IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Усещате ли идващия глобален крах ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Еволюция в социално-икономическата организация на обществото е аксиома. А златния век на средната класа, като фундаментален стълб на обществото, приключи с падането на берлинската стена. Разбира се средната класа никога няма да изчезне и опитите за капсулиране на можещите наравно с останалите са безнадеждни. За мен е факт, че голяма част от обитателите на средната класа, не попадат в групата на можещите. Но да оставим това настрана и да погледнем влиятелните. Ясно е, че всеки дърпа чергата към своите си седалищни части. Важните въпроси (разбира се, за тях няма еднозначен, а още по-малко сигурен отговор и може би това ги прави важни):
    -От къде ще започне доминантната промяна? От Китай, от САЩ или пък от друго място?(това ще ни даде насока, за отговор на следващия въпрос)
    -Как ще изглежда обществото (в социално-икономически аспект) след промяната?
    -Кога (времеви интервал) ще започне този процес? (а дали не е започнал вече?)
    -При какви обстоятелства може да приемем, че е завършил?
    -Предполагаемата роля на Европа, като културно-исторически резерват, (или пък нещо друго) плюсове, минуси и цена. (под цена разбирам bellum, exodus и друго)
    -И накрая, но не на последно място, къде продават учебници по история издание 2117 г. (две хиляди сто и седемнадесета година) майтап бе, уили

    Коментар


    • Първоначално изпратено от alphaomega Разгледай мнение
      Хаха. Я гледайте каква тема изрових от небитието! Бях забравил за нея тотално, а сега като я прегледах...... бе аз бая хубави и верни неща съм написал тука още преди 5-6г.. Някой вече са се сбъднали, други сега започват да се сбъдват а на трети им предстои тепърва..... Е както обикновено, доооста съм подранил със тайминга като цяло но това е нормално като се има предвид за какви глобални процеси става въпрос.

      От тука нататък всички мнения и дискусии на тема "конспирация" и "нов световен ред" които се изписаха в другата ми тема за Балона в ДАУ( и пазарите в САЩ като цяло) продължават в тази тема.

      В темата "DOW 20K+ Навлизаме в опасна територия!" ще се пишат само мнения свързани директно с пазарите. Останалото ТУК. Че иначе става голяма каша....
      Трябва да се направи и тема "Улучих от тотото". Там ще пишем точните попадения. Аз например помня, че улучих дъното на петрола до половин час и го писах в някоя тема, ама не помня в коя
      Last edited by Наивник; 22.01.2017, 11:01.

      Коментар


      • Хаха. Я гледайте каква тема изрових от небитието! Бях забравил за нея тотално, а сега като я прегледах...... бе аз бая хубави и верни неща съм написал тука още преди 5-6г.. Някой вече са се сбъднали, други сега започват да се сбъдват а на трети им предстои тепърва..... Е както обикновено, доооста съм подранил със тайминга като цяло но това е нормално като се има предвид за какви глобални процеси става въпрос.

        От тука нататък всички мнения и дискусии на тема "конспирация" и "нов световен ред" които се изписаха в другата ми тема за Балона в ДАУ( и пазарите в САЩ като цяло) продължават в тази тема.

        В темата "DOW 20K+ Навлизаме в опасна територия!" ще се пишат само мнения свързани директно с пазарите. Останалото ТУК. Че иначе става голяма каша....

        Коментар


        • Shemata

          На БФБ и трябва една нова компания и ще я раздвижи яко ENERDGYUP или компания за нарастваща енергия. Ще купуваме акции от нея и ще печелим , пък нека да не последва икономически подем.Виж вече всички им се струва , че са се качили в асансЬор със скъсани въжета. И какво толкова може да стане - хора които имат неработещи пари ще ги загубят , държат ги по банките които ги дават в заем на правителства и те им ги харчат за пенсии и заплати , ще им ги връщат та чак и лихва ще им дават. Разбира се че те като си загубят праите , ще има икономически подем..
          D.Y.F-091066

          Коментар


          • Специално за тези които не вярват че предстои глобален крах, моля гледайте

            това http://www.youtube.com/watch?v=VOMWzjrRiBg
            и това http://www.youtube.com/watch?v=mOwZwkhFemQ

            Коментар


            • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение
              На кое килото,бе джанъм?!На златото ли?!Недей така,ще докараш някой инфаркт на Мастъра!
              Кило череши. Ако беше злато на тея пари щеше да има индийска опашка по-дълга от китайската стена и сценки от Боливуд

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Etihad Разгледай мнение
                Аз вчера видях по 26$ килото... дори не бяха хубави
                На кое килото,бе джанъм?!На златото ли?!Недей така,ще докараш някой инфаркт на Мастъра!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                  Прав си, ама шест лева кило череши... Много бе!
                  Аз вчера видях по 26$ килото... дори не бяха хубави

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                    Че то тука по нашенско пак има череши край пътя. Ама едно време черешите бяха по сладки
                    По скоро, претенциите ни бяха по-малки

                    Няма да забравя, как един образ отсече череша в квартала, уникална беше, понеже не можа да се оправи с хлапетата наоколо да не я берат, после бързо умря, разбира се, а черешата даже не беше негова преди реституция.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                      Прав си, ама шест лева кило череши... Много бе!
                      И още по-скъпи ще стават. Печатарките за долари и евро печатат на 3 смени!
                      Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                      Коментар


                      • Руснаците казали, че голямото затопляне било минало без да го усетим и вече почвало голямото застудяване
                        Баба ме научи на много неща.
                        tnm

                        Коментар


                        • Купувайте акции!!!
                          Мнението ми не е препоръка!!!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                            Стига си ревал.
                            Нито колело караш, нито вече можеш да се катериш по череши.

                            П.П. Ти ме подсети - бели череши не съм ял от не помня кога....
                            Това ми беше единия от любимите компоти.
                            Прав си, ама шест лева кило череши... Много бе!
                            Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Факушкa Разгледай мнение
                              Кажи гигов, кой е виновен за това?
                              Глобалното затопляне! Кой друг?
                              Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                                Усещам идващият глобален крах!
                                Днес се разходих по пазара. ЕДИНСТВЕНИТЕ череши бяха по ШЕСТ лева килото!!!! Квой туй бе!!! Кога бях малък ядях черешите от дървото над входната врата. Ако не беше узряла тази череша, отивах при някой приятел с узряла череша. Или качвахме колелетата и отивахме да ядем бели череши по старото държавно шосе на Девети километър. Кви пари, кви шест лева?
                                Че то тука по нашенско пак има череши край пътя. Ама едно време черешите бяха по сладки
                                Баба ме научи на много неща.
                                tnm

                                Коментар

                                Working...
                                X