IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Искам да ми се върнат данъците

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от badboy333 Разгледай мнение
    Аз съм честен и съвестен данъкоплатец, който има много да взима и няма нищо да дава, та на въпроса:

    Роми разграбиха за часове катастрофирал ТИР с праскови на Околовръстния път в София. Хладилният камион се преобърнал около 4 часа сутринта на кръстовището за Филиповци, съобщиха от полицията.

    До 8 сутринта от стоката бяха останали само смачканите плодове и натрошените касетки.

    Ромите грабеха здраво пред безпомощния поглед на катаджии и полицаи, които напразно опитаха да спрат случващото се.

    http://www.dnes.bg/sofia/2011/07/15/...iciiata.124074

    Защо г-н Цветанов не си върши работата, защо никой от държавната машина в тази държава не си върши работата, това е наглост до безобразие, не немирам думи да изразя своето възмущение!

    До кога ще търпим това?!!!
    То не бяха катастрофи и изгоряли автобуси, то не бяха цистерни с отрови разхождащи се безнаказано по нашите шосета, то не бяха невинно загинали деца в същотолкова безконтролно работещи басейни, то не бяха контрабандни пратки с бразилско месо и какви ли още не неща трябва да се случат за да се вдигнем и да кажем стига на цялата политическа върхушка, нали ние сме ги избрали!


    http://www.dnes.bg/stranata/2011/07/...raviane.124101
    47 деца на лагер в Обзор с отравяне
    А бе пич, ти търпиш една нагла шайка да те ограбва всеки ден под формата на принудително частно пенсионно осигуряване - стотици милиони левове под всякакви форми на година, ти за едни праскови си заревал. Колко неориентиран народ има, боже........

    Коментар


    • За праскови както и да е. Да живеят. Но когато свалят накладки от някой влак през ноща?? Има такива случай. Добре че ж.п.йците си гледат работата, и ги възстановяват. Е, след туй ги калкулират в цената на услугата на крайния потребител. Т.е., ти плащаш!!!!!!!!!!
      http://georgipiskov.blogspot.com

      Коментар


      • Кев, Оплезеното бебе е напълно прав. Не става дума за катастрофата, а за безнаказаното мародерство на мръсномургавите изроди и за показното безхаберие на прасетата.

        Помисли само - на пръвите предстои да им строим безплатни жилища (безплатни за тях, но не и за нас) само защото са се пръкнали на тоя свят, а вторите ги пенсионираме на 45 и им даваме 20 заплати накуп, сигурно защото много са се преуморили.

        И това не е изолиран случай - както мародерствата на гнусната раса, така и демонстративният отказ на ушевите да ги обуздаят, са едва ли не ежедневие. Защо тогава да плащаме данъци, за да храним и едните и другите?

        Затова поне се постарайте да намалите данъкът си до възможният минимум - знаете ли, че имате право да ползвате до 65% данъчни облекчения? Разбирате ли, че ако половината Българи се възползват от законовите вратички - огромни суми ще отидат за лечение на болни деца, за трансплантации, за култура, а Картофоидът и Бабешки цъкли ще изпищят на умряло !!!


        Иначе нееднократно съм казвал, че Цецо Маймуната трябва не само да бъде свален, но и съден за противодържавна дейност ! Присъствието на тази извънредно гнусна личност в правителството като вицепремиер и министър на вътрешните работи, е най-голямата гавра със законността и Българският народ от времето на... впрочем може би от което и да е време.
        Last edited by Императорът; 16.07.2011, 02:51.
        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

        Коментар


        • badboy333, и за всеки един от тия случаи обвиняваш правителството ли!? Ами че то подобни неща се случват навсякъде по света... То по твоята логика японците направо трябва да екзекутират тяхното, за това че не е предвидило земетръса и цунамито и не е обезопасило достатъчно централите! Ейй, как не разбрахте че не всичко зависи от политиците, а най-вече от всички нас, и по-точно от доверието и отношението помежду ни, и най-вече от нашата Етика, ако въобще я има... Погледнете малко отвъд това което показват телевизиите и пишат вестниците, истината съвсем не е само това...

          Коментар


          • На мангалите им е дошло дюшеш, тира се обърнал точно в Филиповци сега цяла зима ще ядат компоти
            Не разбирам, защо да не вземат прасковите, те като са се обърнали вече за нищо друго не стават.

            Коментар


            • а аз искам да възстановяват ддс на физически лица за ремонти по ходова част и изправяне на джанти, щото и аз съм от тези дето плащат данъци
              “The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now.”

              Коментар


              • Искам да ми се върнат данъците

                Аз съм честен и съвестен данъкоплатец, който има много да взима и няма нищо да дава, та на въпроса:

                Роми разграбиха за часове катастрофирал ТИР с праскови на Околовръстния път в София. Хладилният камион се преобърнал около 4 часа сутринта на кръстовището за Филиповци, съобщиха от полицията.

                До 8 сутринта от стоката бяха останали само смачканите плодове и натрошените касетки.

                Ромите грабеха здраво пред безпомощния поглед на катаджии и полицаи, които напразно опитаха да спрат случващото се.

                http://www.dnes.bg/sofia/2011/07/15/...iciiata.124074

                Защо г-н Цветанов не си върши работата, защо никой от държавната машина в тази държава не си върши работата, това е наглост до безобразие, не немирам думи да изразя своето възмущение!

                До кога ще търпим това?!!!
                То не бяха катастрофи и изгоряли автобуси, то не бяха цистерни с отрови разхождащи се безнаказано по нашите шосета, то не бяха невинно загинали деца в същотолкова безконтролно работещи басейни, то не бяха контрабандни пратки с бразилско месо и какви ли още не неща трябва да се случат за да се вдигнем и да кажем стига на цялата политическа върхушка, нали ние сме ги избрали!


                http://www.dnes.bg/stranata/2011/07/...raviane.124101
                47 деца на лагер в Обзор с отравяне
                Last edited by badboy333; 15.07.2011, 18:13.
                Чл. 39. (1) Всеки има право да изразява мнение и да го разпространява чрез слово ...
              Working...
              X