IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Изчезналите форумци!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение
    Цялата Валутна търговия изчезна заедно с участниците си! Главната заслуга за което, е на онова прекалило пернишко модерадорче фен на фалиралото цска отговарящо и за запознанствата в несъщестуващото а-ха.Колко трафик загуби сайта,едва ли някой може да изчисли.....

    Очаквам новата порция изчезнали да е от Биткойна - хорото е поведено още от края на лятото,но е вярно и друго,че за там важи LIFO (Последен на Вход - Първи на Изход).
    Лелееее,и тука криптохейтъри.....
    Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

    Коментар


    • Цялата Валутна търговия изчезна заедно с участниците си! Главната заслуга за което, е на онова прекалило пернишко модерадорче фен на фалиралото цска отговарящо и за запознанствата в несъщестуващото а-ха.Колко трафик загуби сайта,едва ли някой може да изчисли.....

      Очаквам новата порция изчезнали да е от Биткойна - хорото е поведено още от края на лятото,но е вярно и друго,че за там важи LIFO (Последен на Вход - Първи на Изход).
      Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
        и аз скърбя по много изчезнали съфорумници,
        на първо място е форумната фурия stefi, много лошо момиче.
        други които ми липсват са skeptika, avram4o, green hawk, все силни участници във ВСИЧКИ имотни теми.
        Едни идват , други си отиват...трети са изпъдени ...това е положението.

        Коментар


        • и аз скърбя по много изчезнали съфорумници,
          на първо място е форумната фурия stefi, много лошо момиче.
          други които ми липсват са skeptika, avram4o, green hawk, все силни участници във ВСИЧКИ имотни теми.
          препоръка е

          Коментар


          • Много ги нема

            Аз си дращя. Номер 16 съм.,

            Преди мен от пишещите са са само

            https://www.investor.bg/users/index/15/

            и Мариян щото е връзкар

            Коментар


            • Първоначално изпратено от arneg Разгледай мнение
              Мога да споделя,че по-голямата част от знанията си получих от форума.За каквото съм питал винаги ми е отговорено.Вярно е,не съм от активните форумци и това може да ме е спасило от заяждане.Благодаря на всички които са ми помагали.
              ФорОмът е като Дунава ... голема река , в която плуват всякакви неща ... някои са полезни , други цапат...

              Коментар


              • Мога да споделя,че по-голямата част от знанията си получих от форума.За каквото съм питал винаги ми е отговорено.Вярно е,не съм от активните форумци и това може да ме е спасило от заяждане.Благодаря на всички които са ми помагали.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Nikoj Разгледай мнение

                  Дойдох наскоро, но следя форума от самото начало.
                  Някога имаше взаимопомощ и познание, сега само се дразним едни други.
                  Но така е по форумите на целия свят.
                  Аз съм научил доста неща от форума,верно е, че спама и киселите хора са повечко от преди,но това е отражение на обществото ни...
                  Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                    Всичко с времето си...
                    за това пък дойдоха млади и нови...
                    Важното е нивото да не пада!
                    Дойдох наскоро, но следя форума от самото начало.
                    Някога имаше взаимопомощ и познание, сега само се дразним едни други.
                    Но така е по форумите на целия свят.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                      Всичко с времето си...
                      за това пък дойдоха млади и нови...
                      Важното е нивото да не пада!
                      Да бе. Да. 

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Факушкa Разгледай мнение
                        И ЛУК го няма.
                        Избичен яко, не може да седи и да лежи от болка, И от толкова стоене в партер така се е уморил, така му се спи, че даже вече не може и да чукне няколко клавиша пред компа.


                        ПС
                        Вижда се от 3800 километра.
                        Еее те тоя тигър Люк Скайуокър къде ми обесняваше 2014 след КТБ че борсата нямала да падне.Ей какви хора каква наивност познава БФБ.
                        Last edited by Ташунко със сапа; 08.01.2018, 08:00.

                        Коментар


                        • Всичко с времето си...
                          за това пък дойдоха млади и нови...
                          Важното е нивото да не пада!
                          Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                          Коментар


                          • Питания на колега ме върнаха във времето на регистрация. Даже бях забравил, че след пореден ъпдейт смениха и датите на регистрация...
                            Та - къде са Хана, Пепи, Вятъра, в ново време споменЪ?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от meche_cveti93 Разгледай мнение
                              Ами и двамата бяха яростни антифенове на ЕУБГ и бяха един след друг....Фактс се отказа и после дойде Форекса . В мойте постове винаги съм го наричал Фактс и той не е отричал а в началото даже и потвърди че е той.
                              Стилът на двамата беше съвсем различен. Форекса беше елементарен пич, който написа маса тъпотии. А Фактс не е бил баннат - какъв е смисъла да се регистрира с нов ник и да потвърждава, че е той. Нещо бъркаш.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Гари Разгледай мнение
                                Facts и Forex Master определено не бяха един и същ човек.
                                Ами и двамата бяха яростни антифенове на ЕУБГ и бяха един след друг....Фактс се отказа и после дойде Форекса . В мойте постове винаги съм го наричал Фактс и той не е отричал а в началото даже и потвърди че е той.

                                Коментар

                                Working...
                                X