IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да се забранят ли печките на дърва в градовете ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • https://www.dnes.bg/eu/2019/02/15/br...echkite.402226

    Коментар


    • Тук май се пише за всичко друго ама не и по темата. Има ли някой, който се отоплява на пелети?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

        ти не беше ли пенсиониран старшинка бе ?
        За съжаление не. Между другото, аз те харесвам, не знам защо ти си настроен срещу мен?Грую също
        Last edited by Sahib31; 29.01.2019, 23:19.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Sahib31

          Радомир ми е централата. София ми е доход към 3000 на пенсия. Пенсията ми се очертава 1200. Общ доход 4200 след 5г. Жалкият аз...
          ти не беше ли пенсиониран старшинка бе ?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

            Да ти дода на гости ли бе лорде ...? Ше требе да си носа и ракията ...
            Нищо не искам да носиш, аз ще черпя!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

              Ти сега , какво ... вече не си радомирския лорд , тъй ли ... кога станА синя кръв и ти бе ...?!
              Споко бе, няма да се нападаме, само доказателства! Ти да не се притесни, че съм някаква мутра! Споко, само аргументи и добри обноски обещавам.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Sahib31 Разгледай мнение

                Съгласен ли си или не? Май не ти отърва, предлагам ти лесно решение!
                Да ти дода на гости ли бе лорде ...? Ше требе да си носа и ракията ...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                  Ти сега , какво ... вече не си радомирския лорд , тъй ли ... кога станА синя кръв и ти бе ...?!
                  Съгласен ли си или не? Май не ти отърва, предлагам ти лесно решение!

                  Коментар


                  • По темата: Да!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Sahib31 Разгледай мнение

                      Каня те приятелю да видиш, става ли?
                      Ти сега , какво ... вече не си радомирския лорд , тъй ли ... кога станА синя кръв и ти бе ...?!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                        чист дъб , ама друг път ...човек дето цоца Пещерска , гори всичко дето мое да гори !
                        Каня те приятелю да видиш, става ли?
                        за ракията, става въпрос за домашнна от 1993г. става ли и там да докажа? Напълно добронамерено. Всичко ще е на мои разноски и те водя, без намеци и проблеми за теб. В центъра!
                        Last edited by Sahib31; 28.01.2019, 21:41.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Sahib31 Разгледай мнение

                          Грую, много злоба изводи бе човече! Аз горя само чист дъб и екобрикети. През пътя до теб 500-1000м. има поне 20 къщи, които всяка година горят въглища. Изкопаеми горива ми сравняваш с дъб. Нещо си се объркал! Другите полуидиоти, дето споменават джапанки и дюшеци, няма да ги коментирам...
                          чист дъб , ама друг път ...човек дето цоца Пещерска , гори всичко дето мое да гори !

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                            Груец бе орицата на Запад от ЦУМ имат парно как така вие елито сте на кюмюр отработено масло стари дрехи гуми и дограма
                            Интересно ме нападна Груйчо, че ние в Редута произвеждаме смрад, а смрадта идва от изкопаемите горива, къщи, които съм решил да снимам, около неговия район, къщи на улици Манастирска, Трудолюбие и Едисон. Ако, в моето старо къще сложа печка с рекламирано КПД 90%,каквито са Йотул, ще ми се извини ли? Едва ли.. 150кг. аристократична печка за старата къща, която е в процес на търпимост и, която едвам я донесохме от центъра на Ботевград, дето хората продават и къщата с веранда и вековни дървета, щото живеят в Италия. От там купихме и уникални мебели, както и от къща на ул. Клокотница в центъра на София. За старата -дърва, за новата идеята ми са челъри...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                              Лорде (колибарю многоников), аз съм на 500-1000 метра от теб в посока баира и парка и смрадта от печката ти е неземна. Заради подобни неостри неграждани като теб, районът на Гео Милев-Редута се превърна в подобие на цигански катун - с подобен смрад, ред и чистота! Честито и пак мечтай да продаваш копторите с "топ локация" на нещо различно от сирийски бежанци или голите и боси брат'чеди на Веско Потната жлеза от Полски Тръмбеш.
                              П.С. И да не забравя - наздраве и внимавай с пърцуцата в този студ
                              Груец бе орицата на Запад от ЦУМ имат парно как така вие елито сте на кюмюр отработено масло стари дрехи гуми и дограма

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                                Лорде (колибарю многоников), аз съм на 500-1000 метра от теб в посока баира и парка и смрадта от печката ти е неземна. Заради подобни неостри неграждани като теб, районът на Гео Милев-Редута се превърна в подобие на цигански катун - с подобен смрад, ред и чистота! Честито и пак мечтай да продаваш копторите с "топ локация" на нещо различно от сирийски бежанци или голите и боси брат'чеди на Веско Потната жлеза от Полски Тръмбеш.
                                П.С. И да не забравя - наздраве и внимавай с пърцуцата в този студ
                                Грую, много злоба изводи бе човече! Аз горя само чист дъб и екобрикети. През пътя до теб 500-1000м. има поне 20 къщи, които всяка година горят въглища. Изкопаеми горива ми сравняваш с дъб. Нещо си се объркал! Другите полуидиоти, дето споменават джапанки и дюшеци, няма да ги коментирам...

                                Коментар

                                Working...
                                X