду....!, абе путьо,"

            Гигов - привърженика на изящната словесност!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от йосиф Разгледай мнение
              няма нищо по демократично от това да се чуе и другата гледна точка.....Разбирам те, че си влюбен в кунева , но както знаеш любовта е сляпа . Друго страно в поведението ти е огромната злоба ,която излъчваш....нали комунистическата идея проповядва любов, равенство, етническа търпимост или бъркам..Нападаш ме и обиждаш защото съм от друг етнос и религия ли.... кажи ,че мразиш евреите ...ще те разбера

              Ей това най-обичам на герберите. Че с лекота казват на черното бяло.
              Никога не съм те обиждал на "евреин". Не знам дали си такъв. Пък и евреите са една от най-интелигентните нации на света. А религиите са ми безразлични. Не ме интересуват, стига да не ми вредят. И на религия не съм те обиждал.
              Хайде на бас, че много трудно ще намериш мой пост, където те обиждам. И ако намериш такъв, със сигурност си ме предизвикал с обиди. Аз понякога не се появявам по два-три дни във форума, но ти продължаваш да ме обиждаш. Защото очевидно ти липсват първите 14 години.

              Ето малко избрано от твоите най-близки постове:
              Първоначално изпратено от йосиф Разгледай мнение
              . като най-любими са ми шуменските магарета и маймуни.....

              Е гигов на тези думи искам да чуя твоя отговор...

              упс аз забравих ,че шуменските магарета кълвете на такива сочни и червени моркови.....
              Първоначално изпратено от йосиф Разгледай мнение
              за седемнайсти път ти казвам тъпчо ,че няма кой да ми плаща за да те плюя тебе , коки оня новия ви авер ПаСпарту или карлуковския.....

              ,с моето плюене по говеда като тебе....
              Първоначално изпратено от йосиф Разгледай мнение
              ех , ПаСпарту чудно ми е кое ти е спекло и на тебе мозъка братче ,че си се включил в хора на плачковците..... и тебе ли те налази нуждата от тъпа изява, или финансови проблеми незнам ,но определено се нареди на нивото на коки , гигов , ал трейдър , разни спековци , и подобни маймуняци....
              Първоначално изпратено от йосиф Разгледай мнение
              искам червенобузестите макаци ( писарушки ) да изкоментират горния абзац......
              Никак не ми беше трудно да ги открия, защото освен обиди, ти друго не пишеш.
              Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от коки Разгледай мнение
                Статийка, посветена на един скромен дарител на бензин за полицията.
                този "дарител" е бил такъв и при СДС и при НДСВ и при БСП+ДПС+НДСВ.....така ,че важен факт би било дали сега е по-голям дарител или преди....

                и днес няма ли по интересна тема ,че ни занимаваш с някакъв местен бандит .....

                Коментар


                • Статийка, посветена на един скромен дарител на бензин за полицията.Галиче издигна кмета си в култ http://www.segabg.com/online/new/art...d=5&id=0001201

                  на снимката скандалният кмет на врачанското село Галиче Ценко Чоков http://www.blitz.bg/news/article/105457
                  Last edited by коки; 04.08.2011, 08:30.
                  Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

                  Коментар


                  • - Абсолютно не. Смятам, че след случилото се в Гърция вече няма бедни и богати страни, а такива, които имат дългове, и такива, които нямат. Страни, в които хората имат работа, и страни с висока безработица. Тоест България заради сравнително малкия си дълг спрямо други европейски страни реално е по-скоро в горната група.
                    не знаех къде да го постна...но се отнася за неандерталците, които само плюят по България

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                      Знаех си че ще включиш лайномета. Типичен гербер. С лъжи дойдохте на власт, с лъжи и лайномятане продължавате и до сега.
                      И на пожарникаря това му е любим похват-да хули и да мята л....а по другите.

                      Не ми пука. Народът вече ви разбра що за стока сте. И ще ви тегли здрав шут.
                      няма нищо по демократично от това да се чуе и другата гледна точка.....Разбирам те, че си влюбен в кунева , но както знаеш любовта е сляпа . Друго страно в поведението ти е огромната злоба ,която излъчваш....нали комунистическата идея проповядва любов, равенство, етническа търпимост или бъркам..Нападаш ме и обиждаш защото съм от друг етнос и религия ли.... кажи ,че мразиш евреите ...ще те разбера

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение


                        Нищо не доказва - изровил си линка през гугъл-търсачката със заглавието на книгата но поне правилно да го беше превел ...Бердяев е пострадал ( минимално) от съветската власт и именно поради тоя факт не може да бъде обективен - това Първо . И Второ-процесите за изнасяне на Тоталния Монопол на Изток, са били в ход много преди въпросният философ да се пръкне на бял свят....И книгата му е , след дъжд качулка , още повече, че е писана в изгнание ....
                        Много моля, имам си книгата в къщи "Извори и смисъл на руския комунизъм", превод Пенка Кънева, ИК "Христо Ботев", София, 1994 г.

                        Не си спомних заглавието точно, но това нищо не променя в съдържанието на книгата.

                        А че книгата е писана в изгнание само потвърждава нейната правота. В Съветския Съюз не можеше да бъде написана - и без това бяха изгонили Бердяев, за да не го растрелят (по думите на Троцки). В книгата Бердяев блестящо описва как руските месианистични и тиранични обществени традиции създават комунизма. И колко е чуждо на руснаците мисълта за плуралистично политическо и икономическа устройство на обществото.

                        По добре е да има цар и боляри - сега Путин и олигарси.....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Стамболов Разгледай мнение
                          .. Николай Бердяев, където абсолютно точно се доказва, че комунизма е предимно руско творение. И след това ако искат могат да обявят Бердяев, най-големия руски философ,.......


                          Нищо не доказва - изровил си линка през гугъл-търсачката със заглавието на книгата но поне правилно да го беше превел ...Бердяев е пострадал ( минимално) от съветската власт и именно поради тоя факт не може да бъде обективен - това Първо . И Второ-процесите за изнасяне на Тоталния Монопол на Изток, са били в ход много преди въпросният философ да се пръкне на бял свят....И книгата му е , след дъжд качулка , още повече, че е писана в изгнание ....
                          Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от коки Разгледай мнение
                            Гарантирано от Герб!!!
                            Сигурно социолозите са виновни....

                            Расте доверието към Цветанов
                            http://www.vsekiden.com/100009
                            Вътрешният министър Цветан Цветанов е повишил доверието към себе си с 3 % от месец март до месец юли тази година, сочат данните от изследване на Центъра за анализи и маркетинг. Според директора му Юлий Павлов, доверието във вицепремиера се е върнало на стойностите, на които е било в началото на годината.

                            Доверието във вътрешния министър се движи успоредно с повишаването на доверието в полицията.

                            Коментар


                            • Гарантирано от Герб!!! Чиновниците пак ще вземат заплата от няколко борда
                              http://www.dnevnik.bg/bulgaria/2011/...at_zaplati_ot/




                              Стамболов-Бих препоръчал на съветските хора да прочетат "Източници и смисъл на руския комунизъм" автор Николай Бердяев, където абсолютно точно се доказва, че комунизма е предимно руско творение. И след това ако искат могат да обявят Бердяев, най-големия руски философ, за "кръгъл идиот".







                              Last edited by коки; 03.08.2011, 18:17.
                              Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение
                                Само кръгъл идиот може да твърди ,че комунизмът е руско творение
                                Бих препоръчал на съветските хора да прочетат "Източници и смисъл на руския комунизъм" автор Николай Бердяев, където абсолютно точно се доказва, че комунизма е предимно руско творение. И след това ако искат могат да обявят Бердяев, най-големия руски философ, за "кръгъл идиот".

                                За коки, мейси, клиърли - дори противника на ГЕРБ Кольо Колев признава, че ГЕРБ увеличава своето влияние. Навремето тук привържениците на БСП не вярваха на социолозите и след това имаше голямо страдание

                                Коментар

                                Working...
                                X