IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Харесва ли ти новия интерфейс на форума?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
    Бойчо Попов - хубаво ми пишеш лични и ми искаш моба за връзка, само дето не мога да ти отговоря, защото системата казва, че не можеш да получаваш съобщения. Жоро Бисерински или Мариян Йорданов може би ми имат телефонът, питай тях, освен ако не си разрешиш съобщенията, та да мога да ти отговоря.
    Много се извинявам за този пропуск. Освен това мисля, че решихме проблема и би трябвало да влизаш във всички теми. Поздрави, Бойчо

    Коментар


    • На мен ли ми се струва, че намаля активността на форума. Дори и заклетите анонимни драскачи се отказаха. Така ли е?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
        Бойчо Попов - хубаво ми пишеш лични и ми искаш моба за връзка, само дето не мога да ти отговоря, защото системата казва, че не можеш да получаваш съобщения. Жоро Бисерински или Мариян Йорданов може би ми имат телефонът, питай тях, освен ако не си разрешиш съобщенията, та да мога да ти отговоря.
        The strongest stand last.

        Коментар


        • Маранди, поздравления за книгата.

          Инвесторе, заставам твърдо на позицията на бате пешо - АМНИСТИЯ ЗА СТАРИТЕ НИКОВЕ!
          СЕРИОЗНО, ТАКА ИЛИ ИНАЧЕ ПИШЕМ ТУК, АКО ДАДЕТЕ ПРАВО НА ВСЕКИ ДА СИ ИЗБЕРЕ НИКА, МИСЛЯ, ЧЕ ЩЕ СЕ ОГРАНИЧИМ ДОСТ АС ПРОСТОТИИТЕ.
          сори, забравих главните а не ми се трие.
          препоръка е

          Коментар


          • Бойчо Попов - хубаво ми пишеш лични и ми искаш моба за връзка, само дето не мога да ти отговоря, защото системата казва, че не можеш да получаваш съобщения. Жоро Бисерински или Мариян Йорданов може би ми имат телефонът, питай тях, освен ако не си разрешиш съобщенията, та да мога да ти отговоря.
            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

            Коментар


            • Първоначално изпратено от gigov Разгледай мнение

              Аз се логвам от Шумен. И не мога да вляза в никоя друга тема, освен тази и в Политика. При това с нов ник. В моя си не мога да вляза, тоест ми е загубена цялата история и всичко, което съм запазил в съобщения. Идиотия.
              На всичкото отгоре не мога да вкарам в "игнор" тролове като.... те си знаят, лясковския и други. И се налага да им виждам простотиите. Да им го таковам на новия форум!
              Аз пък с влизането нямам никакви проблеми и не съм имал.Проблем е че не дават амнистия и не искат да ми върнат името Бате Пешо.Бойчо ше ти простя новата визия ако ми върнеш името.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                пичове, не, че нещо ама някой наскоро тук спомена, че сайта работи зле ако се логваш от НЕокръжни градове...
                ще наблюдавам, от кои никове идват оплакванията )))
                Омръзна ми да се обяснява, но сайт на книгата ( проект ) е с капацитет 10 хил. души в секунда от всяка точка на света.

                П.П. Благодаря на моите ИТ и си представям да деля трафика на НЕокръжни градове/села по света.

                А, бе вие вярно сте изперкали яко. Искаш ли да ти пусна статистика за чужбина как хората си влизат и харесват нещата? ( без да ги питам дали са от село или от град и от кой континент са ).

                Ма'а ви откачена, дето в Китай на 2 милки казват село, а тук сте се насрали с тия определения кой какво е. Какво ще бъде Софето според Китай ( риторично )?
                Last edited by marandi; 29.11.2016, 00:13.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                  миранда, не се впрягай, бъзиках се ))
                  кажи нещо за бг империята как ше ги мачкаме
                  Миранда, колкото пъти е драснала тук, толкова в пъти е скочил трафика на форума.

                  Как да обясня, че ще правя представяне на книга в няколко страни едновременно? Мислиш ли, че част от твоите кухи лейки, които ме трият денонощно някога ще ме разберат: Какво значи БГ автор да пусне книга на няколко континента ( риторчично )?

                  Понеже ги гледам, че тук се освиниха от триене и затова питам ( светски ).

                  П.П. Как те модерира някой, който никога не е писал досега?

                  Поздрави!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                    Не стреляйте по Boicho Popov. Човекът явно прави всичко възможно. Някъде обаче се губи връзката. Имам чувството, че с Инвестора са оставили да се занимават само Бойчо и 3-4 нахъсани модератора на свободна практика. Няма го живецът от началото. Не знам на колко годинки е бил Бойчо, когато съм прописал тук, но аз съм от първия ден. Малко са останали от тогава. Теми с много живот, най-големите в интернет пространството, в момента са на 15-та страница. Няма тема "Валутна търговия", за сметка на това рекламите на 5 посредника си джуркат на екрана. Просташки език и идиотия в "Политика", 15 теми за имоти, едната Кръчма остана
                    Прави всичко възможно? Бойчо, след всичките сигнали, които му се подадоха: Защо ще се стигне дотук? ( ама ти вярно се базикаш яко ) - хаха

                    Кефи ме прострелното центриране по широчина на полето. Кой е писал в Политика от преди 10 дни да кажем - та ги обвиняваш?

                    Мяза ми на гумичка, търкаме и все едно нищо не е било.

                    П.П. Хората искат извинение и са прави. Как да го обясня по друг начин?

                    Коментар


                    • Лясковският нон-стоп върви с банани, Шапка Шуменска. Мога да ти извадя статистика, че след новия дизайн не мога да окрякам дори ден-два.

                      Смешни сме такива, където мъркате? За какво, бре джанъм?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                        пичове, не, че нещо ама някой наскоро тук спомена, че сайта работи зле ако се логваш от НЕокръжни градове...
                        ще наблюдавам, от кои никове идват оплакванията )))
                        Аз се логвам от Шумен. И не мога да вляза в никоя друга тема, освен тази и в Политика. При това с нов ник. В моя си не мога да вляза, тоест ми е загубена цялата история и всичко, което съм запазил в съобщения. Идиотия.
                        На всичкото отгоре не мога да вкарам в "игнор" тролове като.... те си знаят, лясковския и други. И се налага да им виждам простотиите. Да им го таковам на новия форум!
                        Last edited by gigov; 28.11.2016, 23:19.

                        Коментар


                        • ПАК не мога да влизам в нито една тема, освен в тая - поне от темите, които пробвах.

                          Ако сте решили да затриете форумът, просто го закрийте и готово. Не ни разигравайте.
                          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                          Коментар


                          • Не стреляйте по Boicho Popov. Човекът явно прави всичко възможно. Някъде обаче се губи връзката. Имам чувството, че с Инвестора са оставили да се занимават само Бойчо и 3-4 нахъсани модератора на свободна практика. Няма го живецът от началото. Не знам на колко годинки е бил Бойчо, когато съм прописал тук, но аз съм от първия ден. Малко са останали от тогава. Теми с много живот, най-големите в интернет пространството, в момента са на 15-та страница. Няма тема "Валутна търговия", за сметка на това рекламите на 5 посредника си джуркат на екрана. Просташки език и идиотия в "Политика", 15 теми за имоти, едната Кръчма остана

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение

                              След простотията с "бисквитките" и "вафлите" сега това ли измислихте защо не бачка счупения сайт?

                              НЕокръжни градове ... ( да очакваме неокръжни села и там ще ви помогна тоже кои са ).

                              .... понякога се чудя как въобще пазар ви е допуснал да присъствате на него

                              Нищо лично, просто знам как е при мен и как се правят четвърт милка посещения.

                              За година и половина само веднъж изтрих един коментар, понеже наистина беше ... неприемлив.

                              П.П. ТНМ-чева, виж си скайпа да'е ...
                              миранда, не се впрягай, бъзиках се ))
                              кажи нещо за бг империята как ше ги мачкаме
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Може да се каже,че вече нямам никакви проблеми и вече посвикнах с новия интерфейс,а винаги съм си мислел,че съм доста консервативен към новостите.....Даже...., днес забелязах една новост,има котировки в дълбочина на дружествата,след приключване на борсови ден...А за мен това е добре ,защото не съм много активен на борсата и в повечето случаи преглеждам вечер ,какво се е случвало и горе-долу ,какви са настроенията на "играчите " за следващия ден....Но след като има все още толкова оплаквания от колегите,редно е Инвестор-а да направи всичко възможно форумът да възстанови за всички колеги нормалната си работа.....Както написа Груев,форумът ни е като дете....Ще е много жалко да го няма...Макар че не познавам огромната част от пишещите тук,аз лично,много от тях ги чувствам ,като близки познати.....

                                Коментар

                                Working...
                                X