IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Златото - Балон или не ?


    Sorry, you are not authorized to view this page

    Това дава при влизане в темата ...


    Коментар


    • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение
      Г-н Попов,тествали сте във Второто издание! Ако обичате пробвайте този линк:

      https://forum.investor.bg/forum/%D0%...8-%D0%BD%D0%B5
      Здравейте, тествах и там. Също работи

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Boicho Popov Разгледай мнение

        Аз току-що тествах. Без проблем.
        Е много се излагате вече.

        Коментар


        • Г-н Попов,тествали сте във Второто издание! Ако обичате пробвайте този линк:

          https://forum.investor.bg/forum/%D0%...8-%D0%BD%D0%B5
          Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение

            Току-що разбрах,че и мен еволюцията не ме е настигнала да пиша в споменатата тема!...

            ПС:Писах "р" пред еволюцията и се получи друг смисъл,но успях да се само-модерирам....
            Аз току-що тествах. Без проблем.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
              Може таратанци....
              Току-що разбрах,че и мен еволюцията не ме е настигнала да пиша в споменатата тема!...

              ПС:Писах "р" пред еволюцията и се получи друг смисъл,но успях да се само-модерирам....
              Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Boicho Popov Разгледай мнение

                Привет,

                в темата за златото може да се влиза и пише.

                По втората тема - ще проверя утре причината.

                Лека вечер,
                Бойчо
                Може таратанци....


                http://prntscr.com/j3zec3

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Kondora
                  Някой от управата или поддръжката на сайта ще напише ли поне едно изречение , като обяснение , защо не може да се влиза в темата ''Златото - балон или не '' .......................
                  Няколко човека вече питаха - отговор - няма ............

                  И друго да попитам .........!
                  Изтрили сте ми ДВА поста , дългички , разяснителни , и ''по темата ''
                  Нито съм обидил някой , нито е имало нецензурни думи ..........напротив - информацията , касаеше търговсите войни м/у САЩ и Китай и респективно , какво би могло да бъде движението в USD/CNH.
                  E , имаше и в двата gif - ове ..........
                  Но , пише ли някъде в условията , че това е забранено................???
                  Като те дори не са изтрити по нормалния начин - с кратко обяснение отдолу .......
                  Тях - просто ги няма .......... все едно не съм ги писал изобщо !
                  Моля за разяснение по отношение на Условията и Правилата за писане , какво може ....какво неможе .........
                  Моето време е ценно ......... и не бих желал , някой или нещо да трие написато от мен , безпричинно и без обяснение ...........
                  Спорна седмица..........................!
                  Привет,

                  в темата за златото може да се влиза и пише.

                  По втората тема - ще проверя утре причината.

                  Лека вечер,
                  Бойчо

                  Коментар


                  • Инвестора-медия груп,за първи път пиша в темата ви и повода за това е,че много интересна Позиция сте заели!

                    Външно политически - няма ден в който да липсва статия за Путин (в повечето случай преписана дословно от медийните шаблони блумбърг и ройтерс, и повърхностно преведена).Тук-там за баланс но по-рядко, има статии и за Тръмп....

                    Т.е, със статиите по повод Русия и с коментарите под тях,се опитвате да трупате посещаемост!

                    От друга страна обаче, вътре във форума се придържате към обратната "логика" - всичко което е срещу сащ и ес(разбирай в полза на Русия)се санкционира в 80% от случаите!

                    На мен лично това не ми пречи - въпреки няколкото десетки поста които сте ми изтривали под етикета"неприемвливо" или "лични нападки".

                    Въпросът е,че уж принципната ви Позиция, като цяло всъщност е безпринципна!

                    Т.нар."кремълски тролове" ви формират над половината трафик.Изчезнат ли те,ще се затрият и опонентите им!

                    Прелиствайте Историята на България и се зачете в Правитеството на Иван Багрянов......

                    Ако поста не ви допада е Ваше право да го изтриете ! Дано това ви донесе и допълнително щастие....
                    Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                    Коментар


                    • Всичко опира до временни настроения..."Свободна медия"?
                      Last edited by RUBLA; 09.04.2018, 12:44. Причина: Обиди.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                        Абе я си проверете изчисленията! Софикс завършва 2017-та на 677,45 пункта. За тримесечието е надолу с над 4%

                        Хайде по-сериозно! Елементарни грешки!!!
                        Батя, съжалявам за грешката, коригирахме материала.

                        Коментар


                        • "Въпреки това българският бенчмарк остава на зелена територия за периода от началото на годината досега, като от януари до края на март се повишава с 1,33%. "
                          Абе я си проверете изчисленията! Софикс завършва 2017-та на 677,45 пункта. За тримесечието е надолу с над 4%

                          Хайде по-сериозно! Елементарни грешки!!!
                          С този си резултат показателят слиза още по-надолу в класацията в сравнение с февруари

                          Коментар


                          • Така е, но няма алтернатива. Поне за сега.

                            Да си направим друг форум, може би? Може би няма да е лош бизнес.

                            И котировки от БФБ може да измайсторим.

                            Коментар


                            • X_Y , вземете си оправете сайта и в частност форума! Ще го повторя - ако не сме ние тук, сайта Ви, за нищо не става! Т.е. ти няма откъде да получаваш заплата след време..., надявам се се досещаш за това! То не са постоянни бъгове с актуални котировки - (НАИВHИК , все ви пита: кога ще има:real-time котировки на бЪфЪбЪ-то ), то не са бъгове с логване на участници, то не са безпричинно триене на мнение, то не са препоръки да се изясняваме на лични, които не работят.., да не продължавам повече..., та кое ви е по-важно: приходите, разходите или клиентите, благодарение на които сте (все още), това което сте?!
                              Лека работа и по-лекинко с гумата.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение

                                Аз че съм новак е ясно. Ама други имат ли този проблем?
                                И аз съм го имал в някои теми. Нямам идея на какво се дължи. Ама в стария форум не съм имал подобни проблеми. Всещност в стария не съм имал никакви проблеми , освен с някои потребители.
                                Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                                Коментар

                                Working...
                                X