IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бонова книжка

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • ЕкоИнвест Холдинг
    Снежанка Игнатова

    гр. София 1606,
    Бул. Ген. Скобелев № 44, ет.3
    Тел./факс 02/ 852 42 91
    e-mail: ecoinvest@fastbg.net

    Гр. Козлодуй 3320
    Ул. „Кирил и Методий” № 1
    Тел. 0973/ 850 15; 850 17
    Факс 0973/ 850 16
    e-mail: ecoinvestk@mail.bg
    http://www.infostock.bg/infostock/control/profile/HEKO

    Коментар


    • Първоначално изпратено от margo_kostova59 Разгледай мнение
      Бяхте много прави,обадих се на посочения тел. на БХК и г-жата ми отговори,че от 1998 г не са разпределяли дивиденти , защото влагали в стопанисваните предприятия
      Бихте ли ми дали координати и на Еко Инвест Холдинг АД-гр.Козлодуй и на Огоста АД-гр.Монтана?
      Не се хаби!
      Всичко свърши отдавна!!
      Наздраве...
      Наборке
      "Инвестирането" в НИ с кредит е "чиста пИчалба" или "отрицателна доходност"!!

      Коментар


      • към бонове

        Бяхте много прави,обадих се на посочения тел. на БХК и г-жата ми отговори,че от 1998 г не са разпределяли дивиденти , защото влагали в стопанисваните предприятия
        Бихте ли ми дали координати и на Еко Инвест Холдинг АД-гр.Козлодуй и на Огоста АД-гр.Монтана?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Captain Morgan Разгледай мнение
          Най-добре е да се свържете с дружеството. Незнам дали са раздавали, а и дивидентите имат 5 годишна давност, след което се връщат на дружеството.

          Наименование Българска Холдингова Компания АД-София
          Отрасъл Финансови и застрахователни дейности
          Директор за връзки с инвеститорите Глориана Георгиева
          Адрес ул. Незабравка 25
          Град София
          Пощенски код 1113
          Телефон +359 2/ 971 23 91; 971 23 92
          Интернет страница www.bhc-bg.com
          Благодаря Ви!

          Коментар


          • майка ми има акции от масовата приватизация в тоя пропаднал фонд,
            миналата година проверявах и нямаше дивиденти за взимане, то няма и от къде да доидат де
            “The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now.”

            Коментар


            • E, то е ясно какво е станало с боновете. Записала ги е в Българо-холандски приватизационен фонд, който сега се казва Българска Холдингова компания АД. Дивидентите имат давностен срок от 5г, а в последните 5, дружеството не е разпределяло такъв, значи няма какво да го търси. Остава да си осребри инвестицията чрез продажба или да чака. Ако ще продава, то цената в момента е смешна: 0,66 лв последна сделка; 0,52 лв купува в момента. Ако са били 250, сега са приравнени на 25 акции, което прави няма и 13 лв. общо при продажба. Ако е имало увеличение на капитал с безплатни акции/за каквото не си спомням/ може бройката да е по-голяма. За да се продадат трябва да се отиде в лицензиран инвестиционен посредник, но често минимумите като комисион са 10 до 20 лв за сделка, което прави операцията леко безсмислена на този етап.Дружеството в момента е на загуба, което означава че най-вероятно няма скоро да дава дивидент. Може пък да дойдат и по-добри времена за него. Имаше години, когато компанияна се търгуваше активно и на по-добри нива. Успех!

              Мнението ми не е препоръка!
              Last edited by Bango; 21.10.2015, 11:33.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от margo_kostova59 Разгледай мнение
                Здравейте, може ли да ми кажете как и къде мога да проверя за дивиденти от инвестиционните бонове.Имам бонова книжка и депозирани разписки за внесени в Българо Холандски ПФ-Българска Холдингова компания АД. Благодаря предварително!
                Боновете, кат такива не носат дивидент.
                Ако сте участвала в масовата приватизация, вече немате бонове, а акциЙ..
                Спорет депозитарките, коит имате, вижте от кое дружество са тез акциЙ.
                звЪннете на въпросните дружества, със същите въпроси.
                Успех !
                Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                Коментар


                • Най-добре е да се свържете с дружеството. Незнам дали са раздавали, а и дивидентите имат 5 годишна давност, след което се връщат на дружеството.

                  Наименование Българска Холдингова Компания АД-София
                  Отрасъл Финансови и застрахователни дейности
                  Директор за връзки с инвеститорите Глориана Георгиева
                  Адрес ул. Незабравка 25
                  Град София
                  Пощенски код 1113
                  Телефон +359 2/ 971 23 91; 971 23 92
                  Интернет страница www.bhc-bg.com

                  Коментар


                  • Бонова книжка

                    Здравейте, може ли да ми кажете как и къде мога да проверя за дивиденти от инвестиционните бонове.Имам бонова книжка и депозирани разписки за внесени в Българо Холандски ПФ-Българска Холдингова компания АД. Благодаря предварително!
                  Working...
                  X