IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Открито писмо до управителния съвет на Investor.bg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ще го кажа по-меко: Основателна е критиката Матеева, колкото и да ме дразни по една друга линия.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Todor Sabev
      Имотите в София с 20 процента на горе до есента 2020 и не се шегувам.
      Короната няма ли да ги смъкне първо?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от R1a1 Разгледай мнение

        Тайното мото на Мосад е By Way of Deception.
        https://en.wikipedia.org/wiki/By_Way_of_Deception

        Мъни е агент на Мосад! Той нарочно те дразни, та да разкриеш колкото може повече от тайното знание.
        +100

        Коментар


        • Първоначално изпратено от start Разгледай мнение
          Драги ми Матейко, нормално е хората да спират да пишат, когато от своя страна спираш да ги провокираш и обиждаш. Жалка картинка - агресорът се прави на жертва.
          А някои от изявяващите се тук, дори истински тупаник, ще им е малко. Не можете да оцените градивното - колкото, толкова - но, лоша е не само занижената, ами и прекомерно завишената самооценка. Искат някои да ги вземат на сериозно, а сами... Работата е там, че културата на общуване изисква взаимност, ама това не достига до всички. Не е ли жалко?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            На сър Събев му е позволено да изказва такива евентуалности, ама ти да ми вменяваш на мен стряскане от мъж, пък бил той един от управляващите на STS Холдинг!?!?!? Абсурд!!!
            Затова пък, имаш моите чест и почитания. Щото си мъжко момиче. Ето, и аз определено го уважавам но, няма да си върна назад думите, че Матеев е магаре. Магаре е. Щото, воден от някакъв инат, игнорира сериозна
            ​​​​​​ бизнес възможност в сферата на дейност на холдинга си. Добро но, магаре.
            Обаче, форумът му дължи уважение. Професионално и етично. Щото, сериозните математици са рядкост.
            Last edited by Pyramid; 24.02.2020, 17:33.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Mateev
              Изводите си ги вадете самички. Аз твърдя, че Money с помощта на няколкото регистрирани свои анонимни акаунти УМИШЛЕНО прилага тролски похвати с цел да разруши нормалната дискусия на системните трейдери. Това не е поради ниска интелигентност, а поради злоба, злоба и пак злоба.

              Лъжата и измамата са неговото основно оръжие, подкрепени от злобата, заядливите постинги, подигравките на личноста основа и директните обиди. Модераторите в повечето случаи стоят пасивни поради неведоми за мене причини.
              Тайното мото на Мосад е By Way of Deception.
              The title of the book is what Ostrovsky alleges to be the English translation of the former motto of the Mossad, a phrase from Proverbs 24:6, be-tahbūlōt ta`aseh lekhā milkhamāh (Hebrew: בתחבולות תעשה לך מלחמה).
              https://en.wikipedia.org/wiki/By_Way_of_Deception

              Мъни е агент на Мосад! Той нарочно те дразни, та да разкриеш колкото може повече от тайното знание.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                На сър Събев му е позволено да изказва такива евентуалности, ама ти да ми вменяваш на мен стряскане от мъж, пък бил той един от управляващите на STS Холдинг!?!?!? Абсурд!!!
                Ни го знам кой е, ама нали трябва да му демонстрирам, какво е същински удар под кръста. Бъди горда, че те ползваме за образец.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                  Нема лошо! Щом Кака се стреска от него, да заповеда. Такива хора търсим ние.
                  На сър Събев му е позволено да изказва такива евентуалности, ама ти да ми вменяваш на мен стряскане от мъж, пък бил той един от управляващите на STS Холдинг!?!?!? Абсурд!!!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                    Не бре не си разбрал г-н Матеев от време на време слиза от Балкана с мечките у големо село демег Габрово с каручката R8 и държи речи по кръчмите за ПМО системни трейдъри стратегии и всекви такива. И за това Кака се е уплашила да не дойде и у наща кръчма.
                    Нема лошо! Щом Кака се стреска от него, да заповеда. Такива хора търсим ние.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                      Каке, да разнообразим малко клиентелата. Марандето не ти липсва? Казват, че бил нейде сред нас, ама се спотайвал.
                      Не бре не си разбрал г-н Матеев от време на време слиза от Балкана с мечките у големо село демег Габрово с каручката R8 и държи речи по кръчмите за ПМО системни трейдъри стратегии и всекви такива. И за това Кака се е уплашила да не дойде и у наща кръчма.
                      Last edited by Todor Sabev; 23.02.2020, 14:49.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        Мрънкало, ако Кръчмата се напълни с навлеци, шта държа лично отговорен.
                        Каке, да разнообразим малко клиентелата. Марандето не ти липсва? Казват, че бил нейде сред нас, ама се спотайвал.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Mateev
                          С вашите коментари всъщност дадохте доказателство, че диалозите във форума са под всякаква критика, а модераторите бездействат.

                          До момента има само един разумен коментар, и всички останали са спам или конфликтни постинги - заяждания, злоба и дори директни обиди. Все едно сме се събрали в селската кръчма, а не на страниците на един престижен форум.
                          И аз това казвам. Кръчмата е за веселба и разпускане. Сериозните теми не бива да се опорочават. Хумор навсякъде може да има, но не и непрестанни заяждания. Затова ние с Кака ТНМ сме отклонили грубите шегички и заядките към Кръчмата. За да е ясно къде им е мястото.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Mateev
                            С вашите коментари всъщност дадохте доказателство, че диалозите във форума са под всякаква критика, а модераторите бездействат.

                            До момента има само един разумен коментар, и всички останали са спам или конфликтни постинги - заяждания, злоба и дори директни обиди. Все едно сме се събрали в селската кръчма, а не на страниците на един престижен форум.
                            Господин Матеев, моите уважения, но вие не разбрахте ли, че това тука на практика не е форум? Това е икономически сайт ( портал ) с опция да се правят коментари. Не виждате ли, че самите коментари се подреждат наобратно? Изобщо е доста неудобно от техническа гледна точка да се води диалог. Наистина не е мястото тук за конструктивни или обучителни разговори.

                            Вие си направихте форум, който си изглежда много добре по моя скромна преценка. Защо обаче не си пишете там на воля? Каква е причината не ми става никак ясно? Все едно един човек да си построи къща с хубаво голф игрище. Само че вместо да си играе на него да ходи по чуждите. Там да вдига скандали, че имало кучета и деца и му пречели да си играе голфа. Давам ви подобни сравнения, за да разберете как изглеждат нещата отстрани. Вие изглежда сте умен, богат и преуспял човек, но същевременно показвате странна липса на елементарна практичност. Хвърлихте пари и усилия да си оформите хубав собствен форум. Сега обаче вместо да си го ползвате вие се хвърляте в някакви битки с вятърни мелници. Питайте всеки нормален човек и ще ви каже, че това което правите е доста излишно, неоправдано и дори адски глупаво! Ще си купя аз нова кола, но вместо да си джиткам с нея с кеф ще се качвам на чужди коли или таксита и ще се карам с шофьорите, че пушат или не карат по моя вкус.
                            Last edited by ilv323; 23.02.2020, 13:02.

                            Коментар


                            • Идеята е добра, но правата трябва да се дадат на някой безпристрастен наблюдател - примерно на Money

                              Първоначално изпратено от СХП Разгледай мнение


                              Ами, защо да е трудна-бутона би активирал модифициране на . .htaccess файла:
                              Не съм го писал аз кода, потърсих и ми падна това:

                              <Limit GET POST>
                              order allow,deny
                              deny from 192.168.1.12 - IP което ще се банва
                              deny from 10.1.1.99 - IP което ще се банва etc
                              allow from all
                              </Limit>

                              Идеята с отделен подфорум/модератор е трудно приложима, ще Ви накара да влизате в отношения с Investor, възможно е да стане, но персонална модификация, която не засяга сайта/правата на другите юзъри ми се струва по-подходяща.
                              Като го мисля, отново трябва съгласието на Investor, автоматизирано, да ти дадат IP-то, което се съмнявам, че ще направят.
                              Разбира се има начини да получиш IP-то ако влезнеш в чат и/или получиш съобщение на лични от лицето, което те дразни, но това не е по моята част.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Mateev

                                Такава една опция е трудно да се реализира като софтуер и още по-трудно е да се администрира. Има обаче една друга опция, която я имат всички форуми - създаване на раздел, който да има различни права и различни модератори от другите раздели във форума. Тази опция се настройва много лесно и е само въпрос на желание администрацията на даден форум да я използва. Не съм го писал аз кода, потърсих и ми падна това...

                                Ами, защо да е трудна-бутона би активирал модифициране на . .htaccess файла:
                                Не съм го писал аз кода, потърсих и ми падна това:

                                <Limit GET POST>
                                order allow,deny
                                deny from 192.168.1.12 - IP което ще се банва
                                deny from 10.1.1.99 - IP което ще се банва etc
                                allow from all
                                </Limit>

                                Идеята с отделен подфорум/модератор е трудно приложима, ще Ви накара да влизате в отношения с Investor, възможно е да стане, но персонална модификация, която не засяга сайта/правата на другите юзъри ми се струва по-подходяща.
                                Като го мисля, отново трябва съгласието на Investor, автоматизирано, да ти дадат IP-то, което се съмнявам, че ще направят.
                                Разбира се има начини да получиш IP-то ако влезнеш в чат и/или получиш съобщение на лични от лицето, което те дразни, но това не е по моята част.

                                Коментар

                                Working...
                                X