IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение

    Аз че съм новак е ясно. Ама други имат ли този проблем?
    Да.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
      Модераторите - докога ще толерирате с бездействието си безобразното поведение на HY Spread ????
      Аз ти се възхищавам, ти ме обиждаш. Разочорован съм. А те четях с удоволствие

      Коментар


      • Модераторите - докога ще толерирате с бездействието си безобразното поведение на HY Spread ????
        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

        Коментар


        • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение

          Щото си "новичок" във форума. Това трябва да е.
          Аз че съм новак е ясно. Ама други имат ли този проблем?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
            Щото си "новичок" във форума. Това трябва да е.
            Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

            Коментар


            • Що така?

              http://prntscr.com/iz8cvo

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                Рубльов - само поучавате - аз тия дни ногократно ставам жертва на непредизвикана словесна агресия и не виждам да вземате мерки по въпросът... но спрямо МЕН незабавно се вземат такива, когато ми писне и отговоря на провокациите? Това ако не е двоен стандарт - здраве да е.
                Свестните у нас считат за луди ...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от RUBLA Разгледай мнение
                  Здравейте,

                  Ясно е, че тук в Инвестор.бг споровете могат да бъдат доста разгорещени и в това няма нищо лошо, ако разбира се не се стигне до размяна на лични обиди между спорещите.
                  Словесната агресия не може да е доказателство за богатството от знания или пък да замести липсата на самочувствие.
                  Не се поддавайте на стремителния упадък на морални ценности, продиктуван от социални норми наложени по всякакъв начин за избледняване и дори изчезването на добродетелите и човечността.
                  Моля дискутирайте културно и възпитано.
                  Напомням, че спазването на добрия тон е спазването на правилата във форума,
                  които са описани детайлно тук: http://ibg.bg/id-157/ и тук: http://www.investor.bg/users/terms/.

                  Благодаря!
                  Евала , RUBLA
                  Досега беше заради името , но след този пост , си ми още по - любимия модератор .................
                  Но съгласи се , че понякога , моралните ценности , заради опонента , могат да останат далеч и едиственото ти желание е да вкараш 3-4 бързи между скулите му .............
                  Last edited by БАЦЕ; 31.03.2018, 22:13.

                  Коментар


                  • Рубльов - само поучавате - аз тия дни ногократно ставам жертва на непредизвикана словесна агресия и не виждам да вземате мерки по въпросът... но спрямо МЕН незабавно се вземат такива, когато ми писне и отговоря на провокациите? Това ако не е двоен стандарт - здраве да е.
                    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                    Коментар


                    • Здравейте,

                      Ясно е, че тук в Инвестор.бг споровете могат да бъдат доста разгорещени и в това няма нищо лошо, ако разбира се не се стигне до размяна на лични обиди между спорещите.
                      Словесната агресия не може да е доказателство за богатството от знания или пък да замести липсата на самочувствие.
                      Не се поддавайте на стремителния упадък на морални ценности, продиктуван от социални норми наложени по всякакъв начин за избледняване и дори изчезването на добродетелите и човечността.
                      Моля дискутирайте културно и възпитано.
                      Напомням, че спазването на добрия тон е спазването на правилата във форума,
                      които са описани детайлно тук: http://ibg.bg/id-157/ и тук: http://www.investor.bg/users/terms/.

                      Благодаря!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                        само когато хвалим определен някой )))
                        а когато намекнем на намушкания герой да си гледа джендърските работи, имаме нарушение на добрия тон.
                        Абе викам си, да попитам, такова...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                          Не мога да не попитам, теб кво те бърка дали борсата работи или не?

                          УпределенУ "умен" въпрос. Де ми е тефтерът, записки да си водя?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                            Не мога да не попитам, теб кво те бърка дали борсата работи или не?

                            епа , да знае човека............дали да подхваща поредната женска от рода ти или......да си гледа графиките

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                              Модератор, да попитам нещо?
                              - Кога имаме "добър тон"? Само, когато хвалим някого ли?
                              само когато хвалим определен някой )))
                              а когато намекнем на намушкания герой да си гледа джендърските работи, имаме нарушение на добрия тон.
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                                Само да попитам - днес борсата има ли я...?
                                Не мога да не попитам, теб кво те бърка дали борсата работи или не?

                                Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                                Коментар

                                Working...
                                X