IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да се забранят ли печките на дърва в градовете ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • majnata - май 30 вата, за да не си стопи и пробие черупката ще е това, обаче с 30 вата доста яйца трябва да запуснеш че да се топлиш. Това не е проблем, но дали пак не си пробива черупка и само с 30 вата не е ясно, всъщност може и да издържи да не съм голословен и не е хубаво човек да се подиграва на някой който копае за да осигури бъдещето на всички дето си гледат кефа на живота.Много мощни реактори със сигурност са трудни за реализация и ще има работа за всички да правят реакторчета както в зората на автомобилостроенето - 30000 фирми производителки на коли, а накрая само 3. Тези реакторчета ще видят сметката на целия технически прогрес, нали сега се пеят едни песни как машините ще сменят хората и те ще останат без работа. Много вода ще трябва да изтече по Дунав такива реакторчета да почнат да ги правят автомати и да ги палят и да обучават тези които ще си служат с тях . Нямат нищо общо със смартфоните. На реакторчетата производителките трябва да са милиони и над 10.
    Last edited by supertrader; 08.01.2018, 18:31.
    D.Y.F-091066

    Коментар


    • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
      Trakatrak' - нищо няма да им окапе, на никой не му капе нищо като се грее на слънце Проблема им е че печките прегарят обаче те упорито продължават на същия принцип да ги правят - Роси го е докарал до печка колкото яйце от кокошка.
      Браво трейдър ... ше си я мушна у джоба !

      Коментар


      • Trakatrak' - нищо няма да им окапе, на никой не му капе нищо като се грее на слънце Проблема им е че печките прегарят обаче те упорито продължават на същия принцип да ги правят - Роси го е докарал до печка колкото яйце от кокошка.

        D.Y.F-091066

        Коментар


        • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

          ...дюлева рикия ... а ...
          Ааа, не, тя е кът. Не е за масова консумация.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

            Студен термоядрен.... та хем да им е студено, хем косата да им окапе.
            ...дюлева рикия ... а ...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

              Добре де , с какво да се греят 'орицата ...айде дай предложение ...
              Студен термоядрен.... та хем да им е студено, хем косата да им окапе.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                Много е казано и написано по темата, а истината е, че София е тотално село, в което всеки си прави каквото си иска и никой не го еВе какво става. Точно като с кучкарския проблем, който съществува само и единствено в София.
                По темата - прибирам се в петък вечер в "елитния" си квартал, не съм се прибирал от 10-на дни вкъщи. Отварям прозорците да прветря и влезе такава смрад, че ум да ти зайде, директно затворих и пуснах климатиците на Pure режим. Да се отбележи, че около мен няма нито цигански гета, нито тец...

                На всички привирженици на кюмюра и дръвата мога да им пожелая само едно - да си заведат най-близките до комина, от който излизат л@йнтаа им, и да дишат, дишат, дишат - само тогава могат да разберат какво причиняват на останалите хора. И не, бедността не е оправдание. Никакво!!!

                П.С. Бях във Велинград - ми и там не е съвсем китка, нищо че горят само дърва. Смрадта си е смрад, независимо от огромното количество борови гори наблизо. Във Велико Търново е същото, Враца, Видин, Благоевград, Плевен - абсолютно същата смрад. "Романтика"...
                Добре де , с какво да се греят 'орицата ...айде дай предложение ...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                  Много е казано и написано по темата, а истината е, че София е тотално село, в което всеки си прави каквото си иска и никой не го еВе какво става. Точно като с кучкарския проблем, който съществува само и единствено в София.
                  По темата - прибирам се в петък вечер в "елитния" си квартал, не съм се прибирал от 10-на дни вкъщи. Отварям прозорците да прветря и влезе такава смрад, че ум да ти зайде, директно затворих и пуснах климатиците на Pure режим. Да се отбележи, че около мен няма нито цигански гета, нито тец...

                  На всички привирженици на кюмюра и дръвата мога да им пожелая само едно - да си заведат най-близките до комина, от който излизат л@йнтаа им, и да дишат, дишат, дишат - само тогава могат да разберат какво причиняват на останалите хора. И не, бедността не е оправдание. Никакво!!!

                  П.С. Бях във Велинград - ми и там не е съвсем китка, нищо че горят само дърва. Смрадта си е смрад, независимо от огромното количество борови гори наблизо. Във Велико Търново е същото, Враца, Видин, Благоевград, Плевен - абсолютно същата смрад. "Романтика"...
                  Грую, в Редута парно има по периферията и е вкарано към някои по-големи кооперации във вътрешноста. Къщите и малките кооперации са на камини с водна риза или котли на въглища. Когато си купувал жилище преди 10-15 години да беше проучил. Ако искаш чист въздух, трябва бегаш. Може би Изток, Изгрев, Дианабад. У село Редута, населено навремето с бежанци от Македония и със селани от чашката на язовир Искър, разбиране не може да чакаш. Ще те пратят на.... ПодУяне.

                  Коментар


                  • Грую Груев - преди 2008.ма година такава смрад ли беше, силно се съмнявам че горят дори дърва а не по лоши работи. Защото тука мирише на гуми в града и чат пат някоя пожарна прехвърча.Бедността е много голям проблем.

                    D.Y.F-091066

                    Коментар


                    • Много е казано и написано по темата, а истината е, че София е тотално село, в което всеки си прави каквото си иска и никой не го еВе какво става. Точно като с кучкарския проблем, който съществува само и единствено в София.
                      По темата - прибирам се в петък вечер в "елитния" си квартал, не съм се прибирал от 10-на дни вкъщи. Отварям прозорците да прветря и влезе такава смрад, че ум да ти зайде, директно затворих и пуснах климатиците на Pure режим. Да се отбележи, че около мен няма нито цигански гета, нито тец...

                      На всички привирженици на кюмюра и дръвата мога да им пожелая само едно - да си заведат най-близките до комина, от който излизат л@йнтаа им, и да дишат, дишат, дишат - само тогава могат да разберат какво причиняват на останалите хора. И не, бедността не е оправдание. Никакво!!!

                      П.С. Бях във Велинград - ми и там не е съвсем китка, нищо че горят само дърва. Смрадта си е смрад, независимо от огромното количество борови гори наблизо. Във Велико Търново е същото, Враца, Видин, Благоевград, Плевен - абсолютно същата смрад. "Романтика"...
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • - Тец на газ е нещо неефективно, защото да се пренася топлоенергия не е ефективно а по добре газ. Абсолютно всичко е направено ако някой иска да се топли на газ.Искаш да кажеш прекарват ти го безплатно парното и после вече искаш..неискаш плащаш ?
                        D.Y.F-091066

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                          Grosss - мисля че във всички големи и дори в малките градове има прекарана газ, но не се ползва защото не е по джоба на българите. Държавата това трябва да оправи като се намалят данъците хората ще имат повече пари в джобовете си. При тези европейски данъци и над 6 до 12 ПЪТИ по ниски доходи напълно естественно е газта да се продава в Европа от която България реално не е никаква част.
                          Говоря за друго ,една ТЕЦ на газ която да топли градовете .Прекарването на парно да е сметка на бюджета и си плащаш всеки
                          месец сметката за парно и топла вода както е в северните държави.Така и горите няма да се секът и
                          замърсяването ще намалее в пъти.
                          Last edited by Grosss; 06.01.2018, 12:33.

                          Коментар


                          • Grosss - мисля че във всички големи и дори в малките градове има прекарана газ, но не се ползва защото не е по джоба на българите. Държавата това трябва да оправи като се намалят данъците хората ще имат повече пари в джобовете си. При тези европейски данъци и над 6 до 12 ПЪТИ по ниски доходи напълно естественно е газта да се продава в Европа от която България реално не е никаква част.

                            D.Y.F-091066

                            Коментар


                            • Според мен във всички градове и села трябва да се изгради централно парно отопление на газ.
                              Държавата с това трябваше да почне и после да санира.
                              Last edited by Grosss; 06.01.2018, 07:18.

                              Коментар


                              • Както и Пловдив

                                Коментар

                                Working...
                                X