IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Българи-пазете се от Виваком

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Мръсници са. Ползвам услугите им повече от 40 години (с БТК), но ще се махам от тях.
    Мръсници са!

    Коментар


    • Много са наред хората.

      На мен например споменатата "тарикатска" компания ми начисли неустойка на изтекъл договор.

      Първоначално изпратено от INSIDER-A
      Вие наред ли сте?!?!?

      Първо, някой пусна тема "М-Тел мошенници", после "Глобул ни мамят", сега и "пазате се от Виваком". Някой няма ли да предложи "алтернатива"? Или да се връщаме към пощенските гълъби?

      Коментар


      • Тези работят като за последно. Години плащам фирмен телефон с интернет. Миналата седмица отивам да платя фактурата си получена в началото на месеца и ми скат 10 лв. повече от фактурираното. Казвам им, че по фактура имам по-малко. Казва ми: Господине, донесете фактурата тук не можем нищо да видим. Когато занесох фактурата ми дадоха касова бележка за сумата от фактурата. Това ми се случва за първи път до сега. Явно работят - ако мине - мине и завличат като за последно. Сърдете се на умниците от НДСВ! Продадоха БТК за Жълти стотинки. Сега работи Виваком, а техници, поддръжка и т. н. са работници на Алкател - аутсорсинг му вика Б. Б.[/quote]

        Коментар


        • ...нета им е пълан шит, пълллен!Вече не си спомням колко пъти се рестартира модема на ден, факинг шит!Бягайте от там не си струва нервите...факинг шит!
          自由西藏

          Коментар


          • Първоначално изпратено от zaho
            Първоначално изпратено от INSIDER-A
            Вие наред ли сте?!?!?

            Първо, някой пусна тема "М-Тел мошенници", после "Глобул ни мамят", сега и "пазате се от Виваком". Някой няма ли да предложи "алтернатива"? Или да се връщаме към пощенските гълъби?
            ужасното е че независимо дали гърци австриици или квито и да били
            се побългаряват веднага щом стъпят в БГ. затова / жесток контрол
            с ЕРПтата е същата помия
            Няма разлика: и едните, и другите са лайнари. Вижте само и лихвите по кредитите в управляваните от ромеи и ай-сиктирий-ци банки. Лайнарщината им се доказва и от факта, че, водени от смотаното си, надуто его, не влязоха в контакт, да се информират по наистина сигурната и ефективна система за разплащания, с която могат да хванат допълнително стотици милиони годишно /видиш ли, идвало от "непознат досега субект", а не от някоя банка - само, колко са снобари, а! - с това могат да се похвалят/ и сега, да "компенсират", кокошкарски се ровят из баберката.
            И кокошкари още, освен лайнари. И едните, и другите, и третите.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от INSIDER-A
              Вие наред ли сте?!?!?

              Първо, някой пусна тема "М-Тел мошенници", после "Глобул ни мамят", сега и "пазате се от Виваком". Някой няма ли да предложи "алтернатива"? Или да се връщаме към пощенските гълъби?
              ужасното е че независимо дали гърци австриици или квито и да били
              се побългаряват веднага щом стъпят в БГ. затова / жесток контрол
              с ЕРПтата е същата помия

              Коментар


              • заплатата се формира от твърда малка сума и бонуси за всяка услуга/стока,оборот/ която пробутат на клиентите това си е нормално за всяка фирма не ми харесва но е факт
                "Бог е създал човека, а Самуел Колт ги направи равни"...

                Коментар


                • Вие наред ли сте?!?!?

                  Първо, някой пусна тема "М-Тел мошенници", после "Глобул ни мамят", сега и "пазате се от Виваком". Някой няма ли да предложи "алтернатива"? Или да се връщаме към пощенските гълъби?
                  МНЕНИЕТО МИ (в никакъв случай) НЕ Е ПРЕПОРЪКА ЗА ПОКУПКА ИЛИ ПРОДАЖБА НА ЦЕННИ КНИЖА

                  Коментар


                  • Не помня точно как бяха договорите им, но мисля, че имаше клауза за прекратяване ако няма техническата възможност да ти се предостави услугата.

                    Можеш да се оплачеш и през КЗП. Чел съм няколко случая, в които отсъждат срещу тая шайка кретеноиди.
                    ""\_(o.O)_/""

                    Коментар


                    • И аз се опарих миналия месец. Платих си месечната такса на стационарния телефон в каса на Виваком в Кауфланд в Младост. Какво се оказа после, в следващата фактура ми начислили и предишното плащане, като стари задължения. Моя грешка бе, че не си пазех касовия бон и така им платих два пъти по 15 лева. Пазете си боновете!

                      Коментар


                      • vivacom = БТК

                        А мотото на БТК винаги е било:

                        "БТК Disconnected People"

                        Няма какво повече да се каже за тази компания !

                        Коментар


                        • Точно си поръчвах от виваком същата услуга. Смятам да подпиша договора чак като ми дадат устройството.

                          Коментар


                          • Българи-пазете се от Виваком

                            Не зная, кой допусна тази компания на българския пазар,но аз съм страшно отвратена от техните измами.Ще Ви кажа какво се случи с мен и след като го споделих с приятели разбрах,че не съм единствената ИЗМАМЕНА от виваком и бтк.Трябваше ми алтернативен интернет като резерв,ако спре евентуално ток или се получи нещо друго и да ми подне кабелния интернет.Спрях се на промоцията от виваком за 750 МБ за месец срещу 10 лева,към нея трябваше да получа устройство-безплатно (както пишеше в промоцията)за включване на картата към компютър.Платих си чинно сумата по договора,но съвсем културно ме помолиха да изчакам за устройството два дни тъй като нямали в наличност.Отидох отново след два дни,казаха ми -още не е пристигнало елате след нови два дни................. и така продължи 17 пъти унижение-аз отивах до магазина и те ме посрещаха усмихнати и ме пренасочваха за нови два дни.Обадих се на оператора,след няколко прехвърляния ми казаха,че не могат нищо да направят,като казваха ,че съм права ,но това е.Сметката по договора върви вече втори месец аз разбира се плащам,последно от магазина ме "посъветваха" да си закупя нужното устройство за да мога да ползвам "промоцията".Това е ВИВАКОМ-ПАЗЕТЕ СЕ!!!Ако има и друг изгорен от ВИВАКОМ моля пишете за да предпазим и другите българи.
                          Working...
                          X