IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Харесва ли ти новия интерфейс на форума?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • използвам Google Chrome и нямам абсолютно никакви проблеми при отваряне на теми и т.н, при мен всичко работи нормално...успех

    Коментар


    • При мен на Вивалди скапаният форум съвсем се бъгна - сега зелената заглавна лента ми стои неподвижна, а под нея започна да изскача постоянно някаква сива празна лента
      :
      Click image for larger version

Name:	Untitled_cr.jpg
Views:	1
Size:	29.9 КБ
ID:	3144057


      Край! Дърпам му шалтера на тоя тъп, недодялан форум и повече не мисля да си мъча нервите с глупости. След една година ако го пооправят, може да се регистрирам пак.
      ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

      Коментар


      • Първоначално изпратено от stone-bi Разгледай мнение

        Вече няма нежелани, ще търпиш на всички глупостите
        Язък! Каква хубава колекция беше, към 40 парчета се бяха събрали.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от winner Разгледай мнение
          Майната му на интерфейса, ама къде ми е списъка с нежеланите потребители?
          Вече няма нежелани, ще търпиш на всички глупостите

          Коментар


          • Първоначално изпратено от winner Разгледай мнение
            Майната му на интерфейса, ама къде ми е списъка с нежеланите потребители?
            Къде е списъкът с нежелани потребители?
            ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

            Коментар


            • Майната му на интерфейса, ама къде ми е списъкът с нежелани потребители?
              Last edited by winner; 23.11.2016, 13:55.

              Коментар


              • Ха, аз имах обратния проблем..... само тук не можех да влизам и в Политика без бъг... другите работеха... е работят хората и отстраняват проблемите, благодарности и успехи

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Nikodim Разгледай мнение
                  От настолно РС / Уиндоус / не ми отваря темите с изключение само на тази тема за новия интерфейс. ДОКОГА ???
                  Пробвай да влезеш инкогнито или прайвет.
                  Докато им дойде акъла.

                  Коментар


                  • От настолно РС / Уиндоус / не ми отваря темите с изключение само на тази тема за новия интерфейс. ДОКОГА ???
                    Не препоръчвам никому нищо.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение
                      Развали къща, направи колиба - това се получи тук!
                      +++
                      Колибата каквито и подобрения и украси да и сложат - пак ще си е колиба.
                      Да си ни върнат къщата, некадърници...

                      Коментар


                      • Не се различават цветовете на прочетена/непрочетена тема.
                        Толкова ли е трудно да се оправи това?
                        The strongest stand last.

                        Коментар


                        • Аз форума мога да го чета само през телефона / Андроид /.
                          От настолно РС / Уиндоус / не ми отваря темите с изключение само на тази тема за новия интерфейс.
                          По темата - не ми харесва изобщо. Върнете старата визия , уволнете "специалиста" и да ви върне парите ако сте му платили.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                            Оставам с впечатление, че е шеф на екипа по обновлението. Освен ако е някой "и сам воинът е воин" в ит-окопите.
                            Със сигурност "мозъка" на обновлението се нуждае от обновление.

                            Investor, рано или късно ще стигнете до извода, да наемете други хора, за да се справят с проблема.
                            Аз услужливо ви го поднасям от сега предложението. Батака е пълен, без надежда за почистване, а и тази платформа......
                            The strongest stand last.

                            Коментар


                            • Откриването на полето за писане при използване на телефон е почти невъзможно.
                              The strongest stand last.

                              Коментар


                              • Появата и скриването на логото на сайта при скролване,ползвайки телефон е адски досадно и пречещо!
                                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                                Коментар

                                Working...
                                X