IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да се забранят ли печките на дърва в градовете ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Чудесна новина за бъдещето на печките на дърва в София:
    1)
    - в края на 2000г. пенсионерите в София бяха ЗА СЪЖАЛЕНИЕ едва 329,680 души
    2)
    - през януари 2019г. пенсионерите в София ЗА ЩАСТИЕ са вече 341,999 души





    http://www.noi.bg/aboutbg/st

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

      Батка, то на запад от ЦУМ не е София в наше време, нищо че моята рода от македонски преселници от там е почнала. Ей ти една карта на София в реално време, че да видиш колко е чисто на запад от ЦУМ, хеле пък в Красна ливада
      https://airsofia.info/
      Груец е ти една карта да видиш кое е София и кое не е...

      http://stara-sofia.com/map1920.jpg

      Коментар


      • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

        Ха ха ха Груец бе нали Гео Милев беше люкс и елит са кво стана на запад от ЦУМ май по цивилизовани
        Батка, то на запад от ЦУМ не е София в наше време, нищо че моята рода от македонски преселници от там е почнала. Ей ти една карта на София в реално време, че да видиш колко е чисто на запад от ЦУМ, хеле пък в Красна ливада
        https://airsofia.info/
        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

          Лорде , фърляй и джапанките от миналата година ...
          И ползваната тоалетна хартия и стария потник слипа резервната гума

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

            Лорде (колибарю многоников), аз съм на 500-1000 метра от теб в посока баира и парка и смрадта от печката ти е неземна. Заради подобни неостри неграждани като теб, районът на Гео Милев-Редута се превърна в подобие на цигански катун - с подобен смрад, ред и чистота! Честито и пак мечтай да продаваш копторите с "топ локация" на нещо различно от сирийски бежанци или голите и боси брат'чеди на Веско Потната жлеза от Полски Тръмбеш.
            П.С. И да не забравя - наздраве и внимавай с пърцуцата в този студ
            Ха ха ха Груец бе нали Гео Милев беше люкс и елит са кво стана на запад от ЦУМ май по цивилизовани

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Sahib31 Разгледай мнение

              Чиче, в момента горя дъб на 3 км. от НС. Чета те и се смея истерично!
              Лорде (колибарю многоников), аз съм на 500-1000 метра от теб в посока баира и парка и смрадта от печката ти е неземна. Заради подобни неостри неграждани като теб, районът на Гео Милев-Редута се превърна в подобие на цигански катун - с подобен смрад, ред и чистота! Честито и пак мечтай да продаваш копторите с "топ локация" на нещо различно от сирийски бежанци или голите и боси брат'чеди на Веско Потната жлеза от Полски Тръмбеш.
              П.С. И да не забравя - наздраве и внимавай с пърцуцата в този студ
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Sahib31 Разгледай мнение

                Чиче, в момента горя дъб на 3 км. от НС. Чета те и се смея истерично!
                Лорде , фърляй и джапанките от миналата година ...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                  Имам познат, дето с още 10 човека искаха да минат на газ.....От фирмата им отказали, защото нямали капацитет....
                  Бах маа му...
                  Мутрата и сие не разрешават на Сашо Дончев да си развива мрежата.. ( аз така мисля )
                  А отоплението на газ е ефективно в сравнение с преди 10 г. Цените на газта паднаха двойно, а заплатите нарастнаха 3-4 пъти....
                  Няма какво да се мисли...Това съм го писал 2 пъти досега..
                  От 2020 - пълна забрана на въглищата в областните градове..
                  От 2022 - на дървата.
                  От 2025 - на пелетите.

                  Остават - парно, ток и газ !
                  Чиче, в момента горя дъб на 3 км. от НС. Чета те и се смея истерично!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                    Имам познат, дето с още 10 човека искаха да минат на газ.....От фирмата им отказали, защото нямали капацитет....
                    Бах маа му...
                    Мутрата и сие не разрешават на Сашо Дончев да си развива мрежата.. ( аз така мисля )
                    А отоплението на газ е ефективно в сравнение с преди 10 г. Цените на газта паднаха двойно, а заплатите нарастнаха 3-4 пъти....
                    Няма какво да се мисли...Това съм го писал 2 пъти досега..
                    От 2020 - пълна забрана на въглищата в областните градове..
                    От 2022 - на дървата.
                    От 2025 - на пелетите.

                    Остават - парно, ток и газ !
                    За газа трябва да има достатъчно потребители в даден пункт, за да е оправдано прокарването на провод. Където минават магистралните е лесно, но другите имат да чакат. С намаляване на населението много райони стават безперспективни за газифициране.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
                      https://stolica.bg/sofia/do-3-godini...vB6tf3DJROsm6U
                      До 3 години над 18 000 домакинства в София ще са с екоотопление
                      Имам познат, дето с още 10 човека искаха да минат на газ.....От фирмата им отказали, защото нямали капацитет....
                      Бах маа му...
                      Мутрата и сие не разрешават на Сашо Дончев да си развива мрежата.. ( аз така мисля )
                      А отоплението на газ е ефективно в сравнение с преди 10 г. Цените на газта паднаха двойно, а заплатите нарастнаха 3-4 пъти....
                      Няма какво да се мисли...Това съм го писал 2 пъти досега..
                      От 2020 - пълна забрана на въглищата в областните градове..
                      От 2022 - на дървата.
                      От 2025 - на пелетите.

                      Остават - парно, ток и газ !

                      Коментар


                      • https://stolica.bg/sofia/do-3-godini...vB6tf3DJROsm6U
                        До 3 години над 18 000 домакинства в София ще са с екоотопление

                        Коментар


                        • И няма никаква разлика между евро 3 и евро 6, емисиите им са същите и техническа разлика не виждам освен ако не е софтуерна - невидима.
                          D.Y.F-091066

                          Коментар


                          • power grid - най новите трудно добутват и до изтичане на гаранцията, то е очевидна подигравка с този който плаща. Трябва да си голям темерут да произвеждаш такива коли и да ги продаваш на хората, и не съм съгласен че са безопасни и това с очите си го виждам и лъжи че издържали някакви си тестове по добре и все по добре. По отношение на екологията, ами над 100хиляди пуши като локомотив обаче било евро7. Според мен са така евро6 пуши като за 6 и се кара със специални масла на които специалното е че като изгарят миришат гадно но няма дим, ако я пробваш с традиционно минерално което маже в пъти по добре става на локомотив. Дизелите с предкамера и алуминиеви блокове са техническо извращение, на всичко отгоре ги форсират да умре ако може светкавично че да си купиш нова. Тичам да си купя. А как се ремонтират и сменят дори консумативи, това вече и във филмите на ужасите го няма. Свалят се двигатели за да се смени ангренажна верига - единична, която докато я чуеш че издава някакъв шум вземе че се скъса и смели клапаните които са по 4 броя на цилиндър и със стебла с диаметър 5 мм. Това е подигравка, този мотор на играчка да го сложиш пак е подигравка.

                            D.Y.F-091066

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от minerals Разгледай мнение

                              Точно така! И в крайна сметка няма кой да накара българина да спре да купува евтини дизелови автомобили от Германия и Западна Европа, след като стандартът ни е толкова нисък, че средностатистическия българин не може и да си помисли да купи нова кола без заем.
                              Е аз имам и нов и стар и много сериозно се замислям защо го купих новия....И май ми намирисва че го купих да си начеша крастата и ей така щото има пари.Като се замисля за нашите условия е безсмислено да се купува нов автомобил...Нито са по хубави нито са по здрави натъпкани са с безсмислена електроника да не говорим че във фирмените сервизи са пълни негодници които хем са некадърни хем са измамници.Свалят годни части и после през моргите ги продават втора употреба..Новото го купуваш и кат му изтече гаранцията се разпада.Освен това гаранциата важи при определени условия а тия условия дерат яко.Изобщо ЕС трябва да допусне американските и японските коли без мито.Аз немски дръгел никога няма да си купя немеца е неграмотен да прави коли.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от minerals Разгледай мнение

                                Точно така! И в крайна сметка няма кой да накара българина да спре да купува евтини дизелови автомобили от Германия и Западна Европа, след като стандартът ни е толкова нисък, че средностатистическия българин не може и да си помисли да купи нова кола без заем.
                                И от какъв зор да си купувам нова ... щот са по-хубави и по-добре направени от по-старите ли ?! Точно обратното ... боклук дето да изтъркаля 5 години и после нова ! Че аз имам Жигули от 1976 година бе алооооу , в движение без проблеми ! Я ми покажи един нов таралясник / скъп на всичкото отгоре / дето да доживее тия години !

                                Коментар

                                Working...
                                X