IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Българи-пазете се от Виваком

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • и да получиш +150 лв съответно върху него и ДДС към месечната си фактура, а те ти обясняват че това е дарение от теб... Не че се почувствах приятно, но... имате ли техници на адреса по ваше желание,желателно е да им стоите/дишате във врата и да замервате всички метри вложен кабел и материали, всички действия. Плътно до тях, ако трябва снимайте на клип...иначе ще имате удоволствието +150 +ДДС

    Коментар


    • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение
      Дааа, и аз съм пострадал клиент на нет1, закупен от виваком... Отваря се ниша за нови оператори, защото този олигопол не кефи хората.
      Извиване на ръце да минеш към услугата на Виваком, Нет 1 реално го няма

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

        Сателитен интернет съм слагал 2000г в нов български и училището до него. Голяма мизерия - тука има тука няма.
        А сателитни телефони има от по рано. На еверест от 80-те съм сигурен че ги ползват
        Да, то и ел колички е имало столетие преди Мъск, но той ги измагери да се продават в количества. Иридиум така и не стана масов. Мъск ще направи масови тези спътникови комуникации. И ще ни отърве от робството на родните монополи.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение
          Най-накрая дойде спасението от монополистите
          Жив и здрав да е Мъск!
          Сателитен интернет съм слагал 2000г в нов български и училището до него. Голяма мизерия - тука има тука няма.
          А сателитни телефони има от по рано. На еверест от 80-те съм сигурен че ги ползват
          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

          Коментар


          • Най-накрая дойде спасението от монополистите
            Жив и здрав да е Мъск!

            Коментар


            • Страшно разочарование, а Нет1 си бяха чук!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение
                Дааа, и аз съм пострадал клиент на нет1, закупен от виваком... Отваря се ниша за нови оператори, защото този олигопол не кефи хората.
                Няма спасение. Поне не и с тази комисия за защита на конкуренцията. Първо станах клиент на Мегалан. Купиха ги Ментел. Преместих се в Нет1. Купиха ги БТК. Сега какво да правя?!? Ще чакам Старлинк на Мъск!!!
                Last edited by anonymous6718; 16.02.2022, 18:39.

                Коментар


                • Дааа, и аз съм пострадал клиент на нет1, закупен от виваком... Отваря се ниша за нови оператори, защото този олигопол не кефи хората.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от cloxy Разгледай мнение
                    Откакто Vivacom купиха NET1, където бях, започнаха само проблеми. А днес тотално решиха да ми спрат Интернета, месец и половина преди да изтече предплатения ми договор. Ето цялата история:
                    https://toshkov.com/vivacom/
                    Поздравления за блога Ви! Преди някоя година бях редовен читател. Тия дни ще наваксам изпуснатото.
                    Оплаквате се от Виваком, обаче при мен се представят по-добре от А1, с които се разделихме най-вече заради услугите им заспали в минимум предходното десетилетие. Аз съм извадил късата клечка при А1, Вие при Виваком. Олигополния модел няма да доведе до добруване на клиентите.
                    Мен ме издразни това, че Виваком ми вдигнах таксата. Инфлация - добре, повече разходи-добре, ама като е така как продължавате да продавате същите пакети на предишните цени, като за старите си клиенти сте вдигнали цената?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от cloxy Разгледай мнение
                      Откакто Vivacom купиха NET1, където бях, започнаха само проблеми. А днес тотално решиха да ми спрат Интернета, месец и половина преди да изтече предплатения ми договор. Ето цялата история:
                      https://toshkov.com/vivacom/
                      И аз бях клиент на НЕТ1. След като ги купиха от Виваком се почна със спиранията. Последното беше ДВЕ седмици. Попитах за компенсация. Отказаха ми с мотива, че компенсират само за спиране на услугата от повече от 10 дни. Но 10 работни, а спирането беше по коледните празници и не се събирали толкова...

                      Коментар


                      • Откакто Vivacom купиха NET1, където бях, започнаха само проблеми. А днес тотално решиха да ми спрат Интернета, месец и половина преди да изтече предплатения ми договор. Ето цялата история:
                        https://toshkov.com/vivacom/

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
                          Еххехехеххе, мен още Мтел си ме тупаха с по два лева всеки месец
                          И продължават да го правят, след като излезе сметката всеки ден начисляват някакви стотинки, докато не се плати.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от zepter Разгледай мнение
                            Някой знае ли от кога мобилните оператори са запонали да начисляват пари за просрочени фактури?
                            Водят го такса -включване .За да не е лихва

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от zepter Разгледай мнение
                              Някой знае ли от кога мобилните оператори са запонали да начисляват пари за просрочени фактури?
                              Еххехехеххе, мен още Мтел си ме тупаха с по два лева всеки месец

                              Коментар



                              • Някой знае ли от кога мобилните оператори са запонали да начисляват пари за просрочени фактури?

                                Коментар

                                Working...
                                X