IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

КОЙ И КЪДЕ ХВАНА КЪСАТА КЛЕЧКА ТАЗИ ГОДИНА!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
    Няма коментари
    Значи никой никъде не е сбъркал и всички сте на печалба, така ли? Браво на вас!
    Стига си подканял другите ами кажи ти ? Или само ги лупкаш без къси клечки и при теб !

    Коментар


    • Никой не пише, защото всички четат отчети

      Коментар


      • Аз изядох гредата: https://imgur.com/a/mwTSf

        Коментар


        • Няма коментари
          Значи никой никъде не е сбъркал и всички сте на печалба, така ли? Браво на вас!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
            Някой да иска да каже нещо по темата?
            ам кво я ????

            Коментар


            • Някой да иска да каже нещо по темата?

              Коментар


              • Аз за тази година за пропуснати ползи мога да кажа само, пу пу. Не влезнах в ПИБ заради дебелото прасе, продадох ЦКБ на 1.46.... :

                Коментар


                • Първоначално изпратено от onakliev
                  Оттогава не съм имал Софарм!
                  добре те разбирам !
                  Не е препоръка... !!!
                  "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                    Сетих се за още една къса клечка която имах преди време - Българска Роза - Севтополис
                    Оттогава не съм имал Софарм!
                    Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

                    Коментар


                    • Сетих се за още една къса клечка която имах преди време - Българска Роза - Севтополис, оказа се яко къса клечка, дори след като някога имах участие в увеличение на капитала 1 акция за 3 лв. После при сливането със софарма конверсията беше грзона карина - 1,70 при собствен капитал от 2 лв.за "ценна" книга, Беше Голямо разочарование и почти подигравка с малките "партнори", които бяха наливали пари за да може компаийката да си изчисти дълговете на времето....както и да е, къси клечки е имало и ще има , ами да сме живи и здрави ние и да ги изхвърляме по-бързо от порфейлите, каро да се учим да ги усещаме по--добре
                      Не е препоръка... !!!
                      "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                      Коментар


                      • За мен "да не се развият нещата както съм ги планирал" означава да имам някаква генерална идея защо купувам/продавам дадена акция и впоследствие тази идея да се окаже грешка. Иначе това, че акцията не е мръднала докато съм я държал или че пазарът не я оценява адекватно е въпрос на стечение на обстоятелствата и донякъде шанс.

                        В тази връзка, аз мога да отбележа, че подцених интензивната конкуренция в търговията на дребно в САЩ сред специализираните вериги (Vitamin Shoppe в моя случай). Мислех си, че промоциите сред по-малки играчи на пазара, продаващи общо взето продукт-суровина, ще пресъхнат скоро, но се оказва точно обратното и даже се засилиха.

                        Коментар


                        • Abengoa -за момента

                          Коментар


                          • BSO - продадох преди поскъпването.

                            Коментар


                            • Моята къса клечка е АТЕРА. 20ст. надолу

                              Коментар


                              • За тази година нямам къси клечки още (дано така и остане до края)... иначе като цяло на БФБ - най-големите дупки са ми Еврохолд и Евроинс - продадох ги на сериозна загуба (около 60% след многогодишно осредняване) миналата година, а точно след това те се вдигнаха с по едни 60-100%. Тези мастъри във финансовото инженерство, видя ли им имената или нещо свързано с тях - даже не го и чета.
                                ++++ Tedi - поздравления за изстраданата истина в последното изречение. Това много хора могат да се поучат! ++))
                                Не е препоръка... !!!
                                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                                Коментар

                                Working...
                                X