IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Краткосрочна инвестиция от 10000 лв

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от dansimens Разгледай мнение
    Сега са 45 долара...Освен това за тази година си запазиха дивидента от 94 цента на акция, което прави към 8 % доходност.
    А?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение
      Вече си с 10% напред с материала
      Sapienti sat - На разбиращия (и малко) му е достатъчно.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от blackaquarius Разгледай мнение
        Кво ги мислите 10000! Аз толкова изхарчих,от когато е темата.Стискай ги ,ако са ти скъпи.Преди месец си взех 5 унции ЗЛАТО.Пука ми на шалтера за инвестиция.
        Вече си с 10% напред с материала

        Коментар


        • Първоначално изпратено от dansimens Разгледай мнение
          Аз препоръчвам акции на Royal Dutch Shell. В момента са на доста ниска цена и си заслужават като дългосрочна инвестиция. Сега са 45 долара, след 10-12 месеца ще са към 60, може и повече. Освен това за тази година си запазиха дивидента от 94 цента на акция, което прави към 8 % доходност.
          Смели прогнози. Осемте процента говорят за риск от орязване.

          Коментар


          • Аз препоръчвам акции на Royal Dutch Shell. В момента са на доста ниска цена и си заслужават като дългосрочна инвестиция. Сега са 45 долара, след 10-12 месеца ще са към 60, може и повече. Освен това за тази година си запазиха дивидента от 94 цента на акция, което прави към 8 % доходност.

            Коментар


            • Онлайн семинар "В какво може да се спестява днес" - 24 февруари

              На 24 февруари 2016 г. от 19 ч. ЕЛАНА Трейдинг ще проведе онлайн семинар „В какво може да се спестява днес“. Той е подходящ за всички хора със спестявания, които се чудят защо са ниски лихвите, в какво човек може да влага парите си и каква е реалистичната доходност, която може да очаква от различни вложения.

              Онлайн семинарът е безплатен за всички, като е необходима само предварителна регистрация с имейл адрес.

              Подробна информация

              Коментар


              • Първоначално изпратено от sssaaa Разгледай мнение
                Не бих искал да ти противореча, но всеки интерпретира входната информация по свой начин, като лично аз очаквам, че Алиансчетата ще паднат до около 130$ в някакъв момент през тази година, където смятам, че е реалната цена.
                Не бих казал това за другата ти инвестицикйка в Daimler. Там си мисля, че ще има увеличение с около 12-15% до края на 2016г.

                Ако искаш аргументи, ще трябва да ти ги споделя в някоя бирария, като започне шампионска лига
                Според мен Allianz е ного по-могъща и по-стабилна компания от Daimler.
                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                Коментар


                • Първоначално изпратено от blackaquarius Разгледай мнение
                  Кво ги мислите 10000! Аз толкова изхарчих,от когато е темата.Стискай ги ,ако са ти скъпи.Преди месец си взех 5 унции ЗЛАТО.Пука ми на шалтера за инвестиция.
                  И аз това си мислех, да си купи злато със 10 000 и каквото стане. Ако не след година, след година и половина ще го обърне и може да спечели.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от diletant Разгледай мнение
                    Абе момче, ако за един месец не успя да намериш място за 10000, какво щеше да правиш със десет пъти повече - десет месеца ли щеше да ги мотаеш?
                    Бухай някъде и след една година ни разправи колко много си спечелил. Ще ти повярваме, къде ще ходим.

                    Впрочем, успех!
                    Стига да не се обърка и да каже къде и на каква цена е влязал.Тука така се става велик инвеститор.......................в очите на слепите
                    За българина идеалното място за живот е държава с железни закони спазвани от всички но не и от него

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                      Не забравяй, че иде време за отчети и дивиденти. Аре да видим Daimler като разпределят около 3.38 кинта дивидент, а Allianz: около 7.18 - накъде ще тръгнат акциите.
                      Не бих искал да ти противореча, но всеки интерпретира входната информация по свой начин, като лично аз очаквам, че Алиансчетата ще паднат до около 130$ в някакъв момент през тази година, където смятам, че е реалната цена.
                      Не бих казал това за другата ти инвестицикйка в Daimler. Там си мисля, че ще има увеличение с около 12-15% до края на 2016г.

                      Ако искаш аргументи, ще трябва да ти ги споделя в някоя бирария, като започне шампионска лига

                      Коментар


                      • Кво ги мислите 10000! Аз толкова изхарчих,от когато е темата.Стискай ги ,ако са ти скъпи.Преди месец си взех 5 унции ЗЛАТО.Пука ми на шалтера за инвестиция.
                        Sapienti sat - На разбиращия (и малко) му е достатъчно.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                          Айде сега глупости!
                          Каква беше вероятността златото да падне до тези нива? А петрола? А среброто?
                          Несравними са и ти го знаеш. Ако добивната стойност на слузта е 25-35 кинта, откъде-накъде ще струва 125?
                          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                          Коментар


                          • Абе момче, ако за един месец не успя да намериш място за 10000, какво щеше да правиш със десет пъти повече - десет месеца ли щеше да ги мотаеш?
                            Бухай някъде и след една година ни разправи колко много си спечелил. Ще ти повярваме, къде ще ходим.

                            Впрочем, успех!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                              Да, но с различна степен на вероятност.
                              Айде сега глупости!
                              Каква беше вероятността златото да падне до тези нива? А петрола? А среброто?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                                По една, по две, по двайсет и две - по колкото: толкова.

                                Ама ще занулят на куковото лято.
                                и да удвоят пак все тая

                                Коментар

                                Working...
                                X