IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Изгодно ли е закупуването на имот през 2017?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

    а бе то всичко се намира, ама "кака се ожени"
    Зависи какво търсиш и за какво го търсиш. На мен цена, на която ми предлагат имотите ми изнася, но част от тях не попадат в НАТУРА, та затова ще се пазаря още известно време.
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      Хммм, времената се променят /както са рекли древните римляни/. Точно тези имоти, към каквито аз имам интерес, все още се намират.
      Времето се затопли, снегът се стопи - вземам си GPS-са с кадастралните карти и тръгвам по баирите. Не се знае от кой храст ще изскочи заека.
      Наздраве!
      а бе то всичко се намира, ама "кака се ожени"

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

        изпуснала си влака,или както каза колегата "кака се ожени"
        Хммм, времената се променят /както са рекли древните римляни/. Точно тези имоти, към каквито аз имам интерес, все още се намират.
        Времето се затопли, снегът се стопи - вземам си GPS-са с кадастралните карти и тръгвам по баирите. Не се знае от кой храст ще изскочи заека.
        Наздраве!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          До края на годината трябва да съм купила 100 дка земеделски земи, които ще са ми точно такава инвестиция. Площта на парцелите, които предлагат обаче малка /най-големия 24 дка./ и разпилени в няколко землища ... Та чудя се дали да се захващам или да продължа да си мързелувам.
          без майтап , ама мисля че там балона се наду много,сега е време да се продава

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            До края на годината трябва да съм купила 100 дка земеделски земи, които ще са ми точно такава инвестиция. Площта на парцелите, които предлагат обаче малка /най-големия 24 дка./ и разпилени в няколко землища ... Та чудя се дали да се захващам или да продължа да си мързелувам.
            изпуснала си влака,или както каза колегата "кака се ожени"

            Коментар


            • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
              Майна имам точно това,което търсиш,на 25км от Бургас,ама не си го давам

              Има и около мен,все още са добри цените,ако те вълнува -вилната зона на квартал Банево.
              Ма, ти баневски селанин ли си? Много поздрави на Манчо Дончев от негов колега. И да даде некой общински имот по посока минералните бани припечелим на негов гръб. После ще си го отлежи. А ако се дърпа, припомни му фразата на Ляпчев за кротцето, благото и малцето кютек.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                Майна имам точно това,което търсиш,на 25км от Бургас,ама не си го давам

                Има и около мен,все още са добри цените,ако те вълнува -вилната зона на квартал Банево.
                Първи въпрос ...патладжани има ли наоколо...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение

                  Ено нещо пречи ли ти на рахата......
                  Знам, знам ... Има ли несходство между пиенето и работата ... спираш за работиш.
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Майна имам точно това,което търсиш,на 25км от Бургас,ама не си го давам

                    Има и около мен,все още са добри цените,ако те вълнува -вилната зона на квартал Банево.
                    Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      До края на годината трябва да съм купила 100 дка земеделски земи, които ще са ми точно такава инвестиция. Площта на парцелите, които предлагат обаче малка /най-големия 24 дка./ и разпилени в няколко землища ... Та чудя се дали да се захващам или да продължа да си мързелувам.
                      Ено нещо пречи ли ти на рахата......
                      Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                        чувам, че и за инженери става. индустриални зони и производства + аутсорсинг.
                        Още по добре...да ги комбинирам нещата че то без часпром не става .

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                          Е тогаз веднага връщам...спя с детската учителка , ама само затуй да купувам у Бургаско...Пловдивско май е по добре за животновъди .
                          чувам, че и за инженери става. индустриални зони и производства + аутсорсинг.
                          препоръка е

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                            и ти имаш едно посягане...
                            аз не продавам.
                            Е тогаз веднага връщам...спя с детската учителка , ама само затуй да купувам у Бургаско...Пловдивско май е по добре за животновъди .

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                              Грешна крачка...към потенциалния клиент ако подходиш с бъзик , губиш само ти...
                              и ти имаш едно посягане...
                              аз не продавам.
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                                Покупката на имот винаги е била добра инвестиция в дългосрочен план.

                                Много е важно, обаче с каква цел се взима-за живеене,за отдаване,или просто да се вкарат едни пари някъде,където ще са на сигурно.

                                Друг момент е финансирането му-кеш,на лизинг,на кредит.
                                В различните случай е различно.
                                В портфолиото си всеки уважаващ себе си бизнес човек трябва да има имот.
                                До края на годината трябва да съм купила 100 дка земеделски земи, които ще са ми точно такава инвестиция. Площта на парцелите, които предлагат обаче малка /най-големия 24 дка./ и разпилени в няколко землища ... Та чудя се дали да се захващам или да продължа да си мързелувам.
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X