IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Нямам право да пиша комемтари в сайта под новините но какво съм нарушил ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Нямам право да пиша комемтари в сайта под новините но какво съм нарушил ?

    Изобщо не ме притеснява че ми е забранено да пиша комемтари защото съм наказан, не оставайте с грешно впечатление че искам да ми махнат наказанието. Но е глупаво и нередно и нелогично да ме наказват без да пише кое правило съм нарушил и къде съм го нарушил, толкова ли е трудно едно автоматично писмо да получа в което да пише причината и наказанието ? Или действате като нашето правосъдие, не е важно дали наистина някой е виновен, важно е какво ще "открият" за него...

    Това се появява когато опитам да напиша нещо "Поради нарушение на правилата на сайта нямате право да публикувате коментари.
    Обратно към сайта".
    Last edited by Shadow1; 06.09.2018, 21:04.
Working...
X