IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
    Не разбирам злобата ти.Като не ти е интересно не влизай в темата.Защо да забраняваме?Докога с това мислене?А и не допускаш ли че друг може да иска забрана за други теми?
    Не е злоба, а недоумение.
    Когато нещо или някой са ми неприятни - вдигам си чуковете и си заминавам. Не сядам пред нечия врата да се оплаквам.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
      Нещо като политикономия, нали?

      И пак да ти насоча вниманието към името на сайта - ИНВЕСТОР.БГ, а не ПОЛИТИКОНОМ.БГ. Когато дневният оборот на Бг борсата надмине заплатите на служителите в една средна БГ Ай-Ти фирма, тогава можем да говорим за някаква връзка между политиката и борсата, съответно и икономиката.

      Предлагам на Инвестор да направи платени темите за политика. Всеки потребител да има до 2 безплатни поста дневно. Над този брой - по 50 стотинки на пост чрез СМС.

      Така и ще се разбере кои са платени и кои родолюбци, без значение на родината им.

      Пък и ако се дава процент от тези постъпления на модераторите, толкова по-добре.*

      * Не съм модератор!
      Не разбирам злобата ти.Като не ти е интересно не влизай в темата.Защо да забраняваме?Докога с това мислене?А и не допускаш ли че друг може да иска забрана за други теми?

      Коментар


      • Чудесно предложение. И за другите теми също.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
          В тази тема не пиша само аз.Ако не ти харесва каквото пиша имаш съответната опция.Аз не мрънкам.Политиката и икономиката са едно и също нещо ако не си разбрал.Съжалявам.
          Нещо като политикономия, нали?

          И пак да ти насоча вниманието към името на сайта - ИНВЕСТОР.БГ, а не ПОЛИТИКОНОМ.БГ. Когато дневният оборот на Бг борсата надмине заплатите на служителите в една средна БГ Ай-Ти фирма, тогава можем да говорим за някаква връзка между политиката и борсата, съответно и икономиката.

          Предлагам на Инвестор да направи платени темите за политика. Всеки потребител да има до 2 безплатни поста дневно. Над този брой - по 50 стотинки на пост чрез СМС.

          Така и ще се разбере кои са платени и кои родолюбци, без значение на родината им.

          Пък и ако се дава процент от тези постъпления на модераторите, толкова по-добре.*

          * Не съм модератор!
          Last edited by anon6706; 26.01.2016, 15:16.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
            Този форум е част от Investor.bg, а не от Politika.bg. По неволя на модераторите им се налага да се занимават с такива като вас - сини, червени, пембени, русофили, блондофоби, и всякакви други фили и фоби. Очаквам скоро и некрофили да се появят на хоризонта...

            Потърси си някой политически сайт с форум и си списвай в него. Само мрънкате.
            В тази тема не пиша само аз.Ако не ти харесва каквото пиша имаш съответната опция.Аз не мрънкам.Политиката и икономиката са едно и също нещо ако не си разбрал.Съжалявам.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
              На този въпрос само модерацията може да отговори
              Този форум е част от Investor.bg, а не от Politika.bg. По неволя на модераторите им се налага да се занимават с такива като вас - сини, червени, пембени, русофили, блондофоби, и всякакви други фили и фоби. Очаквам скоро и некрофили да се появят на хоризонта...

              Потърси си някой политически сайт с форум и си списвай в него. Само мрънкате.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                Защо глаголът "плюя" е с главна буква по отношение на Русия и Путин, а за останалите е само с малка?
                Някаква специална плюнка ли се използва за Путин?
                На този въпрос само модерацията може да отговори

                Коментар


                • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
                  Главните виновници за това състояние на форума са модераторите.Ако имаха еднакво отношение към всички нямаше да има проблеми.Когато се плюе България мълчат когато се Плюе Русия и Путин мълчат.Виж плювнеш ли по ЕС НАТО и САЩ веднага дум.Аз бях на косъм да се откажа.Ако пак ме баннат ще се откажа.Нека тука да останат двама трима платени и модератор който пише във форума.Много отдавна подозирам че зад ника маранди стои модератор.
                  Защо глаголът "плюя" е с главна буква по отношение на Русия и Путин, а за останалите е само с малка?
                  Някаква специална плюнка ли се използва за Путин?

                  Коментар


                  • Главните виновници за това състояние на форума са модераторите.Ако имаха еднакво отношение към всички нямаше да има проблеми.Когато се плюе България мълчат когато се Плюе Русия и Путин мълчат.Виж плювнеш ли по ЕС НАТО и САЩ веднага дум.Аз бях на косъм да се откажа.Ако пак ме баннат ще се откажа.Нека тука да останат двама трима платени и модератор който пише във форума.Много отдавна подозирам че зад ника маранди стои модератор.

                    Коментар


                    • Гаспада, няма фрублем да ме изкате за ......

                      Вие сте такива и търсите "съдружници"?

                      Направете първо къща за птиченца ( клетка ), бре. Никой не ви е искал "подкрепата"!

                      Разбрахте ли! Никой не ви е искал "акъла, подкрепа, парите" ... и прочие, за да си позволява това.

                      Някой от мурзилата да ми даде банков документ за плащане. Има 1 момче от форум и ще го включа - това е = 100 гущерес.

                      Лайте, щото аз съм налял хиляди по проекта! ( разбрах, че искате да го няма ).

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение
                        Очевидно, на акционерите тук не им пука, че лясковската богиня руши тема, след тема.

                        Много от хората тук не знаят, че преди дни тук се включи участник с ник "Чичко Паричко". Той пишеше за приноса на лясковската... за отказване на уважавани участници в темата "форекс", защото преди година въпросният вилнееше там. Форекс беше направила 100 000-ят си пост, когато въпросната лясковска примадона още я нямаше във форума!

                        После лясковската.... вилня в темата "30+" - същата участ за редовните участници.

                        Вилня и в други теми.... Отказа участниците! Завист ли е това, че тия хора не се интересуват от блога му?

                        Какъв беше смисълът? Тая лясковска.... ОЧЕВИДНО РАБОТИ с някого от модераторите. Някой от тях се облагодетелства от това, той да рекламира тук тъпия си блог, в който манипулира данни със задна дата... Когато един от модераторите се облагодетелства - той спуска надолу опорните точки...


                        На акционерите им е все тая: 50 утвърдени участници се били махнали от форума, нали все пак един нов се бил регистрирал...



                        Та, въпросът ми е следният: това ли е политиката на форума - да пускаме един абсолютен аматьор и непрокопсаник, който денонощно тормози участниците и по тоя начин създава кухи посещения, но със сигурност гони утвърдените, знаещи и можещи участници?
                        Въпросната "персона" Марандулий омерзява с поведението си, а X_Y и тук-там, още еидн-два модератора , пригласят. Помислете само: Хиената смърди, клевети, плещи едно към николко и системно индиректно е поощряван, като вместо него, модерацията притеснява нас. Отвратен съм. Да, сега го сложих в игнора си и аз но, ко го знае този непрокопсаник, какви още клевети ще насмърди, ако не го вижда човек? Ето, казвам му да дойде с милиция и прокуратура /на него и на клонинга му, "многоликия"/ и...модерацита трие мен. ЗАЩО?
                        - Само те знаят. Ние можем единствено да се досещаме. И изводите са омерзителни
                        /mikomikov, пръстът надолу не е за теб, а за тези, които насърчават това гнусно поведение/

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Pyramid
                          Всъщност, вече почнаха: Модерацията коли нас... и оставя Марандуля да мърси форума. Не се искам, като видя какви ги върши X_Y, честно. Само пост по-надолу, гушка трола Марандулла, а мен ме заличава. Излиза, тая гад е по-човек от нормалните.

                          БАН за Марандул и оставка за ятаците му !

                          Очевидно, на акционерите тук не им пука, че лясковската богиня руши тема, след тема.

                          Много от хората тук не знаят, че преди дни тук се включи участник с ник "Чичко Паричко". Той пишеше за приноса на лясковската... за отказване на уважавани участници в темата "форекс", защото преди година въпросният вилнееше там. Форекс беше направила 100 000-ят си пост, когато въпросната лясковска примадона още я нямаше във форума!

                          После лясковската.... вилня в темата "30+" - същата участ за редовните участници.

                          Вилня и в други теми.... Отказа участниците! Завист ли е това, че тия хора не се интересуват от блога му?

                          Какъв беше смисълът? Тая лясковска.... ОЧЕВИДНО РАБОТИ с някого от модераторите. Някой от тях се облагодетелства от това, той да рекламира тук тъпия си блог, в който манипулира данни със задна дата... Когато един от модераторите се облагодетелства - той спуска надолу опорните точки...


                          На акционерите им е все тая: 50 утвърдени участници се били махнали от форума, нали все пак един нов се бил регистрирал...



                          Та, въпросът ми е следният: това ли е политиката на форума - да пускаме един абсолютен аматьор и непрокопсаник, който денонощно тормози участниците и по тоя начин създава кухи посещения, но със сигурност гони утвърдените, знаещи и можещи участници?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 77 Разгледай мнение
                            Уважаеми модератори, геополитиката влияе пряко или коствено върху всеки един аспект на нашия живот.
                            В тази връзка питам: Защо заключихте темата "Геополитика"?
                            Къде да поствам сега по-сериозни и глобални неща, в темата "Политика", която някои хора превърнаха в клоака ли?
                            Ако искаш ползвай тази страница, който иска ще те намери

                            http://www.investor.bg/forum/showthr...79#p1453415548

                            В "Политика" почти не влизам, защото няма за какво, там настъпи пълна вакханалия, да не казвам оргия!
                            Last edited by Сините камъни; 26.01.2016, 02:09.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 77 Разгледай мнение
                              Уважаеми модератори, геополитиката влияе пряко или коствено върху всеки един аспект на нашия живот.
                              В тази връзка питам: Защо заключихте темата "Геополитика"?
                              Къде да поствам сега по-сериозни и глобални неща, в темата "Политика", която някои хора превърнаха в клоака ли?
                              Както и Зоополитика, Хидрополитика и т.н.
                              Причината за заключването е, че едни и същи потребители пишат едно и също в Геополитика и Политика.
                              Предупрежденията не помогнаха, въпреки търпението ни, така че това е положението.

                              Коментар


                              • Уважаеми модератори, геополитиката влияе пряко или коствено върху всеки един аспект на нашия живот.
                                В тази връзка питам: Защо заключихте темата "Геополитика"?
                                Къде да поствам сега по-сериозни и глобални неща, в темата "Политика", която някои хора превърнаха в клоака ли?
                                Ако още не сте изядени от световната финансова олигархия – просто още не ви е дошъл редът.

                                Коментар

                                Working...
                                X