IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Сменете и с й в тема "Абсурд... какво прави Лукоил???" най-накрая, много ми бърка в здравето

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Innocent Разгледай мнение
      До Модераторите на Форума

      Моля да промените името на темата: "Карол Мобайл - огромната дупка в сигурността" на "Карол Мобайл'' или "Мобилно приложение - Карол" или както прецените.
      Според мен не трябва да се променя - белкем Карол се събудят .... тотално забавяне ( бесен съм като клиент) без никаква реакция/комуникация от тяхна страна!!!

      Коментар


      • Така пък звучи като реклама.

        По-добре така "По онзи въпрос..."

        Last edited by VNM; 01.11.2017, 10:11.

        Коментар


        • До Модераторите на Форума

          Моля да промените името на темата: "Карол Мобайл - огромната дупка в сигурността" на "Карол Мобайл'' или "Мобилно приложение - Карол" или както прецените.

          Коментар


          • X_Y, нарекох момъка "турист", защото сам се е определил като такъв! Справка -> профила му... Не ми пречи, че триете мнението ми. Предупредих, да се държи прилично! Лека работа!

            Коментар


            • RUBLA , можеше да итриеш целия ми пост ... Да, имаш право за колибите!
              Last edited by RUBLA; 25.10.2017, 19:38. Причина: Спазвайте добрия тон и пишете по темите...:)

              Коментар


              • Въпрос към Инвестора:
                Интересно ми е, когато китайските пари изравнят със зелените и надминат, дали ще смените цвета на форума с червен, лилав или розов, примерно? Щерките тутакси ще ви станат фенки.
                Last edited by Pyramid; 24.10.2017, 23:05.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

                  ти от персонала ли си????
                  не от персонала.
                  препоръка е

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                    модератора е обективен, стига си тролил с измислени статистики.
                    и никой не го интересува как се чувстваш, има си фейсбук за тая работа.
                    ти от персонала ли си????
                    The strongest stand last.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от gianny Разгледай мнение
                      Инвестор.бг, ...някакви безсмислици....

                      Поздрави
                      модератора е обективен, стига си тролил с измислени статистики.
                      и никой не го интересува как се чувстваш, има си фейсбук за тая работа.
                      препоръка е

                      Коментар


                      • Инвестор.бг,
                        В качеството ви на инвестиционен форум се предполага, че в споровете и обмяната на мнения тук се борави с икономически показатели. Един от вашите модератори упорито трие подобни данни, обвинява в спамене и заплашва с бан.

                        Ето какво го подразни:
                        В отговор на колаж "can you believe the people of america are this dumb ... we could be all presidents someday" публикувах

                        Експорт на високотехнологични продукти на годишна база в млрд.:
                        Китай - $554
                        Германия - $186
                        САЩ - $154
                        Корея - $127
                        Рussия - $10
                        http://data.worldbank.org/indicator/TX.VAL.TECH.CD?end=2015&start=1988 …
                        Кои са глупаците
                        Друг коментар "аз съм си екстра" се определя като "заяждане".

                        Намирам този вид модериране за глупаво и ненужно дребнаво. Тъй като е специфичен само за един от служителите ви, вярвам, че ще обсъдите и коригирате подобни прояви.
                        Поздрави

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                          Мислех че на намушкания сте дали бан поне за седмица след псувните от негова страна в темата политика, може би трябва да ви тегли по една майна и на вас за да го баннете. Засрамете се
                          Едва ли. Знаем се.

                          Коментар


                          • Мислех че на намушкания сте дали бан поне за седмица след псувните от негова страна в темата политика, може би трябва да ви тегли по една майна и на вас за да го баннете. Засрамете се

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tedi79 Разгледай мнение
                              Колеги, от 12 години чета форума, а от 10 години пиша макар и рядко..
                              Уважавам мнението на всички пишещи и съм 100% "за" това всеки да си пише каквото иска и смята че е полезен с нещо, затова и не филтрирам мнения и участници.
                              Какви ли не колоритни участници във форума имаше през тези години, не искам да ги изброявам, защото ще изпусна някого.
                              Форумът на инвестор-а всъщност е единственото (известно на мен) с по-широка аудитория място за писане за акции, финанси и инвестиции и т.н.

                              В последно време обаче чета във всички теми основно за Димитровден, Дядо Коледа, ски, шанци, дръжки, джибрета, каски и тем подобни неща.
                              Никои да не се обижда, защото това не е забележка или поучаване кой как да се изразява - само ви подканям да пишем малко по-смислени неща, които отговарят по някакъв начин на темата в която се пишат. Така форумът ще вдигне нивото, ще е по-полезен за младите колеги, които четат и обмислят да инвестират, а пък и повече от "старите пушки" ще почнат отново да споделят техните мнения.

                              Благодаря!
                              + 1

                              Коментар


                              • tedi79 , след като четеш от 12, знаеш и познаваш доста... Това, че се цитарат мнения на други никове, не означава, че младите инвеститори - кандидати да наливат едни пари..., не трябва да бъдат предупредени за рисковете..., които са на арената...!
                                Преди малко двама в хеса ми скачат с обиди и епитети, на елементарен въпрос: "Що не скача при тоя ръст на печалба?"
                                Та тук да питам и теб и тях: Ако останалия аск се лисне отгоре... дали ще остане въобще бид...???
                                Както и вчера Бенджи каза... сега е нищо... в сравнение с преди 9-10 години. Ама да се вири само главата с рогите нагоре/мечти/, отдолу потънали в кал... и не може да се мърда.../реалност/...

                                п.п. Защо сподели мнението си точно в тази тема...?

                                Коментар

                                Working...
                                X