IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Тежко слънце е напекло и няма кой да обясни на модераторите да си вземат малко отпуска, че взеха да се излагат. Пак да кажа - въпреки, че ме трият - Взех решение да не се занимавам с нещастната ПДНГ-АД, може да им отключат темата. Нали уж "заради мен" я заключиха? Нека я върнат на там, който смята, че е "негова". Оттеглям се от нея.
    И ОЩЕ:
    В РУБРИКАТА "СУРОВИНИ", ЦЕНИТЕ И "ДВИЖЕНИЕТО" НА ПЕТРОЛА СА ОТ МАЙ ИЛИ НАЧАЛОТО НА ЮНИ, НЕПРОМЕНЕНИ ! ! !

    Коментар


    • Добре, модерацията. То се е видяло, че ПДНГ не поема и е неспасяема. Обещавам, няма да се меся. Отключете пуста тема ПДНГ.
      The Mumy is alive, do not care about it !!!

      Коментар


      • Прочее, като удариха катанеца на темата, модераторите не удариха толкова "индивида", колкото вас. И да го, и да не го удрят, от необсъждане на тематиката, нито способностите на мениджмънта, нито ресурсите на дружеството, ще нараснат. Докога ще съм жив да ви уча?
        The Mumy is alive, do not care about it !!!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Ferry Разгледай мнение
          Здравейте,

          Бихте ли отключили темата за ПДНГ!?

          Беше прекалено да я заключвате, вместо да ни баннете един по един, ако сме попрекалили.

          Надявам се индивидът "пирамид" се е успокоил и ще се съобрази да прави коментари относно дружеството, а не научно-изследователски разработки.
          Грешката заключване на темата е на модерацията и не въпросният "индивид" е виновен за нея, а опорките на овластените да заключват. Вкарват ви в калъп да слушкате.
          ...и то, успешно.
          The Mumy is alive, do not care about it !!!

          Коментар


          • Здравейте,

            Бихте ли отключили темата за ПДНГ!?

            Беше прекалено да я заключвате, вместо да ни баннете един по един, ако сме попрекалили.

            Надявам се индивидът "пирамид" се е успокоил и ще се съобрази да прави коментари относно дружеството, а не научно-изследователски разработки.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
              Защо ми няма снощния коментар относно иван 2015. Пуска едно и също вече 5 пъти, докога ще го търпите, отделно от това инвестор пуска статия че 50% от българите са зле и са на границата на бедността, иван пише че българите са добре, всичко цъфти и върже. На кого да вярвам на вас или на иван. И това дето триете без да пишете защо го няма никъде, пишете спам или нещо такова/не е по темата, ама без да остане следа...........
              Прави се наред с неудобните, вярвай ми. Някои коментари ти ги пускаш, системата уж ги приема но, "случайно?" излизат след Х часа...ако изобщо излязат.
              The Mumy is alive, do not care about it !!!

              Коментар


              • Защо ми няма снощния коментар относно иван 2015. Пуска едно и също вече 5 пъти, докога ще го търпите, отделно от това инвестор пуска статия че 50% от българите са зле и са на границата на бедността, иван пише че българите са добре, всичко цъфти и върже. На кого да вярвам на вас или на иван. И това дето триете без да пишете защо го няма никъде, пишете спам или нещо такова/не е по темата, ама без да остане следа...........

                Коментар


                • Писаха отдавна колегите, тук се шегувахме и т.н. но, в началната страница, рубриката с цени на горивата, данните не са обновявани повече от месец. Минус за "инвестора", информацията отдавна е неактуална.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от margen Разгледай мнение
                    В "борса>компания>исторически данни", възможно ли е да се добавят брой сделки в данните за търговия, а също и седмична честота, по отношение на периодичността на данните?
                    Ще помислим за тази възможност, благодаря за предложението.

                    Коментар


                    • В "борса>компания>исторически данни", възможно ли е да се добавят брой сделки в данните за търговия, а също и седмична честота, по отношение на периодичността на данните?
                      Мненията ми не са препоръка за търговия.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от michaelis21 Разгледай мнение
                        Котировките на начална страница за Международните пазари за Европа, Азия и САЩ не са се обновявали от една седмица, толкова ли на никой от Вас не му е направило впечатление ??
                        Вече минава месец. Види се, тези неща ги управлява ръчно човек в отпуска.
                        ...или уволнен. Скрива си паролата, и резилът ясен.
                        Last edited by Pyramid; 06.06.2017, 08:05.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Ferry Разгледай мнение
                          някой знае ли, какъв е критерият за Member, Senior Member etc.?
                          аз съм си отвсякъде Junior и не ми е ясно това маркиране със звания за какво е въобще?

                          Инвестора: кратък феедбeк, моля?
                          Колко си вътрешен с модерацията.

                          Коментар


                          • Инвесторе, крайно време е да уволните някого от екипа, който поддържа сайта и по-специално профилите на компаниите. Днес публикувахте новина за дивидента на GAZ в профила на ZHBG. Колегата dex побърза да пусне цитат в темата за ZHBG. Добре, че не стана преди затварянето на търговията, щото като нищо щеше да получи едно много скъпо кафе от КАФЕНЕТО! По-старите форумци сме виждали такова нещо преди години с фалшив дивидент. СРАМОТА!
                            Click image for larger version

Name:	Capture.jpg
Views:	2
Size:	51.6 КБ
ID:	3204048

                            He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Ferry Разгледай мнение
                              някой знае ли, какъв е критерият за Member, Senior Member etc.?
                              аз съм си отвсякъде Junior и не ми е ясно това маркиране със звания за какво е въобще?

                              Инвестора: кратък феедбацк, плеасе?
                              Но феедбацк. Фуцкофф онли.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Ferry Разгледай мнение
                                някой знае ли, какъв е критерият за Member, Senior Member etc.?
                                аз съм си отвсякъде Junior и не ми е ясно това маркиране със звания за какво е въобще?

                                Инвестора: кратък феедбацк, плеасе?
                                Като разбереш, кажи и на нас!

                                Коментар

                                Working...
                                X