IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да се забранят ли печките на дърва в градовете ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

    Инстинкта за самосъхранение ще надделее. Иначе ще изчезне човечеството. Не че е невъзможно, ама няма да загине поради мързел
    Човечеството се е появило именно в резултат на мързела. Хомо сапиенсът се е пръкнал благодарение на маймуната, де е слязла от клона и после я е домързяло пак да се качи на него
    Last edited by tnm; 19.11.2019, 14:29.
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

      Инстинкта за самосъхранение ще надделее. Иначе ще изчезне човечеството. Не че е невъзможно, ама няма да загине поради мързел
      Аз ти гарантирам че на 80% от народа мързела е по голям от инстинкта за самосъхранение.Огледай се около теб и сам ще се убедиш

      Коментар


      • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

        Ми само да напомня нашите баби са носели вода от реката греели са я на огъня и после са изпирали пак на реката в студа.Копането и земеделската работа отделно.Днешните мърди имат перални фурни всевъзможни уреди за готвене кафеавтомати сокоистисквачки роботи блендери какво ли не и пак мрънкат и пак са недоволни.Аз предполагам че ако една днешна жена на 25г бъде поставена да живее в условията в които е живяла баба и тя просто за няколко месеца ще умре.Днешния материал е непригоден за по сурови условия.Та дърво няма да отсече щото не знае с какво да го направи и как.Ще умре от студ и ще се вини кмета депутатите министрите целият свят ще е крив.
        Инстинкта за самосъхранение ще надделее. Иначе ще изчезне човечеството. Не че е невъзможно, ама няма да загине поради мързел
        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Hahoto Разгледай мнение
          Екзесциален въпрос: Ако утре спре електричеството, спре газта, а вън е -15, ще отрежете ли дърво, за да стоплите семейството и децата си или ще умрете от бялата смърт, за да спасите планетата???
          Ми само да напомня нашите баби са носели вода от реката греели са я на огъня и после са изпирали пак на реката в студа.Копането и земеделската работа отделно.Днешните мърди имат перални фурни всевъзможни уреди за готвене кафеавтомати сокоистисквачки роботи блендери какво ли не и пак мрънкат и пак са недоволни.Аз предполагам че ако една днешна жена на 25г бъде поставена да живее в условията в които е живяла баба и тя просто за няколко месеца ще умре.Днешния материал е непригоден за по сурови условия.Та дърво няма да отсече щото не знае с какво да го направи и как.Ще умре от студ и ще се вини кмета депутатите министрите целият свят ще е крив.

          Коментар


          • https://dnes.dir.bg/svyat/sidni-pota...na-magla-video

            Наште сигани и там напазиха...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Hahoto Разгледай мнение
              Екзесциален въпрос: Ако утре спре електричеството, спре газта, а вън е -15, ще отрежете ли дърво, за да стоплите семейството и децата си или ще умрете от бялата смърт, за да спасите планетата???
              "Ако"

              П.П. Преди около 15 години при гасене на горски пожар в Национален парк Пирин падна хеликоптер и всички хора в него починаха. Сега на мястото на огъня има млада гора, а от загиналите остана само една възпоменателна плоча. Мисълта ми е, че нищо не е по-важно от човешкия живот.
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Hahoto Разгледай мнение
                Екзесциален въпрос: Ако утре спре електричеството, спре газта, а вън е -15, ще отрежете ли дърво, за да стоплите семейството и децата си или ще умрете от бялата смърт, за да спасите планетата???
                Правилен въпрос към екологичните талибани, единия от които ми е на няма и километър

                Коментар


                • Екзесциален въпрос: Ако утре спре електричеството, спре газта, а вън е -15, ще отрежете ли дърво, за да стоплите семейството и децата си или ще умрете от бялата смърт, за да спасите планетата???

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                    Ако кварталът е газифициран - задължително печките на въглища или мазут/масла и тн - забранени. Смотаната ни кметица, която се появява само по избори отдавна трябваше да работи в тази посока. За дървата за каминка - някава яка такса тип акциз, не за друго, а да намали консумацията им.

                    Слагам входна винетка от 10 кинта на ден за всякакви коли с регистрационни номера различни от С,СА,СВ и с тези пари започвам да субсидирам газификация на домакинства. ЩЕ кажете много народ живее под наем в София и си кара колите с друга регистрация - ОК кара ги, но плаща данъци някъде си , а бълва изгорели газове в София. Въобще може да се вземат доста мерки и въздухът в големите градове ще стане значително по-чист за отрицателно време... ама трябват топки а не тикви и марионетки.
                    За автомобилите има алтернатива........имаме метро,трамваи,тротинетки,колелета.Само ,че къде да ги кара човек тия колелета и тротинетки след
                    като улиците са пълни с автомобили и е опасно да ги караш.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
                      Берти, аз се отоплявам на дърва, лош ли съм и какво съм ти направил ? Взех си дивидента от монбат, софарма и атера
                      не го слушай, слагай дивиденто в дървата и да бумти кюмбето. Нека да е лято, ха
                      Last edited by X_Y; 14.11.2019, 09:36.

                      Коментар


                      • Берти, аз се отоплявам на дърва, лош ли съм и какво съм ти направил ? Взех си дивидента от монбат, софарма и атера

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                          Ако кварталът е газифициран - задължително печките на въглища или мазут/масла и тн - забранени. Смотаната ни кметица, която се появява само по избори отдавна трябваше да работи в тази посока. За дървата за каминка - някава яка такса тип акциз, не за друго, а да намали консумацията им.

                          Слагам входна винетка от 10 кинта на ден за всякакви коли с регистрационни номера различни от С,СА,СВ и с тези пари започвам да субсидирам газификация на домакинства. ЩЕ кажете много народ живее под наем в София и си кара колите с друга регистрация - ОК кара ги, но плаща данъци някъде си , а бълва изгорели газове в София. Въобще може да се вземат доста мерки и въздухът в големите градове ще стане значително по-чист за отрицателно време... ама трябват топки а не тикви и марионетки.
                          Берти хубаво е когато пишеш все пак да не губиш връзка с кораба майка.Има пенсионери и семейства с по ниски доходи които не могат да си позволят газ.Та викаш слагаш винетка за колите с номера извън София....Това просто ме разсмива..Аз имам имоти в София и плащам данъци а ти няма да ме пускаш без винетка ми нали веднага ще ти стоваря една лопата в главата ама веднага.Когато дойда у вас тогава може да ми слагаш винетка.Тва първо.Второ не забравяй че всички други ще сложат винетки на вашите коли и фирми.Не си от Плевен не може да правиш бизнес в града веднага ти конфискувам фирмата.Вссеки бизнес който има обекти в Плевен ще си олаща за бизнеса в Плевен.Тва второ.Трето моем да теглим една путка майна на София и да поискаме като Каталуния независимост или присъединяване към Румъния и на Джъмбото митница и граница за вас с визи.Така че преди да пишеш глупотевини вземи се замисли.Не исках толко грубо ама самочувствието ти ме дразни и дразни не само мен.Освен това ще ти дръпна шалтера от Козлодуй и ще се усмърдите за два дена.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Тъпо парче Разгледай мнение
                            Вчера каква смрад се влачеше от Красна поляна към центъра... а и в Бояна има някаква уж лъскава къща - над резиденцията, която чади оранжев пушек, който се стеле надолу с километри. Та не са само орките усмърдители.
                            Берти, баба Данче ще купува на ма***те газови котли и климатици - за екология разбираш ли. Те пък ще ги препродават, и пак ще си горят безплатното гориво. Идилия направо...
                            Ами тогава тока за месеците декември-март да се субсидира и да стане евтин.Месечната сметка за ток да не
                            превишава 100лв а тези които са на къщи да си прекарат парно на ток.
                            Last edited by Grosss; 13.11.2019, 22:05.

                            Коментар


                            • Вчера каква смрад се влачеше от Красна поляна към центъра... а и в Бояна има някаква уж лъскава къща - над резиденцията, която чади оранжев пушек, който се стеле надолу с километри. Та не са само орките усмърдители.
                              Берти, баба Данче ще купува на ма***те газови котли и климатици - за екология разбираш ли. Те пък ще ги препродават, и пак ще си горят безплатното гориво. Идилия направо...

                              Коментар


                              • Ако кварталът е газифициран - задължително печките на въглища или мазут/масла и тн - забранени. Смотаната ни кметица, която се появява само по избори отдавна трябваше да работи в тази посока. За дървата за каминка - някава яка такса тип акциз, не за друго, а да намали консумацията им.

                                Слагам входна винетка от 10 кинта на ден за всякакви коли с регистрационни номера различни от С,СА,СВ и с тези пари започвам да субсидирам газификация на домакинства. ЩЕ кажете много народ живее под наем в София и си кара колите с друга регистрация - ОК кара ги, но плаща данъци някъде си , а бълва изгорели газове в София. Въобще може да се вземат доста мерки и въздухът в големите градове ще стане значително по-чист за отрицателно време... ама трябват топки а не тикви и марионетки.
                                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                                Коментар

                                Working...
                                X