IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да се забранят ли печките на дърва в градовете ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Огромна част от тези квартали имат газ, да не говорим за пелетите поне

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Shadow1 Разгледай мнение

      Освен ако ти не напишеш метода и закона по който да се дискриминират твърдите горива ефективно, България не може да го постигне. Или се забраняват печките изцяло или не, среден вариант няма за момента.
      Tи като забраняваш изцяло печките би ли ни пояснил с какво да се топлят елитните сафиянци куреняци от още по елитните вади манастири витоши ливади поляни воденици и прочее елит у Симеоново Драгалевци Бояна?То не стига че канал нямат и са на септични ями не стига че улици нямат училища транспорт детски градини няма ми са и на студено..И са кой ши купуй на 212222222222222 евро квадратя дет е полвин квадрат

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Shadow1 Разгледай мнение

        Освен ако ти не напишеш метода и закона по който да се дискриминират твърдите горива ефективно, България не може да го постигне. Или се забраняват печките изцяло или не, среден вариант няма за момента.
        Да се разрешат печките. Най-готиното нещо е печката. И топли, и свети :P

        Коментар


        • Първоначално изпратено от iezuita Разгледай мнение
          Трябва да се забранят печките на гуми, джапанки, целофани, пвц-бутилки, опаковки, изкуствени материи втора употеба, обелки от патладжании прочее.
          Силно трябва да се разрешат печките с употреба на истинска дървесина, без иглолистната.
          А дотогава отровителите ще ни тровят постоянно, докато не се справим с регулацията.
          Освен ако ти не напишеш метода и закона по който да се дискриминират твърдите горива ефективно, България не може да го постигне. Или се забраняват печките изцяло или не, среден вариант няма за момента.
          Last edited by Shadow1; 13.11.2019, 13:38.

          Коментар


          • Трябва да се забранят печките на гуми, джапанки, целофани, пвц-бутилки, опаковки, изкуствени материи втора употеба, обелки от патладжании прочее.
            Силно трябва да се разрешат печките с употреба на истинска дървесина, без иглолистната.
            А дотогава отровителите ще ни тровят постоянно, докато не се справим с регулацията.
            http://www.youtube.com/watch?v=9-mDA1vRHOA&feature=related

            Коментар


            • Чудесна новина за бъдещето на печките на дърва в София:
              1)
              - в края на 1989г. населението над трудоспособна възраст (според дефиницията от 1989г. това са мъжете на възраст над 59 години и жените на възраст над 54 години) в София беше ЗА СЪЖАЛЕНИЕ едва 265,276 души
              2)
              - през ноември 2019г. пенсионерите в София ЗА ЩАСТИЕ са вече 339,994 души





              https://www.nsi.bg/statlib/bg/lister...004298&page=57
              https://www.nsi.bg/statlib/bg/lister...04298&page=456
              https://www.noi.bg/aboutbg/st

              Коментар


              • https://www.lex.bg/bg/laws/ldoc/2137196783
                НАРЕДБА № 6 ОТ 7 ОКТОМВРИ 2019 Г. ЗА ИЗИСКВАНИЯТА И КОНТРОЛА ВЪРХУ ДЪРВЕСИНАТА, КОЯТО СЕ ИЗПОЛЗВА ЗА БИТОВО ОТОПЛЕНИЕ

                Коментар


                • Чудесна новина за бъдещето на печките на дърва в София:
                  1)
                  - в края на 2000г. пенсионерите в София бяха ЗА СЪЖАЛЕНИЕ едва 329,680 души
                  2)
                  - през октомври 2019г. пенсионерите в София ЗА ЩАСТИЕ са вече 339,980 души





                  http://www.noi.bg/aboutbg/st

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bonboniada Разгледай мнение
                    Печките замърсяват, гумите замърсяват, колите замърсяват - проблемът е , че всико стана по много в големите градове и отиваме към една неприятна крайност
                    ми върнете се на село бе ...от мотика не се умира ......напротив !

                    Коментар


                    • Печките замърсяват, гумите замърсяват, колите замърсяват - проблемът е , че всико стана по много в големите градове и отиваме към една неприятна крайност

                      Коментар


                      • печките не трябва да се забраняват. по-добре преди това в инвестора да се забранят модерациите от разни паразити, толериращи неандертеталството

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                          Тия пелети не замърсяват ли?
                          Питай общината, но мисля, че в пъти по-малко

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Sahib31 Разгледай мнение

                            За съжаление не. Между другото, аз те харесвам, не знам защо ти си настроен срещу мен?Грую също
                            Лорде , нямам нищо против тебе ... просто когато почнеш прекалено много да вземаш желаното за действително , ме провокираш да вадя чифтето ...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Sahib31 Разгледай мнение
                              Любо, комши, подадох си заявка за подмяна на старата ми любима печка с пелетна такава. Така, че не се кахъри съфоруме
                              Тия пелети не замърсяват ли?

                              Коментар


                              • Любо, комши, подадох си заявка за подмяна на старата ми любима печка с пелетна такава. Така, че не се кахъри съфоруме

                                Коментар

                                Working...
                                X