IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Уважаеми Мариане,
    Неуважаеми алекс 262,
    Явно в този форум има издадена препоръка, вероятно от Мариан, по препоръка на неговите познати тип Батя, 4Д и производните им "оптимисти", да бъда трит, когато съм обиждан с прилагателни като "г-жа 4-ти км" от малоумника (многоников и производен на някой от "оптимистите", които хвалят акциите, докато ги продават - класика в жанра) top. И когато същият е с теглена една майна от мен - мисля, реципрочен отговор за подобни никове, аз съм трит лично от Мариан. Ок, разбирам го, но защо не трие и оригиналния пост, в който съм обиждан на "г-жа 4-ти км" - или това не е обидно? Странни критерии имат за обидно в инвестор.бг. Неуважаемият алекс 262 пък ме трие, след като отгворям отново на малоумника top, когато с доказателсватен материал показвам, взет от неговите писания, че същият е трол, чиято основна цел е да върви след мен и да сере! И отново не се трие първоизточника, в който съм обиждан!!!

    Е. щом е такова поведението на Мариан и алекс 262 - добре, ваши са и хляба, и ножа, аз ще се самобанирам за 1 месец за всички теми от форума, а след това мога и да го самоудължа. Но понеже обичам реципрочността, ще се постарая да спра и всички реклами на мои познати в него. Все пак справедливостта си е справедливост, а аз никога не си оставям коня в калта, особено когато се толерират явната простащина и агресия. Бъдете здрави и успешни!
    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

    Коментар


    • 06.01.2021, 09:29 Този коментар от power grid е изтрит от mibova
      Причина: Спазвайте добрия тон!


      Това е "причина" за изтриване от модерите.

      Може ли да бъде определено какво е "добър тон", тонът "Ла" ли е, какво ще да е, че да не излиза, че модерята с тази "причина" си трият квот си искат?
      Между другото, подлежите на санкции по европейското законодателство за свобода на словото, щом предлагате публична платформа, частна или не, в Интернет или не.

      Коментар


      • Благодаря !

        Коментар


        • Моди, екрана със сделките ми е от 05.01. 2021 г .....Ни шава, ни мърда....
          Ако е удобно да подбутнеш малко бъгчето, че изпуснах ситуацията ....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от aleks262 Разгледай мнение
            ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА

            Пожелавам на всички да сте живи, здрави, щастливи, много успехи и по малко да ни давате поводи да ви трием или банваме.
            Щом има причини, поводи винаги ше си намерите.
            Поводите може да си ги намерите у нас, но причините са само у вас.

            Така че не се прави на доброто ченге, трийте си без обяснения, оправдания и убеждавания. Така е по-честно.

            Коментар


            • ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА

              Пожелавам на всички да сте живи, здрави, щастливи, много успехи и по малко да ни давате поводи да ви трием или банваме.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение
                ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА

                Пожелавам на всички здраве и щастие, и много късмет, годината да е ползотворна, благодатна и да бъдете по-успешни във вашите бизнес начинания от миналата година.

                Специално на модераторите и администраторите пожелавам през Новата година крепко здраве, добро настроение, много усмивки, по- малко цензура и по- малко да ни триете
                +110 . .

                Коментар


                • ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА

                  Пожелавам на всички здраве и щастие, и много късмет, годината да е ползотворна, благодатна и да бъдете по-успешни във вашите бизнес начинания от миналата година.

                  Специално на модераторите и администраторите пожелавам през Новата година крепко здраве, добро настроение, много усмивки, по- малко цензура и по- малко да ни триете

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от пасъм Разгледай мнение
                    Под Коментари и Борса - Контролен панел
                    Мислим че оправих нещата и да не съм вече е ясно как стават.

                    Приятни и празници и Здраве.


                    Click image for larger version

Name:	uiski-za-koleda.jpg
Views:	1
Size:	52.8 КБ
ID:	3693914

                    Коментар


                    • Под Коментари и Борса - Контролен панел
                      Last edited by пасъм; 23.12.2020, 18:19.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от пасъм Разгледай мнение

                        Има разбира се
                        Контрол панел, Уведомления, Абониране при коментар - махаш чавката и запазваш
                        Хубаво че некой ми обръща внимание.

                        Дай по подробно, не можах да се оправя. Контролният панел на Уиндоус 10 ако е там не можах да намеря къде е пътеката Уведомление и така нататъка.
                        Или пък пък някъв контролен панел на профилът ми в инвестор бутон настройки горе в дясно с под меню абонамети , но там нищо не видях.

                        По прицип махнах чавките за абонаменти в самият профил на инвестор след това рефрешнах страницата и всички абонамети се отписаха. Обаче след като пиша съобщени е в някоя тема, автоматично се подновяват макар преди това да не съм абониран за никоя тема.


                        Па дано го оправим проблема , ако не тази година поне слеващата .
                        Last edited by Todor Sabev; 23.12.2020, 16:10.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение
                          Когато пиша съобщението, бутона в дясно за абониране не задейставан ,
                          Като го постна съобщенито след това ме абонира автоматично за темата. Ако има някава настройка която не знам пишете или проблема е при вас.
                          Има разбира се
                          Контрол панел, Уведомления, Абониране при коментар - махаш чавката и запазваш

                          Коментар


                          • Когато пиша съобщението, бутона в дясно за абониране не задейставан ,
                            Като го постна съобщенито след това ме абонира автоматично за темата. Ако има някава настройка която не знам пишете или проблема е при вас.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                              Гледам има напредък, абонаментите са паднали от 118 на 44 след това на 39, тая работа колко време ще отнеме. Пощата продължава да ми се пълни.


                              ТЕСТ

                              Успях да разкарам абонаментите, да видим дали ще се абонирам автоматично като пиша коментари.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                                ЯВНО ТОВА Е ПРОБЛЕМА .
                                ОПИТАХ СЕ ДА СЕ ОТАБОНИРАМ РЪЧНО ВСИЧКИ АБОНАМЕНТИ. След това като се върна да проверя пак се оказвам абониран АВТОМАТИЧНО ЗА ВСИЧКИ .
                                Нещо не е наред, освен да да има някъкъв генерален ботон за изтриване на всички абонати с ръчно не става, подновява се . Вероятно проблема не може да се реши при мен и е някъв бъг при инвестор.

                                Благодаря ПАС, май не си много пас.

                                Гледам има напредък, абонаментите са паднали от 118 на 44 след това на 39, тая работа колко време ще отнеме. Пощата продължава да ми се пълни.

                                Коментар

                                Working...
                                X